Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp
Wróżbita Dorian

Wróżbita Dorian

Teraz
dostępny

Od ponad dwudziestu lat staram się pomóc moim klientom w sprawach życia codziennego. Doskonale znam wasze potrzeby, nadzieje, oczekiwania i marzenia. Jak sami wiecie wiele z waszych fantazji nie może się spełnić lub coś im w tym przeszkadza. Dlatego właśnie w tym miejscu znajduje się moja osoba, aby Ci pomóc w problemach jakie czekają na rozwiązanie. Moim pierwszym systemem prognostycznym jaki używałem były Runy. Ta Celtycka magia pozwoliła mi na wykształcenie odpowiednich mechanizmów energetycznych i dogłębne zaczęcie studiowania mocy kart tarota. To naprawdę wyjątkowe i silna wiedza, która w ręku kogoś, kto ją poznał i nadal zgłębia staje się potężnym systemem prognostycznym. Wszystko to uzupełniłem królową nauk czyli Astrologią. Oczywiście mówimy o prawdziwej astrologii: Horarnej, Elekcyjnej, Prognostycznej, Partnerskiej. To wspaniałe narzędzie pozwala na poznanie najgłębszych tajemnic każdego człowieka.

W razie potrzeby również zajmuję się kontaktami ze zmarłymi, analizuję Twoje poprzednie inkarnacje, oczyszczam z bytów astralnych i energetycznych - także z klątw i uroków o ile takie zostały rzucone.

Usługi eksperta

Język wróżenia:

Metody: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Finanse, Przyjaźń i uczucia, Słabości, Przyjemności, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie klientów (6)

2022-04-04 12:30:02
2022-03-28 13:51:02
2022-02-15 12:49:01
2022-02-14 15:20:01
2022-02-11 19:53:01
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i życzę dużo szczęścia ;)
2022-02-11 19:41:02
Odpowiedź eksperta: Pozdrawiam serdecznie z życzeniami pełnego spełnienia marzeń :)
wp