Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Horoskop dla seniora - wrzesień 2022

Horoskop dla seniora - wrzesień 2022

Złota polska jesień potrafi zaskoczyć miłą niespodzianką. Być może to właśnie Tobie przytrafi się wygrana w lotto albo ktoś z przeszłości zawita ponownie w tym życiu? Sprawdź, co Tobie gwiazdy wróżą na wrzesień.

BARAN

Uczucia: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie sprawom miłosnym. Wolne Barany mogą liczyć na to, że nowo poznana osoba zrobi na nich niebywałe wrażenie. Zajęte zaś zaczną ze sobą częściej rozmawiać, zapominając o dawnych urazach.

Zdrowie: Wrzesień będzie sprzyjał poprawie zdrowia i zabiegi rehabilitacyjne. Wieczorami używaj olejków sosnowych lub lawendowych, które pomogą Ci się zrelaksować.

Rodzina: W tym miesiącu relacje z bliskimi mogą być nieco trudne, bo jak postanowisz, że coś zrobisz, to to nikt Cię od tego nie odwiezie.

Pieniądze: W tym miesiące będziesz w pracowity jak mróweczka i będziesz starał się osiągnąć dla siebie jak najlepiej. Jeśli trafi się dodatkowe źródło dochodu chętnie z tego skorzystasz.

 

BYK

Uczucia: Miłosne sytuacje tego miesiąca mogą zaskoczyć Cię różnymi wydarzeniami. Zajęte Byki powinny bliżej przyjrzeć się swojej relacji i naprawić to, co się zepsuło. Wolne zaś będą stresowały się tym, że jakoś nikt ciekawy na ich horyzoncie się nie pojawia.

Zdrowie: W tym miesiącu zacznij szanować swoje stawy i mięśnie. Możesz odczuwać dolegliwości bólowe.

Rodzina: Wrześniowa aura przyniesie dobre porozumienie z rodziną. Czekają Cię też miłe spotkania. Warto na nich bywać.

Pieniądze: Aura tego miesiąca przyniesie więcej pomyślności w działaniu. Możesz sprzedać coś zbędnego, żeby zdobyć trochę grosza na inne wydatki.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: Miesiąc wrzesień sprawi, że nadal będziesz miał ochotę na intensywne życie. Zajęte Bliźnięta pozwolą sobie na więcej rozrywki tylko we dwoje. Wolne zaś chwil wytchnienia poszukiwać będą na krótkim urlopie.

Zdrowie: W tym miesiącu dbaj o swój relaks, w wolnej chwili zanurz się w ciepłej wodzie z solami mineralnymi i nałóż maseczkę.

Rodzina: W tym miesiącu postaraj się dyskutować z rodziną tylko na ciekawe tematy i unikaj rozmów o polityce i Kościele, bo to tylko strata czasu.

Pieniądze: Miesiąc przeznaczysz na pracę, dzięki której dorobisz nieco do emerytury. Możesz też mieć szczęście w grach losowych.

 

RAK

Uczucia: W tym miesiącu uda Ci się rozwiązać problemy miłosne. Zajęte Raki wreszcie dogadają się z partnerem i przestaną mówić o rozstaniu. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto będzie słuchał i liczył się z ich zdaniem.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie nowej aktywności i poznawaniu nowych dziedzin sportu. Nie podejmuj jednak zbyt dużego wysiłku.

Rodzina: Miesiąc wrzesień przypomni Ci o zaległych sprawach rodzinnych i odzyskaniu tego, co ci się należy.

Pieniądze: To dobry czas, by trochę po oszczędzać gotówkę, którą wydało się w sezonie letnim więcej niż było to przewidywane przez Ciebie.

 

LEW

Uczucia: Miłosna aura zachęci Cię do większego odpoczywania w towarzystwie ukochanej osobie. Zajęte Lwy, mimo że dobrze czuć będą się w samotności, to nie powinny unikać partnera. Wolne zaś będą miały szczęście do nowych znajomości.

Zdrowie: W tym miesiącu musisz dbać o swoje ciśnienie albo będzie za wysokie, albo za niskie. Warto też już zacząć łykać witaminę D.

Rodzina: W tym miesiącu możesz mieć nieco stresu z powodu spraw rodzinnych, bo trzeba będzie wyjaśnić jakieś zaległe sprawy bądź poczynić sprawy spadkowe i urzędowe.

Pieniądze: W tym miesiącu powoli i spokojnie osiągniesz swoje cele. Uda Ci się spłacić jakieś stare zobowiązania.

 

PANNA

Uczucia: Wrześniowa aura przyniesie Ci ciepłe chwile. Zajęte Panny będą optymistyczne i wesołe, dzięki czemu mogą liczyć na dobry czas spędzony w towarzystwie partnera. Wolne zaś będą starały się zdobyć czyjeś zainteresowanie, ale jakoś marnie będzie im to szło.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie Ci dobry nastrój, a co za tym idzie dobre siły witalne. Zadbaj jednak o swoje nerki i nadal pij dużo wody mineralnej.

Rodzina: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie dogadywaniu się z rodziną. Wspólne spotkania zapewnią Ci dobry humor.

