Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 19.09 - 25.09.2022 to Wieża.

Karta Tarota na tydzień 19.09 - 25.09.2022 to Wieża.

Wieża zapowiada nagłe, nieprzewidziane zmiany. To rozburzenie, rozłam, rozpad. Coś w co pozornie włożyło się wiele energii i czasu, rozwala się w mgnieniu oka. Popełnianie błędów, co przynosi przykre konsekwencje. Boleśnie odczuwalne straty. Nagłe przewroty. Wydarzenia, które całkowicie zmieniają światopogląd. Brak zrozumienia, brak umiejętności słuchania. Rozpad, który spowodowany jest złą komunikacją. Nieumiejętność prowadzenia rozmowy, obie strony skupiają się na prowadzeniu monologu, podejmują działania w oparciu tylko o swoje zdanie, przez co nie można zbudować niczego dobrego i trwałego. Prędzej czy później następuje krach.

Ten tydzień nie będzie należał do najłatwiejszych. Musimy być przygotowani na niespodziewane zwroty akcji. Niestety przy Wieży zwroty te będą jednak negatywne. Choć nie zawsze. Wieża nie musi być aż taka straszna, jak ją malują. Czasami zmiana, choć początkowo może wydawać się czymś złym, może być stratą, to w ostatecznym efekcie, może okazać się dla nas pewną szansą. Szansą na to, by rozpocząć coś od początku i podejść do tego zupełnie inaczej. Nowy, dobry punkt wyjścia i odpowiednie działanie, doprowadzi w końcu do oczekiwanego rezultatu. Wieża pojawia się dlatego, że to, co robimy, robimy już od początku niewłaściwie. Dlatego im wcześniej się ona pojawia i im wcześniej burzy dane przedsięwzięcie, tym daje nam więcej czasu na to, by podejść do tego inaczej i działać w odpowiedni sposób. Znajdujmy więc plusy, nawet w momencie, kiedy wszystko się rozpada.Wieża w tym tygodniu kładzie największy nacisk na komunikację międzyludzką. Większość problemów będzie wynikała właśnie z niezrozumienia. Współpraca przy Wieży, to bardzo trudna współpraca. Z tego względu, że każdy będzie chciał działać na własną rękę. Każdy będzie chciał kreować swoje własne pomysły. A kiedy buduje się coś razem, a każdy brnie w zupełnie różnych kierunkach, to nie może powstać z tej pracy żaden dobry i trwały efekt.Karta na ten tydzień zapowiada też burzliwy czas. Dosłownie, bowiem sama karta w większości talii ukazana jest jako rozpadająca się wieża, po uderzeniu pioruna. Możemy się więc spodziewać takich piorunów w naszym życiu. Burzliwość to też kłótnie, które będą powiązane z nieumiejętnością rozmawiania, dogadywania się. Kłótnie, które będą wynikiem tego, że nie będziemy słuchać swoich interlokutorów – i wzajemnie, nasz rozmówca nie będzie słuchał nas. W takim trybie nie jest możliwe żadne porozumienie i żaden kompromis. A jeśli nie zajdzie w tym żadna zmiana, to lepiej nie brać się za tworzenie czegoś razem.W tym tygodniu powinniśmy też bardziej zadbać o swoje zdrowie. Karta Wieży wskazuje na nagłe pogorszenie zdrowia, spadek kondycji, kontuzje, urazy, mniej lub bardziej groźne wypadki. Bądźmy więc ostrożni i bardziej obserwujmy swój organizm, swoje ciało. Zwłaszcza, jeśli chodzi o układ kostny i kręgosłup, bo to w tym obrębie możemy odczuwać w tym czasie dolegliwości czy nabawić się pewnych urazów czy schorzeń.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp