Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Anioły osobiste

Anioły osobiste

Każdemu człowiekowi w ziemskiej wędrówce towarzyszy nie tylko jeden anioł stróż ale cała grupa aniołów. Anioły są strażnikami odżywczych sił boskiego źródła. Chronią one ją, podtrzymują i wzmacniają.

Jest ich siedem, a każdy opiekuje się jednym centrum energetycznym czyli czakrą.

Anioł podstawy

Jego energia odpowiada czakrze pierwszej. Anioł ten dba by ciało było zaopatrzone i kieruje wszystkimi jego funkcjami. Każdy kto z nim współpracuje w sposób świadomy może zrobić coś dobrego dla swojego organizmu. Anioł ten aktywuje też siły, które pobudzają człowieka do działania i rozwoju.

Anioł stróż

Jego energia odpowiada czakrze drugiej czyli czakrze związków i relacji. Ten anioł jest najbardziej znany. Chroni on człowieka w jego relacjach ze światem, innymi formami życia i Bogiem. Chroni on człowieka i towarzyszy duszy tak długo jak trwa jego ziemska wędrówka.

Anioł nauki

Odpowiada czakrze trzeciej czyli pępka. Sferą jego działania jest centrum woli i władzy. Daje człowiekowi rady i wskazówki. Uczy go jak wcielać wiedzę duchową w codzienność. Człowiek interpretuje je jako podszepty intuicji. Jeśli człowiek z nim współpracuje to jego życie toczy sie gładko. Jeśli nie naraża się na to, że opanują go siły niekoniecznie dążące ku światłu. Mogą nim manipulować i wysysać z niego energię.

Anioł troski pełnej miłości

Jest to najczęściej kobieca świetlista siła opiekująca się wewnętrzną czakrą serca. Modli się ona o zdrowie duszy, miłość i zaufanie człowieka do samego siebie, świata i Boga. Przesyła światło, nadzieję oraz siłę z której człowiek może tworzyć wciąż na nowo.

Anioł uzdrowienia

Opiekuje się zewnętrzną czakrą serca. Nazywany bywa Wewnętrznym lekarzem. Jest aktywną siłą serca. Pomaga człowiekowi w odrodzeniu, samodoskonaleniu i pracy nad sobą. Dzięki temu jest możliwe uleczenie, uzdrowienie i błogosławieństwo. Osoby będące z nim w kontakcie często bywają uzdrowicielami.

Anioł komunikacji

Temu aniołowi odpowiada czakra gardła. Z jego pomocą człowiek komunikuje się z wszystkim co żyje. Podczas praktyk z tym aniołem należy skupić się na swoim wnętrzu i wsłuchać w ciszę.

Anioł doskonałości

Odpowiada za czakrę szóstą czyli trzecie oko. Anioł ten pomaga w rozwijaniu duchowych wymiarów bytu i ich otwieraniu. Tutaj człowiek styka sie z duchowym światem. Anioł przesyła duchowe mądrości oraz światło przemiany  i nieustannego wzrostu.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp