Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na lipiec 2022

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na lipiec 2022
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-07-05 15:47

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w lipcu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: OCEANA
Oceana zjawia się przy Tobie, by dodać Ci odwagi do działania i pozytywnej energii. Możesz teraz śmiało podejmować odważne kroki – zaufaj swoim wewnętrznym przeczuciom. Nie musisz już rozważać i analizować kolejny raz tego samego. Wyciągnąłeś odpowiednie wnioski. Teraz nie powinieneś zwlekać, to jest ten odpowiedni moment, aby podjąć działanie. Przy pomocy Oceany wykonasz plan, w którym podzielisz wszystkie niezbędne działania do osiągnięcia celu, na poszczególne, mniejsze etapy. Dzięki temu nie będziesz czuł przytłoczenia wielością obowiązków do wykonania. Krok po kroku będziesz realizował swój cel. Proś Oceanę o wstawiennictwo, a codziennie będzie dodawała Ci odwagi, motywacji i wiary – to będzie Ci bardzo potrzebne. Na tej drodze nie zabraknie zawirowań, będziesz pracował ciężko, ale cel jest warty tej pracy.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Boisz się własnej siły, dlatego teraz pojawia się przy Tobie Atena. Obawiasz się, że inni mogą zniechęcić się do Ciebie lub nawet odejść, kiedy pokażesz swoją moc. Martwisz się także o to, że możesz nadużyć swojej siły, przez co zostanie zaburzona równowaga Twojej energii. Atena pomoże Ci odkryć Twoją siłę i uwolnić ją w taki sposób, który pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę, realizację Twojego życiowego celu, ale i na kontakty z innymi ludźmi. Uświadom sobie fakt, że Twoja siła pochodzi z miłości. Nie jesteś więc w stanie jej nadużyć. Czakra Twojego serca jest otwarta. Teraz pomyśl o osobie, która jest dla Ciebie wzorem pozytywnej siły. O osobie, która potrafi równoważyć w sobie energię kobiecą i męską. Taka moc jest prawdziwie piękna. Odkryj ją w sobie. Ta moc sprawi, że staniesz się Wojownikiem Światła.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: VANESSA
Zastanawiasz się teraz nad tym, w którym kierunku powinieneś podążyć, która możliwość będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i rozwojowa. Jednego dnia możesz czuć pewność, że wiesz, którą opcję wybrać. Jednak następnego dnia mogą powracać do Ciebie wątpliwości i niepewność. Twoje wahania mogą wynikać ze strachu przed konsekwencjami, ale też z braku pewności, co czeka Cię w przyszłości. Pozbyć się tej niepewności możesz w momencie, kiedy skupisz się na swoim życiowym celu, który wiąże się z niesieniem pokoju – sobie i innym. Przy dokonywaniu decyzji, zadaj sobie pytanie, która możliwość wprowadzi w Twoje życie większy spokój. Staraj się wprowadzać zmiany w swoje życie metodą małych kroków. Stopniowo pozbywaj się ze swojego życia starych nawyków, zamieniając je na nowe, lepsze rozwiązania. Kiedy będziesz robić to powoli, w naturalnym rytmie, nie przestraszysz się tych zmian.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
Przychodzi czas, by uporządkować stare sprawy i zakończyć pewien etap. Możesz odczuwać spadek energii i sił witalnych. Gorsze samopoczucie, a nawet rozczarowanie i rozpacz mogą Ci w tym czasie towarzyszyć. Możesz poczuć ból serca w związku z zakończeniem danej sprawy, relacji, czy związku. Pozwól sobie na odczuwanie smutku i płaczu, jest Ci to teraz potrzebne, aby się oczyścić. Pamiętaj, że Anioły są zawsze blisko Ciebie. Kiedy poczujesz się gotowy, dyskretnie podsuną Ci znaki zwiastujące nowe pozytywne zmiany, które przyjdą do Ciebie zaraz po zakończeniu tego etapu. Wykorzystaj moment refleksji i zadumy na to, aby ukończyć to, co było wcześniej przez Ciebie rozpoczęte lub po prostu zatroszcz się o siebie, podaruj sobie chwilę przyjemności i relaksu. Pamiętaj, by nie tłumić w sobie negatywnej energii i uczuć, staraj się wyrzucać z siebie swoje emocje. Zacznij prowadzić dziennik, wygadaj się przyjacielowi, zapisz się do grupy wsparcia bądź zwierz się Aniołom. Uciekaj od używek i zachowań, które wpłyną na Ciebie destrukcyjnie. Poproś Caressę, a otuli Cię swoimi skrzydłami i pomoże Ci skupić się na sobie oraz ważnych aspektach, które pozwolą Ci spokojnie przejść tę przemianę.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pojawia się przy Tobie, ponieważ potrzebujesz uzdrowić swoje ciało. Ale Ty również masz w sobie dar do uzdrawiania innych. Archanioł Rafał otacza Cię teraz swoimi skrzydłami, uleczy Twoje dolegliwości i schorzenia, z którymi się borykasz. Napełni Twoją aurę szmaragdowozielonym światłem – przyjmij tę energię i poczuj jak wchłaniana jest w miejsce, w którym doskwiera Ci ból. Jednocześnie możesz w tym czasie poczuć w sobie moc do uzdrawiania, Archanioł Rafał daje Ci energię umocnienia i świadomości, że to Twoja droga i piękny dar. Poproś o jego wstawiennictwo, a pozytywnie przeprowadzi Cię przez drogę kariery medycznej. Pomoże wybrać odpowiednią dziedzinę, która jest Ci przeznaczona.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Właśnie napływa do Ciebie energia obfitości. Pieniądze, których potrzebować teraz zaczną do Ciebie przypływać. Pamiętaj o tym, aby pozostać z otwartymi rękami, po to by przyjąć dary z Nieba. W momencie kiedy nazbyt się martwisz, blokujesz drogę do przekazania Ci ich. Przez to możesz nie zauważyć błogosławieństw, które będą do Ciebie zsyłane. A nawet możesz je nieświadomie odrzucić. Otwórz swój umysł, aby usłyszeć szepty Sereny, która będzie podpowiadała Ci różnego rodzaju wskazówki, poprzez myśli, uczucia i pomysły. Wysłuchuj je, zapisuj i podążaj według nich – niebawem otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
W niedawnym czasie bardzo dużo działo się w Twoim życiu. Twoja dusza jest teraz zmęczona i pragnie spokoju, relaksu i wyciszenia. Shanti zjawia się przy Tobie po to, by pomóc Ci spełnić to pragnienie. Poproś go o pomoc, a otworzy przed Tobą możliwości do spędzenia czasu w samotności, byś mógł w pełni zrelaksować swoje serce i umysł. Przyniesie ukojenie Twojej duszy, co pozwoli Ci zaznać prawdziwego spokoju. Pamiętaj o tym, że spokój jest Twoją prawdziwą boską naturą. Wewnętrzny spokój ma potężne właściwości lecznicze. Skupiając się i kontrolując swój oddech, będziesz mógł zachować spokój niezależnie od tego, co aktualnie będzie działo się w Twoim życiu.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: BRIDGETTE
Prosiłeś Anioły o wskazówki i właśnie je otrzymałeś. Obecna sytuacja niestety nie będzie dla Ciebie pomyślna. Niektóre z informacji, których potrzebujesz, wciąż są przed Tobą ukryte. Staraj się szukać głębiej, zadawaj pytania odpowiednim osobom i wsłuchuj się w swoją intuicję – właśnie tak kontaktują się z Tobą Anioły. Bridgette prosi Cię, byś nie zamartwiał się i nie powtarzał sobie, że to Twoja jedyna szansa, bowiem w przyszłości czekają Cię jeszcze lepsze możliwości. By je dostrzec, by się na nie otworzyć, musisz najpierw uwolnić się od przeszłości. Dopiero wtedy będziesz gotowy na to, by je w dobry dla siebie sposób wykorzystać.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina jest Aniołem Opiekuńczym rodzin. Właśnie zjawia się przy Tobie w związku z Twoimi prośbami. Dostała polecenie z Nieba, by czuwać nad Tobą i Twoimi bliskimi. Przychodzi do Ciebie z informacją, o tym, że w Twojej rodzinie szykuje się piękna zmiana. Obecnie jesteś w okresie dopasowywania, który przygotowuje Cię na tę zmianę. Możesz w tym czasie odczuwać, że w Twoim życiem rządzi chaos i dezorganizacja. Jednak staraj się na tym nie skupiać – to naturalna część procesu dostosowawczego. Wraz z pomocą Serafiny uda Ci się przejść przez te zmiany. Pomoże Ci ona również uporać się z problemami, które staną na Twojej drodze. Nie uciekaj od szczerych rozmów – przyczynią się one do oczyszczenia sytuacji. Dzięki temu poznasz swoje prawdziwe uczucia i priorytety. Gdy minie czas zawirowań, dla Ciebie i Twojej rodziny zaświeci słońce.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal wysłuchuje i odczuwa Twoje troski dotyczące Twoich dzieci, dlatego teraz zjawia się przy Tobie. Zapewnia, że Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Ona sama rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech i wiedz, że nie da ich skrzywdzić. Widzi ich doskonałość i niewinność, kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza Ciebie i Twoje dzieci. One kochają Ciebie, pozwól sobie to dostrzec i poczuć.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Teraz możesz odczuwać w sobie głębokie pragnienie tego, by nieść pomoc. Chcesz pomagać samemu sobie, ale także i innym. Możesz otrzymywać takie sygnały nawet podczas zajmowania się codziennymi sprawami. To głosy wzywają Cię, ponieważ ktoś w Twoim bliskim otoczeniu potrzebuje pomocy. Indriel zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła. Teraz Twoja misja będzie polegała na rozwoju – tak, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Niezbędne będzie wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Wsłuchaj się w swoją intuicję. Poprzez wewnętrzne przeczucia, otrzymasz wskazówki, co zrobić, by rozwinąć swój dar.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Prosiłeś o pomoc finansową, a Anioły usłyszały Twoje prośby. Pieniądze są symbolem obfitości, a Niebo obdarza nią wszystkie swoje dzieci. Złe myśli i emocje związane z pieniędzmi rodzą się tylko w ludzkich umysłach. W Niebie pieniądze są traktowane jako energia wymiany. Pewne rzeczy materialne są Ci obecnie niezbędne do życia. Właśnie z tego powodu pojawia się przy Tobie Rochelle. Pomoże Ci ona odblokować negatywne emocje związane z pieniędzmi oraz uzdrowić Twoją sytuację finansową. Otwórz się na przyjmowanie energii obfitości. Niebawem będziesz mógł zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.

wp

Nasi Eksperci

wp