Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 07.02 - 13.02.2022 to Dziesiątka Monet

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Karta Tarota na tydzień 07.02 - 13.02.2022 to Dziesiątka Monet
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-02-07 13:15

Dziesiątka Monet to przede wszystkim obfitość finansowa, życie w dobrobycie, cenne dobra materialne. Mówi o rodzinie, przywiązaniu do tradycji, przekazywaniu wiedzy z pokolenia na pokolenie, ale także o biznesie wielopokoleniowym, firmie z tradycjami. To także dziedziczenie majątku, wiadomości o wartościowym spadku. Dobre samopoczucie, stabilizacja, pełne poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dziesiątka Monet mówi również o bardzo zażyłych kontaktach w gronie rodziny.

Karta Dziesiątki Monet mówi przede wszystkim o bardzo dobrej sytuacji finansowej. To dojście do finansowej obfitości. Dobrobyt materialny, który zapewnia poczucie wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. To bezpieczeństwo materialne, które można uznać za takie, którym cieszyć będziemy się przez bardzo długi czas. Karta może zapowiadać otrzymanie spadku, uczestniczenie w sprawach dotyczących dziedziczenia sporego majątku. Może również wskazywać na otrzymanie bardzo wartościowych dóbr materialnych od kogoś z naszych krewnych lub też nabycie takiego dobra, które ma swoją długą historię, jest związane z tradycjami, ma ogromną wartość nie tylko materialną, ale także sentymentalną. Mogą to być cenne pamiątki rodzinne czy też dzieła sztuki.
Ten tydzień będzie dobrym czasem na to, by pod kątem biznesowym współdziałać ze swoją rodziną. Może to być zarówno życiowy partner, jak i bliżsi bądź dalsi krewni. Tworzenie rodzinnego biznesu w tym czasie będzie przynosiło spore zyski, a jednocześnie współpraca będzie układała się bardzo pomyślnie. To czas, w którym powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, nie będzie miało żadnego zastosowania w rzeczywistości. Dziesiątka Monet temu przeczy – zapowiada, że dzięki wsparciu i współpracy z rodziną, można zdecydowanie łatwiej osiągnąć wyznaczone przez nas cele. Jeśli już tworzymy rodzinny interes możemy spodziewać się, że ten tydzień przyniesie bardzo obfite owoce wcześniej poczynionych działań. Firma ma ogromne szanse na pełen rozkwit, ale także na dobrą sławę i spory napływ nowych klientów.
Będzie to również czas, w którym poza dobrami materialnymi, ważne będą stosunki międzyludzkie – zwłaszcza te w rodzinie. To dobre kontakty w małżeństwie, porozumienie z dziećmi, spotkania z bliską rodziną. Można spodziewać się także odnowienia kontaktów z kimś z rodziny, z kim mógł istnieć jakiś konflikt bądź też kontakt ten był słabszy. Ten tydzień może przynieść zaproszenia na spotkania rodzinne, w którym uczestniczyć będzie wielu ludzi. Spotkanie kilku pokoleń jednocześnie. Kultywowanie pewnych tradycji, które są w Twojej rodzinie od bardzo długiego czasu.

W sferze zawodowej, w tym tygodniu możemy spodziewać się propozycji lub rozpoczęcia pracy w bardzo znanej firmie, o ugruntowanej od lat pozycji, z rodzinnymi tradycjami. Niektórzy będą mogli spodziewać się propozycji pracy u zamożnej rodziny.
Finansowo ten tydzień można uznać za pasmo sukcesów. Przypłyną zdecydowanie większe pieniądze, możemy spodziewać się cennego spadku lub też otrzymania bardzo wartościowego prezentu. To będzie także bardzo dobry czas na inwestycje związane z nieruchomościami.
W miłości okres stabilizacji, spokoju, ciepła domowego ogniska. Związek budowany na zdrowym partnerstwie, a przede wszystkim na wzajemnym szacunku. Mogą pojawiać się plany dotyczące powiększenia rodziny. Osoby samotne, mają w tym czasie szanse poznać osobę, z którą stworzą długotrwałą relację partnerską.
Zdrowotnie należy uważać przede wszystkim na schorzenia, które są dziedziczone w Twojej rodzinie. Dziesiątka Monet radzi, by zrobić dodatkowe, płatne badania. W przypadku konieczności podjęcia się jakiegoś leczenia, warto udać się do specjalistycznej kliniki, o rodzinnych wartościach i nieposzlakowanej opinii. Należy jednak liczyć się z tym, że będzie to też nieco większy wydatek.

wp

Nasi Eksperci

wp