Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Dlaczego ludzie boją się tarota?

Dlaczego ludzie boją się tarota?
Tarocistka Agnelya Tarocistka Agnelya

Ludzie od zawsze zafascynowani byli przyszłością. W dzisiejszych czasach również wróżby są bardzo popularne. Wiele osób z różnych nacji, środowisk bez względu na wiek i orientacje chce by uchylić mu rąbek tajemnicy.

Tarot jest świetnym narzędziem pozwalającym zajrzeć w głąb siebie, poznać to co będzie by, jeśli czeka nas coś złe przesunąć tą rzeczywistość.
Tarot jest po prostu narzędziem, talia kart ma na celu nam pomóc. Podobnie jak różaniec podczas modlitwy.


Często przychodzą ludzie i mówią proszę karty anielskie boję się tarota, boję się karty Śmierć. Czy słusznie?


Co zrobić, jeśli pojawia się karta Śmierć?


Karta Śmierci rzadko mówi o śmierci fizycznej, raczej oznacza zmiany w życiu człowieka, jeśli ktoś ma trudny okres w życiu i pojawia się karta Śmierć w rozkładzie oznacza, że kończy się trudny okres i idą dobre zmiany.
Niektórzy ludzie słyszeli lub mają przekonanie, że Tarot pochodzi od Diabła lub może nam zaszkodzić, ale nic z tego nie jest prawdą. Tarot jest tylko narzędziem, jak np. nóż można nim ukroić chleb, ale można też zrobić krzywdę zależy w jakich rękach on się znajdzie.

Można zmienić swoją przyszłość tarotem

Ludzie boją się tarota bo boją się prawdy, boją się zmierzenia z rzeczywistością i pracą nad sobą, nad swoim życiem. Tarot służy do tego by pokazać pytającemu co ewentualnie może się w jego życiu zdarzyć, a jeśli to coś nie miłego pytający swoimi działaniami lub brakiem działań może pokierować. To życie pytającego i tylko On ma na to wpływ, nie wróżka, nie tarot...wróżka jest tylko czytnikiem kart jak czytnik w markecie pokazuje cenę towaru, tak ezoteryk pokazuje pytającemu co ewentualnie może przynieść przyszłość, jak rozwiązać problem , a od pytającego zależy jak tą wiedze On wykorzysta.

Tarot jest wspaniałym przewodnikiem, drogowskazem w życiu, ale nie dla wszystkich jeśli ktoś lęka się tarota to znaczy, że nie jest gotowy na poznanie prawdy o samym sobie, że koduje lęki i prawdę wypiera ze świadomości.

Jeśli Ty chcesz poznać swoją przyszłość zapraszam jestem tutaj dla Ciebie.

wp

Nasi Eksperci

wp