Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop Inków na lato 2022

Skontaktuj się z autorem
Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

Prowadzi
rozmowę
Horoskop Inków na lato 2022
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2022-06-21 15:30

Czy to lato przyniesie ci namiętnie chwile? Czy raczej czas spędzisz samotnie?

Kto spełnia twoje oczekiwania?  

Nie zwlekaj, sprawdź szybko co cię czeka i z kim będziesz mieć do czynienia.

SĘP (BARAN)

Wymagający z ciebie osobnik. W seksie domagasz się wielkiej namiętności. Jeśli ktoś wpadnie ci w oko, nie czekasz, aż cel zwróci na ciebie uwagę. Flirtujesz i atakujesz. Niestety często wpadasz w miłosne kłopoty, bo lubisz uaktywnić swoje negatywne cechy osobowości. Gdy już kogoś zdobędziesz, wcale nie starasz się być najlepszy. Może jak się zakochasz, to kochasz szczerze, ale gdy tylko z nowo poznaną osobą łączy cię namiętność, to szybko się nudzisz gdy do relacji wkradnie się rutyna i łatwo ulegasz pokusom. Osoba z tobą związana powinna dbać, by w sypialni było zawsze gorąco.

Zajęte Sępy tego lata mogą być problem z wiernością. Będzie ich nosić, będą szukać nowych przygód i nowych wyzwań. Może się zdarzyć, że partner zacznie cię irytować na każdym kroku, a to jeszcze utwierdzi cię w przekonaniu, by pochłonęły cię nowe znajomości. Jednak jeśli już postanowisz być wierny to niełatwo będzie z Tobą wytrzymać. Wybuchy złości albo zazdrości towarzyszyć ci będą na każdym kroku. Wolne zaś Sępy będą mierzyć tak wysoko, że po tygodniu bądź miesiącu znajomości zaczną kręcić nosem stwierdzając, że to jednak nie ich bajka i czas poszukać sobie innej opcji.

 

INDYK (BYK)

Jako kochanek bywasz cierpliwy i uważny. W łóżku czujesz się odpowiedzialny za drugą osobę i cudze zadowolenie jest dla ciebie niezwykle ważne. Niestety uwielbiasz romantyczne historie i opowiadania, które nie każdemu mogą się spodobać. Pęknie uwodzisz słowami bądź odwrotnie milczysz i trudno cię rozgryźć. W miłości szukasz idealnej dla siebie osoby. Bywa jednak, że zbyt szybko tracisz zainteresowanie, gdy  ktoś nie przypadł ci do gustu, nie dając mu nawet większej szansy. Jednak gdy naprawdę się zakochasz, to wiesz jak zabiegać o czyjeś względy. Starsze Indyki mają problem z tym, że zamiast przechodzi do czynów, lubią opowiadać historię o miłosnych podbojach młodego wieku.

Tego lata zajęte Indyki będą bardzo aktywne. Za wszelką cenę będziesz starał się ożywić związek, bo rutyna, która do niego się wkradła nawet tobie dała się we znaki. Milczące Indyki zaczną wreszcie mówić o swoich uczuciach i przestaną odwracać się od swojej połowy.

Wolne zaś Indyki będą intensywnie biegać na randki szukając swojego ideału. Niestety jeśli będziesz wybierał w takim pośpiechu, możesz przegapić kogoś naprawdę wartościowego. Pod koniec lata szansa dla Indyków urodzonych w pierwszej dekadzie na stworzenie dobrego związku z kimś, kto tak samo jak one uwielbia dobrą książkę i spokojny dom.

 

PAPUGA (BLIŹNIĘTA)

Twoim znakiem rozpoznawczym jest odwaga i optymizm zarówno w życiu, jak i w miłości. Lubisz wesołe towarzystwo, dobrą zabawę i nie cierpisz zbędnych komplikacji. Zobowiązania cię przerażają, najlepiej wychodzi ci tworzenie luźnych relacji. Interesują cię wszelkie nowinki i erotyczne zabawki, które mogą urozmaicić twoje seksualne życie. Kto od imprezy woli seriale nie ma co szukać u boku Papugi, bo Papuga długo z taką osobą nie wytrzyma. Jesteś idealnym kochankiem, chętnie podróżujesz i lubisz inspiracje. Gdy do twojego związku wkradnie się nuda, możesz nawet popaść w depresję! Nie cierpisz stagnacji, wciąż szukasz nowych wrażeń.

Tego lata zajęte Papugi muszą mieć się na baczności, bo przez swoje poszukiwanie wrażeń mogą zepsuć wieloletnią relację. Będziesz kłamał, manipulował i wymyślał różne historię byle tylko poczuć odrobinę dreszczyku emocji.

Wolne zaś poszukiwać będą takich osób, które zapewnią im pobudzenie wyobraźni, ale niestety niektóre twoje zamierzenia mogą szybko przybrać inny scenariusz niż sam sobie go wybrałeś. Nawet jeśli jej nie szukasz możesz się niespodziewanie zakochać!

 

PRZEPIÓRKA (RAK)

Dobry z ciebie kandydat na partnera, a każdy twój flirt to niezwykle intelektualna przygoda. Lubisz tworzyć związki piękne z dala od kłopotów i niepokoju, cenisz przyjemności i wyrafinowany seks. Blask świec, odpowiednia muzyka to dla ciebie konieczny element romantycznego wieczoru, a takie chwile po prostu leżą w twojej naturze. Jeśli ktoś woli eksplozje namiętności i tarzanie się na sianie, nie ma co szukać u twego boku, ponieważ ty marzysz o stałym związku i osobie przy której będziesz mógł rozwijać swój kunszt erotyczny bez żadnych zahamowań w oparciu o romantyzm. Wierność to twoja mocna strona, a dwuznaczne sytuacje cię przerażają.  

Tego lata zajęte Przepiórki pozwolą się poddać własnej wyobraźni i przestaną się umartwiać niedogodnościami w związku. Będziesz bardziej spokojny, a to zagwarantuje ci niezapomniane przeżycia. Przestaniesz się poświęcać negatywnym myślom, które zatruwały twoje spokojne życie.

Wolne zaś będą miały problem z wyborem, bo mogą zrezygnować z fajnej znajomości na konto kogoś innego. Niestety twój wybór nie okaże się trafny, a twoja doskonała intuicja cię zawiedzie.

 

ALBATROS (LEW)

Twoja natura to elastyczność i wyrozumiałość. Zazwyczaj miewasz pogodę ducha, a swoim urokiem osobistym przyciągasz płeć przeciwną jak magnes, choć nie jesteś tego świadomy. Masz w sobie charyzmę, której nie jedna osoba może ci pozazdrościć.  Uwielbiasz życie erotyczne, miewasz swoje fantazje i robisz wszystko, by je realizować. Niestety miewasz też kompleksy, z tego też powodu często marnujesz swoje miłosne okazje. Ale jeśli już znajdziesz swoją miłość, cenisz wierność i bezpieczeństwo, bo tylko to pozwala ci się w pełni otworzyć i czuć szczęśliwym. Boisz się odrzucenia swoich erotycznych fantazji, przez co często stawiasz na szybki seks. Mimo wszystko dzięki temu, że odkrywasz szczęście wszędzie gdzie tylko to możliwe, zachowujesz długo młodzieńczy wygląd i urodę.

Zajęte Albatrosy tego lata dostrzegą szansę i możliwości przeżywania wielkiej ekscytacji razem z partnerem. Będziesz chwytać dzień i cieszyć się magicznymi chwilami, które będą wam towarzyszyć. Niestety, niektóre Albatrosy tak zagalopują  się przeżywając życie, że nie zauważą momentu, kiedy ich partner został już dawno w tyle.

Wolne zaś będą miały problem z zatrzymaniem swojego zainteresowania dłużej na jednej osobie. Twoje namiętności będą szybko wygasać, jak również szybko się pojawiać. A nawet jeśli będziesz próbował stłamsić kolejną namiętność i zaprzeczać jej, to i tak w końcu ulegniesz, a twoja siła woli będzie zbyt słaba.

 

TUKAN ( PANNA)

Spokojny z ciebie osobnik. W życiu szukasz przede wszystkim stabilnych relacji i wzajemnego zrozumienia. Jesteś praktyczny, dlatego też w łóżku stosujesz te zasady, które najczęściej znalazłeś w podręczniku bądź u ekspertów od seksualności. Czasem bywasz nieostrożny i uwikłasz się w skandalizujący romans. Bywasz też niezwykle szczery i dociekliwy, i z tego też powodu często narażasz się ukochanej osoby, bo twoje krytyczne uwagi bywają niezwykle bolesne, a nawet mogą stać się przyczyną rozstania bądź całkowitego wychłodzenia życia seksualnego.

Zajęte Tukany będą w tym roku szukać więcej przestrzeni dla siebie i rozważać wybranie jedną z pośród wielu dróg. To odpowiedni czas, by uwierzyć w siebie samego a przy rozwiązywaniu problemów kierować się intuicją. Unikaj jednak lekkomyślnych decyzji, które mogą negatywnie wpłynąć na twoje życie uczuciowe.

Wolne zaś powinny zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć dookoła wypatrując znaków, które mogą sugerować im otwarcie się na konkretną osobę.

 

KOLIBER (WAGA)

Bywasz nieskomplikowanym osobnikiem. Wiesz czego chcesz i mówisz to wprost.  Potrafisz cieszyć się miłością a jednocześnie bywasz beztroski i towarzyski. Życie traktujesz z lekkością i naturalnością. Choć z reguły jesteś tradycjonalistą to jednocześnie potrafisz flirtować, romansować a nawet utrzymać kilka relacji naraz. W miłości wiesz co to romantyzm, a gdy ktoś naprawdę ciebie zainteresuje, będziesz zdobywał tak długo i tak wytrwale, aż się uda. W sprawach uczuć bywasz na tyle wiarygodny, że inni chętnie otwierają przed tobą drzwi sypialni, jednak ty jesteś wybredny.

Zajęte Kolibry będą tego lata pełne energii, doskonale wiedząc przy tym czego chcą i czego pragną. Zapewnisz partnerowi poczucie stabilizacji, ale też obudzisz go w działaniu. Niestety kulejące związki mogą się tego lata ostatecznie rozpaść.

Wolne zaś będą miały możliwość powrotu do przeszłości, bądź związania się z kimś, kto stanie się dla nich inspiracją mimo wielu różnic miedzy nimi.

 

JASTRZĄB ( SKORPION)

Trudny i zazdrosny z ciebie osobnik. W związku i w łóżku domagasz się całkowitej uwagi i skupiasz się na osiągnięciu jak największej rozkoszy. Nie boisz się eksperymentów, chętnie korzystasz z zabawek erotycznych. Masz dobrą intuicję, łatwo odkrywasz kto o czym marzy w sypialni i jesteś doskonałym kochankiem. Można powiedzieć, że jesteś nawet mistrzem w łóżkowych igraszkach, dlatego łatwo stracić dla ciebie głowę. Masz też swoją wadę zazdrość i złośliwość, jak tylko partner nadepnie ci na odcisk. Potrafisz być prawdziwym wrogiem, bo stajesz się nieobliczalny. W wyniku miłosnych niepowodzeń wraz z wiekiem zamykasz się w sobie i zamiast działać, poprawiać, zmieniać coś stale rozważasz co stało się przyczyną twojego miłosnego niepowodzenia.

Zajęte Jastrzębie tego lata będą obietnicą wspaniałego i namiętnego związku, który sprawi, że życie jest piękne. Razem z partnerem stworzysz coś innego i pełnego pasji, a konflikty miedzy wami pójdą w niepamięć.

Wolne zaś mimo, że będą się zauraczać to trudno im będzie znaleźć z kimś wspólność emocjonalną na dłużej niż czas lata.

 

SOKÓŁ (STRZELEC)

Jesteś fajnym partnerem, bo nie przejmujesz się żadnymi porażkami i zawsze z optymizmem patrzysz w przyszłość wedle zasady co cię nie zabije, to cię wzmocnieni. W łóżku cechuje cię sprawność seksualna i pomysłowość. Jeśli pragniesz poszaleć nie zwracasz nawet uwagi na porę dnia. Ryzyko cię podnieca, a myśl o seksie w innych miejscach niż łóżko wywołuje w tobie dreszczyk emocji. Uczucia miewasz zarówno  zimne i gorące i bardzo pragniesz stałości, bo w głębi duszy boisz się samotności. Zazdrość nie jest ci obca, a gdy odkryjesz zdradę możesz być nawet agresywny, bo łatwo się gniewasz chociaż zwykle to nie trwa długo.

Zajęte Sokoły tego lata będą pełne radości i zadbają o wzajemne wsparcie z partnerem. Czeka ich sporo imprez z rodziną, przyjaciółmi. Wszystko to, co wnosi w twoje życie radość będzie realizowane, a drobne kompromisy sprawią, że jeszcze mocniej życie razem z partnerem będzie im smakować.

Wolne zaś będą miały kogoś na oku, ale sprawy nie potoczą się tak, jak sobie zaplanowały i nie uda im się na dłużej zdobyć serca osoby, która często gości w ich myślach. Ciężko nawet będzie zdobyć ja na chwilę! Może lepiej odpuścić i zwrócić swoją uwagę na kogoś innego.

 

SOWA (KOZIOROŻEC)

Skromny, cierpliwy i cichy osobnik. Bardziej obserwuje niż mówi. W sypialni potrzebujesz czasu, by się otworzyć i długo czekają na właściwą osobę, a gdy taką znajdą tryskają wigorem i pomysłowością. Uwielbiasz masaże z olejkami eterycznymi, które według ciebie stwarzają ciepłą atmosferę, a przy tym wydają się bardzo dyskretne. Nigdy nie pozwolisz sobie na seksualny skandal, chodź wiesz, że skok w bok to przygoda do niezwykłego świata. Stały związek to dla ciebie coś, co jest źródłem siły wsparcia.

Zajęte Sowy będą starały się tego lata stworzyć przytulny dom, by w nim dzielić się z radością partnerem i wspierać w smutku. Będzie jednak to lato spędzone bardziej w domowym zaciszu, na działce, niż letnie wojaże. Muszą jednak zwracać uwagę, czy partner nie będzie się z nimi zbytnio się nudził, bo to co pasuje im, nie zawsze będzie pasować drugiej stronie.

Wolne zaś poczują ochotę na niezobowiązującą erotyczną przygodę jednak trudno będzie im wcielić twoje postanowienie w życie bojąc się utraty kontroli nad sytuacją

 

SŁONECZNY PTAK (WODNIK)

Namiętność i kreatywność to twoje drugie ja. Miłość traktujesz jako przygodę, musi więc być nie za bardzo zobowiązująco, ani bardzo miłośnie. Ważne, żeby było ciekawie i ze szczyptą pikanterii. Uwielbiasz wymyślać pomysły na urozmaicenie życia erotycznego. Lubisz nowe techniki, ciekawe pozycje i właściwie szukasz kogoś takiego, kto podzieli twoje zainteresowania i potrzeby seksualne. Mimo to nawet w związku potrzebujesz wolności i wiele zaufania ze strony partnera, bo twoja skłonność do zdrad często bierze nad tobą górę, ale potrafisz zachować wierność jeśli kochasz naprawdę. Uwielbiasz flirty i może dlatego wydaje się, że ciągle kogoś szukasz.

Zajęte Słoneczne ptaki będą miały trochę zmartwień, bo partner nieustannie szukał będzie prowokacji do konfliktu. Trudno ci się będzie z nim dogadać, w sumie czas lepiej będzie ci się spędzało samodzielnie, niż we dwoje. Znajdą się jednak takie chwile, które przyniosą ci przyjemne emocje.

Wolne zaś będą prowadzić nieustanne gry miłosne, dzięki czemu będą się dobrze bawić tego lata.

 

GOŁAB (RYBY)

Jesteś wyjątkowy, bo delikatny i elegancki. Do tego masz silnie rozwiniętą intuicję. Nie musisz zadawać pytań, żeby wiedzieć czego drugiej stronie potrzeba do szczęścia. Uwielbiasz długie gry erotyczne, czasem jednak bywasz zbyt nieśmiały i tłamsisz swoje fantazje. W sypialni ważny jest też wystrój, a nie tylko samo łóżko. Kochasz zmysłowe zapachy, a odpowiedni kolor wprowadza cię w dobry nastrój. W miłości szukasz bratniej duszy, która ukoi twoje stęsknione serce. Nawet jeśli spotkają cię niepowodzenia miłosne, nigdy się nie poddajesz. Ciągle wierzysz w miłość i że kiedyś   ta idealna miłość nadejdzie.

Zajęte Gołębie tego roku postanowią zostawić za sobą przeszłość i odbudować sypiącą się relacje bądź całkowicie ją zakończyć. Skupisz się wyjątkowo na sobie i na tym jakie są twoje marzenia i pragnienia. Jeśli twoje dotychczasowe życie nie jest w stanie ich spełnić, to popłyniesz dalej.

Wolne zaś będą rozpamiętywać kogoś z przeszłości i doprowadzą do ponownej bliskości między nimi. Jeśli zaś chodzi o nowe znajomości możesz spodziewać się romantyczny chwil, które jednak nie zapłonął prawdziwym uczuciem.

wp

Nasi Eksperci

wp