Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 13.06 - 19.06.2022 to Ósemka Buław

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Karta Tarota na tydzień 13.06 - 19.06.2022 to Ósemka Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-06-13 17:22

Aktywność, ruch, prędkość, dynamika. Ósemka Buław to pędząca strzała. A nawet osiem rozpędzonych strzał, co wskazuje na wielorakość zadań do wykonania. Głównym przesłaniem tej karty jest właśnie szybkość. To szybki rozwój sytuacji, nagły rozpęd, postęp w pracy. Działanie pod wpływem impulsu. Podzielność uwagi. Intensywne zaangażowanie w wiele projektów jednocześnie. To również karta komunikacji, wymiany wiadomości, wymiana myśli. Komunikacja drogą internetową, ważna korespondencja e-mailowa lub wymiana wiadomość poprzez SMS-y, czy po prostu rozmowy telefoniczne.

Tydzień ten, choć dla wielu z nas może kończyć się długim, wolnym weekendem, nie będzie wcale tygodniem odpoczynku. Wręcz przeciwnie, będzie to bardzo intensywny czas, w którym trzeba będzie załatwić wiele ważnych spraw. Choć słowo „trzeba” nie do końca jest w tym przypadku adekwatne. Karta Ósemki Buław mówi o chęciach, motywacji i zapale do działania. Tak więc sami możemy przyciągać do siebie sytuacje, w których będziemy mogli się wykazać. Wykazać się przede wszystkim zręcznością, sprytem, szybkością, lotnym umysłem. I choć możemy w tym czasie spodziewać się natłoku spraw do załatwienia, wcale nie poczujemy się tym zmęczeni. Przeciwnie, karta ta daje potencjał do tego, by bardzo szybko rozwiązywać nawet trudne sytuacje. A na zakończenie tygodnia będziemy mogli czuć się dumni i spełnieni, że w danym czasie udało nam się zrobić tak wiele rzeczy.Ósemka Buław zapowiada również, że w tym tygodniu nagle ruszą z miejsca sytuacje, które do tej pory mogły być w zastoju, w zawieszeniu. Teraz nabiorą one tempa i będą wymagały od nas i uwagi, i działania. Jeśli utkwiłeś w jakiejś skomplikowanej sytuacji, w tym czasie możesz spodziewać się, że uda Ci się z niej wybrnąć. Okres „pod górkę” właśnie się skończył, teraz wszystko potoczy się bardzo szybko, zjeżdżając „z górki”.


Czeka nas też płomienna wymiana wszelakiej komunikacji. Zarówno tej oficjalnej, jak i osobistej. Można spodziewać się ważnych wiadomości dotyczących spraw zawodowych, biznesowych czy urzędowych, które nadadzą bieg danej sprawie i trzeba będzie się tym zająć. Jednak Ósemka Buław zapowiada także wiele luźnych rozmów – z rodziną, ze znajomymi czy też z osobami, które dopiero się poznaje. W tym czasie uda nam się nawiązać wiele nowych znajomości, będziemy znacznie bardziej komunikatywni i otwarci na rozmowy z drugim człowiekiem. Karta ta szczególnie mówi o kontaktach nawiązywanych przez różnego rodzaju komunikatory, aplikacje, czy przez telefon.A odnośnie długiego weekendu... Może Ósemka Buław niekoniecznie mówi o odpoczywaniu, leżeniu i spokojnym czytaniu książek. Ale jest zdecydowanie dobrą prognozą dla osób, które stawiają na aktywną formę odpoczynku. Wskazuje również na wyjazdy, wycieczki – raczej te krótkotrwałe. Tak więc optyka wyskoczenia na krótki wypad podczas długiego weekendu, po to, by pozwiedzać, pobawić się, spędzić aktywnie czas w innych okolicznościach przyrody niż na co dzień, jak najbardziej się tutaj sprawdzi.

wp

Nasi Eksperci

wp