Pieniądze: Aura tego miesiąca przyniesie pomyślne wydarzenia finansowe, bo odkryjesz sposób jak wyjść z różnych kłopotów.

 

WAGA

Uczucia: Miłosne sprawy miesiąca września zachęca Cię do poszukiwania rozwiązania Twoich problemów. Wreszcie postawisz sprawy jasno i przestaniesz przymykać oko na negatywne zachowania partnera. Wolne zaś gdzie tylko się pojawią będą miały okazję do flirtów i żartów.

Zdrowie: Aura tego miesiąca nie będzie Ci sprzyjać na poziomie emocjonalnym. Możesz być drażliwy i łatwo będą Ci puszczać nerwy.

Rodzina: Twoje relacje rodzinne w tym miesiącu będą wymagały większych kompromisów, ponieważ Ty będziesz miał swoje zdanie na pewne tematy, a rodzina swoje i awantura gotowa.

Pieniądze: Sprawy finansowe będę układać się pomyślnie, jednak zapisuj swoje wydatki i nie kupuj wszystkiego na co masz ochotę.

 

SKORPION

Uczucia: Miłosne sprawy mogą zaskoczyć Cię przemianami. Zajęte Skorpiony wyzwolą się spod wpływu zazdrosnego i dołującego partnera. Wolne zaś na nowo będą podobać się płci przeciwnej.

Zdrowie: W tym miesiącu warto pomyśleć o nawilżeniu skóry, którą wysuszyło gorące lato. Nie zapomnij też wykonać kontrolnych badań krwi.

Rodzina: W tym miesiącu staraj się trzymać nerwy na wodzy i nie prowadź zbędnych dyskusji rodzinnych, bo i tak niczego nie zmienisz.

Pieniądze: Warto mieć nowy plan działania, dzięki któremu będziesz radzić sobie finansowo.

 

STRZELEC

Uczucia: Serce i dusza tego miesiąca będzie miała sporo wigoru. Zajęte Strzelce mogą liczyć na ciekawe, długie i pełne emocji rozmowy. Wolne zaś przez znajomych poznają kogoś, kto naprawdę się im spodoba.

Zdrowie: Wrześniowy czas sprzyjał będzie dbaniu o formę. Po gorącym lecie spędzonym w cieniu warto więcej się ruszać.

Rodzina: Aura tego miesiąca pozwoli Ci odetchnąć od intensywnego życia letniego i trochę oddalisz się od rodziny woląc spędzać czas samotnie.

Pieniądze: To dobry miesiąc finansowy dla Ciebie, ale staraj się negocjować, żeby wszystko wyszło jak najlepiej i nie będziesz musiał się zapożyczać.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Wrzesień sprawi, że będziesz w dobrej komunikacji z innymi. Zajęte Koziorożce wreszcie przestaną być takie uparte i porozumieją się z partnerem, co do wspólnego spędzania czasu. Wolne zaś będą miały sporo okazji do randek. Warto z nich skorzystać!

Zdrowie: To dobry czas, żeby wzmacniać swoje siły witalne. Dbaj o wartościowe obiady i porządnie się wysypiaj.

Rodzina: Sprawy rodzinne tego miesiąca przyniosą sporo optymizmu, bo razem znajdziecie dobre pomysły na poprawę jakości życia i dogadacie się ze wszystkim.

Pieniądze: W tym miesiącu świetnie poradzisz sobie z bieżącymi wydatkami. Nie zapomnij o wypełnieniu potrzebnych dokumentów do urzędu.

 

WODNIK

Uczucia: Uczucia tego miesiąca zapewnią Ci powodzenie. Zajęte Wodniki bez problemu dogadają się z partnerem, który przestanie na nich krzyczeć z byle powodu. Wolne zaś dadzą się uwieźć pewnemu przystojniakowi z sąsiedztwa!

Zdrowe: W tym miesiącu będziesz w dobrej formie fizycznej, ale jeśli postanowisz podjąć jakiś sport, to mierz siły na zamiary.

Rodzina: Jak to bywa w rodzinnych sporach, każde najdrobniejsze nieporozumienie zamieni się w problem, który potem trudno będzie rozwiązać. Mniej to na uwadze i unikaj niepotrzebnych sytuacji spornych.

Pieniądze: W tym miesiącu dobrze będzie Ci się w wiodło i o nic się nie martw, wszystko opłacisz na czas.

 

RYBY

Uczucia: Miesiąc wrzesień zachęci Cię do chwytania różnych okazji. Zajęte Ryby powinny przestać się martwić miłością partnera i zacząć wreszcie żyć swoim życiem, jeśli on ich nie docenia. Wolne zaś będą miały wolną drogę do miłości, bo ktoś na kogo czekały wreszcie stał się wolny.

Zdrowie: Mimo tego, że pogoda jeszcze ciepła, to szczególnie rano i wieczorem ubieraj się odpowiednio, by się nie przeziębić.

Rodzina: Aura tego miesiące zapowiada spotkania rodzinne, trzeba jednak uważać, żeby nie wyciągnąć na nich starych żali, bo tylko niepotrzebnie rozstaniecie się w złej atmosferze.

Pieniądze: Czeka Cię bardzo pracowity miesiąc, ponieważ będziesz starał się jak najlepiej wykorzystać czas, kiedy możesz

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp