Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Horoskop dla seniora - marzec 2023

Horoskop dla seniora - marzec 2023

Słońce coraz wyżej, a świat zacznie nabierać barw. Sprawdź, co tobie przyniesie nadchodzący czas, szalone uczucie czy dodatkowe pieniądze?

BARAN

Uczucia: Marzec będzie dla ciebie trudnym miesiącem, niedomówienia popsują atmosferę w związku. Wolne Barany będą miały problem z wyborem właściwego partnera.

Zdrowie: W tym miesiącu sprawy zdrowotne ułożą się dla ciebie pomyślnie, a twoja kondycja będzie rewelacyjna.

Rodzina: W obecnym czasie trzeba będzie wyjaśnić kilka spraw rodzinnych.  Jeśli ktoś zaś nie chce mieć z Tobą kontaktu, nie naciskaj. Odpuść.

Pieniądze: W marcu swoje plany finansowe weź pod lupę, bo nie wszystko może układać się zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

 

BYK

Uczucia: W marcu zaskoczą cię sprawy uczuć. Staniesz przed gorącą adoracją kogoś z sąsiedztwa. Niestety, ty zamiast się podać tej adoracji będziesz się zastanawiać, czy to ma sens.

Zdrowie: Aura tego miesiąca będzie sprawiać, że możesz czuć się nieco zmęczony. Na pewno w aptece przyda się lekarstwo na objawy przeziębienia.

Rodzina: Dobrze będzie ci się wiodło w rodzinie, ale wyostrzona intuicja będzie dla ciebie drogowskazem.

Pieniądze: W tym miesiącu nie podejmuj pochopnych decyzji finansowych. W połowie miesiąca na twoje konto wpłyną dodatkowe środki ze sprzedaż.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: W tym miesiącu rozkwitniesz, uczucia będą stanowiły dla ciebie pierwszą rzedną wartość. Pozwolisz sobie na więcej w okazywaniu komuś zainteresowania.

Zdrowie: Nie zapominaj o tym, żeby być ostrożnym za kierownicą, bo możesz sobie narobić kłopotów zdrowotnych.

Rodzina: Zawsze bądź przygotowana, bo rodzina i znajomi będą cię odwiedzać zaskoczenia.  Będzie to nieco uciążliwe, ale i miłe.

Pieniądze: W sprawach finansowych postępuj z wyczuciem i nie wydawaj kasy na prawo i na lewo.

 

RAK

Uczucia: Myśl o powrocie do dawnej miłości całkowicie wytrąci cię z równowagi.  Zapomnij i płyń dalej, przeszłość już nie wróci.

Zdrowie: Słońce coraz wyżej, a ty obudzisz się do aktywnego działania. Uważaj na gafy, bo już nie jesteś taki zwinny jak kiedyś.

Rodzina: Nie lekceważ sygnałów jakie dostajesz ze strony innych. Jeśli mówią, że plotkują, znaczy, że plotkują. 

Pieniądze: Czeka cię lepsza passa w finansach, coś sprzedaż, coś zainwestujesz. Działaj sprytnie.

 

LEW

Uczucia: Sprawy uczuciowe tego miesiąca przyniosą powodzenie, na płeć przeciwną będziesz działać jak magnez. Lwy będące w stałej relacji odsuną się od partnera.

Zdrowie: Wiosną warto nieco odświeżyć siebie i przez to nie żałuj sobie kasy na swój wygląd.

Rodzina: Możesz tęsknić za rodziną, ale dalej będziesz trzymać się twardo, i nie nawiążesz kontaktu, skoro to   oni go zerwali.

Pieniądze: Nie łap się za wydatki na które cię nie stać. To też dobry czas, żeby rozpocząć odkładanie kasy na leni wyjazd.

 

PANNA

Uczucia: W marcu nie pozwalaj sobie na wybuchy emocji, bo gdy opadną poczujesz, że twój wysiłek poszedł na marne. Samotne Panny rozpalą czyjąś wyobraźnie.

Zdrowie: Obecny czas sprzyjał będzie ku temu, że twój nastrój będzie ulegał wahaniom. Nie przejmuj się tym już pod koniec miesiąca pojawi się równowaga.

Rodzina: W tym miesiącu zadbaj o odnowienie kontaktów z rodzinną. Lepsze relacje przydadzą się w trudnych chwilach.

Pieniądze: Jeśli masz ochotę kup sobie coś miłego, to poprawi ci nastrój, jednak niech nie będzie to zbyt droga rzecz.

 

WAGA

Uczucia: W aktualnym czasie zaangażujesz się w poprawienie relacji z partnerem. Zrobisz więcej, żeby żyło się wam lepiej. Niestety, ale nie będzie to trwała poprawa sytuacji.

Zdrowie: W tym miesiącu staraj się nie nadwyrężać fizycznie, bo mogą dopaść się różne dolegliwości.  Pierwsze prace na działce nie powinny być zbyt intensywne.

Rodzina: W sprawach rodzinnych trudno będzie uniknąć różnicy zdań, ale   wcale to nie musi oznaczać wojny.

Pieniądze: W sprawach finansowych możesz mieć kłopoty z płynnością, ale pod koniec miesiąca zyskasz pomoc od bliskich.

 

SKORPION

Uczucia: Aktualny miesiąc   wymagał będzie więcej szczerości, bo w związku pojawiły się niedomówienia, które trzeba będzie wyjaśnić. Wolne Skorpiony powrócą do dawnej znajomości.

Zdrowie: Aura tego miesiąca zachęcać cię będzie do dbania o urodę. Zamiast jednak narzekać, zacznij eksponować swoje atuty.

Rodzina: Marzec przyniesie dobrą atmosferę w rodzinie, chociaż wszyscy będą zajęci swoimi sprawami i będą mieli mało czasu dla siebie.

Pieniądze: Unikaj skomplikowanych trudnych kwestii finansowych, bo ktoś może zechcieć cię oszukać i wyłudzić od ciebie kasę.

 

STRZELEC

Uczucia: Aktualny miesiąc będzie dobrym czasem dla ciebie, bo bez większych problemów dojdziesz do porozumienia z partnerem. Wolne zaś będą przyciągać spojrzenie płci przeciwnej.

Zdrowie: W obecnym czasie zapragniesz poprawić formę, zapisz się na basen albo zacznij maszerować. Nie przeciążaj się pracą na działce!

Rodzina: Dobra współpraca w rodzinnie, bez większych problemów będziecie sobie wzajemnie pomagać.

Pieniądze: Teraz dobrze będzie ci się wiodło, nie będziesz musiał się zbytnio martwić o finanse. Wystrzegaj się niepewnych inwestycji.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Spróbuj nie podawać się złemu nastrojowi, bo to odbija się na twoim związku. Samotne Koziorożce będą zawiedzione, że zapomniał o kimś ktoś, na kim im zależało.

Zdrowie: Ten miesiąc może być dla ciebie niekorzystny pod wpływem zdrowia. Koniecznie idź na badania kontrolne.

Rodzina: Twoje rodzina cię rozczaruje, będziesz mieć wrażenie, że zależy im tylko na pieniądzach i tym, co im dajesz. Ochłodzisz kontakty rodzinne poświęcając więcej czasu sobie.

Pieniądze: Czas sprzyjał będzie poszukiwaniu dobrych okazji finansowych. Pod koniec miesiąca unikaj pożyczania kasy bliskim.

 

WODNIK

Uczucia: Czas będzie sprzyjał, jeśli teraz się zakochasz, to naprawdę szczęśliwie. Wodniki będące w stałych relacjach na nowo rozpalą wyobraźnie partnera.

Zdrowie: W marcu będziesz w dobrej formie, ale nie osiadaj na laurach tylko dbaj o siebie. W połowie miesiąca mogą dokuczać ci stawy.

Rodzina: W marcu postanowisz odnowić więzi rodzinne lub wzmocnić te, co już istnieją. Pod koniec miesiąca czeka cię kilka świetnych spotkań.

Pieniądze: Staniesz przed pokusą dużych wydatków, staraj się temu oprzeć, bo popadniesz w kłopoty.

 

RYBY

Uczucia: Daj się uwodzić partnerowi, pozwól sobie by czucia płynęły swobodnie, zapomnij o dawnych niesnaskach. Wolne Ryby poczują się przytłoczone samotnością.

Zdrowie: Twoje zdrowie może nieco się pogorszyć, koniecznie przyjrzyj się temu o co prosi cię ciało. Nie zapominaj o badaniach kontrolnych.

Rodzina: W aktualnym czasie poczujesz, jak ważne są tradycje rodzinne. Jak silna jest podstawa i to, ty jesteś ta podstawą, która będzie dbała o utrzymanie całej reszty.

Pieniądze: Zastanów się, czy wydajesz swoje pieniądze rozsądnie.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Anna Bell

Tarocistka Anna Bell

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp