Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 28.02 - 06.03.2022 to Siódemka Buław

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Karta Tarota na tydzień 28.02 - 06.03.2022 to Siódemka Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-02-28 16:11

Siódemka Buław niesie ze sobą energetykę walki, choć nie w pozycji atakującej, a bardziej kontratakującej. To odpieranie ataków ze strony otoczenia. Karta ta w skrajnych przypadkach może zwiastować także ataki fizyczne. Wskazuje na krytykę, blokady i ograniczenia, które ktoś będzie przed nami stawiał. Mogą to być przysłowiowe „kłody pod nogi”, z którymi będzie trzeba sobie poradzić. To trudności w przeforsowaniu swoich pomysłów, działań. Poczucie braku akceptacji, niezrozumienia ze strony otaczających osób. Działanie w pojedynkę, mierzenie się z problemami.

Siódemka Buław zapowiada nam dość ciężki tydzień. Będziemy musieli wykazać się tak zwaną „gruboskórnością”, by móc go przetrwać i nie dać się zatrzymać. Na drodze rozwoju naszego przedsięwzięcia pojawiać się będą przeszkody. Głównie takie, które będą stawiać przed nami inne osoby. Konkurencja nie śpi i będzie próbowała zrobić wszystko, byśmy się poddali lub zatrzymali w miejscu. Należy być cierpliwym, wytrwałym i konsekwentnym.
To czas, w którym możemy czuć się atakowani i wstrzymywani. Dominować będzie poczucie niezrozumienia ze strony naszego otoczenia. Szczególnie będzie to zauważalne przy nowych pomysłach, koncepcjach na rozwój, które zakiełkują w naszych głowach. Należy uważać komu i w jakich okolicznościach je przedstawimy. Nasze pomysły i działania mogą być w tym czasie nastawione na wzmożoną krytykę. Ludzie wokół mogą starać się sukcesywnie odwodzić nas od działań w kierunku realizacji naszych celów. Dlatego jeszcze bardziej musimy zadbać o pewność siebie i wiarę w nasze możliwości, ale i w te konkretne pomysły. W innym przypadku możemy pod presją otoczenia zrezygnować z naszych zamierzeń.
Warto mieć przygotowane solidne argumenty do obrony. Nasz plan działania powinien być dopięty na ostatni guzik. W przypadku przedsięwzięć biznesowych, konieczny będzie bardzo dokładny biznesplan.
W tym czasie należy być szczególnie czujnym, bo energetyka przy karcie Siódemki Buław, może przyciągać tendencję do wchodzenia w potyczki nie tylko słowne, ale i fizyczne. Zdecydowanie łatwiej w tym czasie będzie sprowokować bijatykę. Choć w większości przypadków to nie my będziemy prowokatorami. Warto zadbać o trzymanie emocji na wodzy, o „zimną krew”. Z drugiej strony, karta ta może nam doradzać, że warto pomyśleć o kursie samoobrony.

W sferze zawodowej karta Siódemki Buław zwiastuje piętrzące się problemy. Przede wszystkim niesprzyjające otoczenie, które będzie chciało zatrzymać nasz rozwój. Możemy odczuć zazdrość, zawiść ze strony współpracowników. Trudności w komunikacji, w zaklimatyzowaniu się, w zjednaniu sobie ludzi. Trudna integracja zespołu. Możemy też spotkać się z krytyczną oceną naszej pracy przez przełożonych. Problemy w pomyślnym załatwieniu ważnych dla nas spraw.
Problemy mogą pojawić się w sferze uczuciowej, a konkretnie w relacjach z drugą osobą. Możemy w tym czasie szczególnie odczuć, że druga strona zupełnie nie rozumie naszych potrzeb i nas samych. Siódemka Buław wskazuje na roszczeniową postawę partnera, co bardzo łatwo będzie prowokowało konflikty. Mogą pojawić się także nachalne kontakty ze strony osoby, z którą niekoniecznie będziemy chcieli rozwijać znajomość.

wp

Nasi Eksperci

wp