Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Czary na przyciągnięcie pieniędzy

Czary na przyciągnięcie pieniędzy

Bywa, że pilnie potrzebujemy pieniędzy. Czasami mamy wrażenie, że robimy w naszym życiu wszystko, co możliwe, ale nasz stan finansowy się nie poprawia. Czujemy, że otaczają nas negatywne energie, które nas blokują. Na szczęście możemy pomóc sobie odrobiną magii! Pamiętaj, że magia jest sztuką. Do odprawiania rytuałów nie potrzeba skomplikowanych inicjacji. Liczy się Twoja wola i wiara. Czy jesteś osobą religijną, czy nie, możesz wykonać czar, który przy odrobinie szczęścia zmieni Twoje życie. Otwórz więc swój umysł i wyczaruj sobie powodzenie finansowe! Poniżej znajdziesz trzy rytuały, które Ci w tym pomogą. Miłej zabawy!

Słoik na przyciągnięcie bogactwa

Być może niedawno wzrosły Twoje opłaty, straciłeś pracę lub jesteś po większych wydatkach na urlop czy remont. Twój portfel świeci pustkami, a Ty nie czujesz się z tym komfortowo. Przetestuj czar z wykorzystaniem słoika i kilku prostych składników, a być może sytuacja się zmieni! Najlepszy moment na wykonanie tego rytuału to czas, gdy księżyca przybywa lub czwartek.

Czego potrzebujesz:

- 1 szczelny słoik z pokrywką

- 6 monet

- kilka gałązek bazylii (przyciąga pieniądze)

- laska cynamonu (symbolizuje dostatek)

- kilka ziarnek ziela angielskiego (przyciąga pieniądze i szczęście)

- gałka muszkatołowa (może być mielona, symbolizuje powodzenie)

- 1 złota świeca

- kartka, długopis

Wykonanie:  Udaj się w spokojne miejsce i zadbaj, aby nie rozpraszały cię żadne bodźce. Napisz swą intencję na kartce i umieść ją w słoiku. Następnie umieść tam wszystkie zioła, a na konie monety. Podczas wykonywania zadania skupiaj się na swojej intencji i wyobraź sobie, że to, czego sobie życzysz, już się dokonało. Zakręć słoik i zapal świecę. Pozwól świecy wypalić się w intencji powodzenia rytuału. Teraz wystarczy tylko poczekać na efekt! Gdy Wszechświat obdarzy Cię tym, o co, prosiłaś/prosiłeś, możesz zakopać słoik w ziemi.

 

Czarodziejska kąpiel księżycowa banknotów

Gdy na co dzień nie narzekasz wprawdzie na finanse, ale sytuacja, gdzie jedynie wiążesz koniec z końcem, nie satysfakcjonuje Cię, możesz postarać się w magiczny sposób przyciągnąć więcej powodzenia finansowego. Ten rytuał jest prosty do wykonania, ale to nie oznacza, że jest nieskuteczny. Wręcz przeciwnie! Przekonaj się sam/sama!

Czego potrzebujesz:

- plik banknotów

- zielony sznurek

- sól

- suszony rozmaryn

- mały talerzyk

Wykonanie: Poczekaj z wykonaniem rytuału na czas, gdy księżyc rośnie. Plik banknotów, przewiązany zielonym sznurkiem, połóż na parapecie i obsyp solą. Na talerzyku umieść rozmaryn i podpal, okadź dymem banknoty. Pozostaw banknoty na całą noc na parapecie w świetle księżyca, a rano oczyść je z soli umieść w portfelu. Następnie podczas najbliższych zakupów wydaj te banknoty, aby energia pieniądza zaczęła krążyć. Nie dalej niż za miesiąc księżycowy, czyli do 28 dni, pieniądze te wrócą do Ciebie pomnożone!

 

Rytualna kąpiel na oczyszczenie i otwarcie się na dobrobyt finansowy

Oczyszczające kąpiele zmyją z Ciebie negatywną energię i w sposób symboliczny otworzą Cię na nowe. Dzięki nim możesz z powodzeniem pozbyć się starych ograniczających Cię schematów i przyciągnąć to, czego pragniesz. Poniżej przepis na kąpiel, która usuwa niekorzystne energie i otwiera na powodzenie w finansach. Wykonaj tę kąpiel wieczorem, tuż przed położeniem się spać.

Czego potrzebujesz:

- ugotowana wcześniej pomarańcza, pokrojona w kostkę

- 6 migdałów

- 6 goździków

- wrzątek

Wykonanie: Umieść wszystkie składniki w kubku i zalej wrzątkiem. Poczekaj, aż napar przestygnie. Przecedź i wlej go do kąpieli. Zanurz się w wodzie, zrelaksuj się i wizualizuj sukces. Kąpiel powinna potrwać minimum kwadrans. Na zakończenie skup się na uczuciu wdzięczności za powodzenie w finansach, które na Ciebie czeka. Udaj się na spoczynek. Już w ciągu tygodnia zauważysz pozytywne zmiany w swoim życiu!

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp