Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rytuały, astrologiczne przyporządkowania

Rytuały, astrologiczne przyporządkowania

Dzisiaj postanowiłem opisać Magiczne zastosowanie Dni Planet i w jakich godzinach można najefektywniej pracować z Rytuałami Magiczną Drogą, już tłumacze o co chodzi do każdego dnia tygodnia są przypisane odpowiednie planety, które odpowiadają pewnym kolorom.

Wykonując Rytuał warto dostosować się do tego jak  i do godzin w których będzie to najefektywniejsze.

Dni tygodnia:

Poniedziałek: Dzień Księżyca / rytuały zmian

Wtorek: Dzień Marsa / rytuały usuwania konfliktów

Środa: Dzień Merkurego / rytuały pracy, finansów, handlu

Czwartek: Dzień Jowisza / rytuały egzaminów

Piątek: Dzień Wenus / rytuały miłości

Sobota: Dzień Saturna / rytuały usuwania negatywnych energii i sytuacji

Niedziela: Dzień Słońca / rytuały dobrobytu i zdrowia

 

Oczywiście warto pamiętać o zastosowaniach odpowiedniego rodzaju rytuału np: jeżeli chcemy zrobić Rytuał na pomyślne zdanie egzaminu musimy go robić ALE GDY KSIĘŻYCA NIE UBYWA  w tym dniu.

OCZYSZCZAMY, USUWAMY  WTEDY KIEDY UBYWA

Naturalnie co do dnia pamiętajmy o godzinach. Możemy robić dany Rytuał  trzymając się tylko danego dnia, ale w tych godzinach będzie on mocniejszy. Saturn - od 0.00 do 3.30 Jowisz - od 3.30 do 7.00 Mars - od 7.00 do 10.30 Słońce - od 10.30 do 14.00 Wenus - od 14.00 do 17.30 Merkury - od 17.30 do 20.00 Księżyc - od 20.00 do 24.00

Kolory - Jeżeli palimy tzw intencję należy trzymać się obowiązkowo kolorów: ) Planety, kolory świec Saturn - czarny, fioletowy; Jowisz - niebieski; Mars - czerwony;Słońce - złoty, żółty; Wenus - różowy, zielony; Merkury - fioletowy, żółty, pomarańczowy; Księżyc - biały, srebrny, jasnoszary.

Np. ustalmy ;) Pełnia 16.10  2016 wypada w Niedzielę. Dzień Słońca najlepiej wykonywać Rytuały związane ze Zdrowiem Kolor Niebieski Bądź najlepiej Zielony. 

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp