Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Jowisz w horoskopie

Jowisz w horoskopie
Agra Agra 2022-06-10 13:15

Nazywany jest wielkim szczęściem. Ma właściwości harmonizujące. Wpływa na poczucie szczęścia, zdolności przystosowawcze. Oznacza prawo, sprawiedliwość, religie, dbałość o obyczaje i moralność. W dobrym położeniu daje dobroć, życzliwość i wszechstronne wykształcenie.  w złym położeniu może przynieść rozrzutność, brak zachowań społecznych, nastawienie materialistyczne, niemoralność, podejrzliwość. Czasem gdy daje za dużo może skłaniać do rozpusty i używania życia.

Jowisz w Baranie

Osoba jest dzielna, pewna siebie. Może kochać podróże i sport. Bywa ambitna, postępowa, rozumna i optymistyczna. Może mieć dwa zawody lub zajęcia równocześnie. Ta pozycja to też ekspansywność i ekstrawagancja. To zwykle rozwaga, szlachetność, życzliwość. Może tu wystąpić skłonność do filozofii, literatury, nauki i religii.

Jowisz w Byku

Zwykle ułatwia sprawy finansowe. Możliwe jest upodobanie do przyjemnego i lekkiego życia. Czasem przynosi ekstrawagancje. Osoba może być szlachetna i skłaniać się ku filozofii. Bywa szczera, wrażliwa, solidna, czasem sentymentalna. Zwykle lubi spokój i zachowuje dystans. Czasem właściciel preferuje domatorstwo, lubi komfort i bywa bibliofilem.

Jowisz w Bliźniętach

To czasem brak praktyczności, wesołość, rozmowność. Osoba może lubić prowadzić korespondencje. Może zmieniać idee. Bywa drażliwa, niespokojna, niepewna, zmienna. Czasem to położenie wróży dwa małżeństwa i kłopoty w podróżach.

Jowisz w Raku

To kombinacja intelektualizmu i emocjonalności. To tez patriotyzm i przywiązanie do rodziny, domu rodzinnego i matki. Mogą cieszyć dalekie podróże, smaczne jedzenie i picie. Osoba lubi wydawać pieniądze. Bywa szlachetna, dobroczynna i ekspansywna. Często jest twórcza i pomysłowa. Cieszy ją muzyka i towarzystwo. Może ją interesować okultyzm i sprawy pokrewne.

Jowisz w Lwie

Osoba podziwia prestiż i wielkość. Jest lojalna, odważna, często na wysokim poziomie intelektualnym. Łatwo osiąga popularność. Często ma szczęście w miłości i spekulacjach. Cieszy się zaufaniem. Ma silna wole i szerokie horyzonty, intuicje i zmysł dyplomatyczny. Może zdobyć poważanie.

Jowisz w Pannie

Osoba ceni pracę, lubi zarabiać pieniądze i bawić się z dziećmi. Bywa nadmiernie ostrożna i krytyczna. Zwykle jest bystra, uczciwa i analityczna. Ma wrodzony talent do filozofii i nauk ścisłych. Ciężko jej się zrelaksować. Partner może być osobą ekscentryczną.

Jowisz w Wadze

Jest tu talent do zdobywania przyjaciół i wychowywania dzieci. To tez często zwiastun dobrego małżeństwa. Jest tu dar łagodzenia sporów i wprowadzania harmonii, spokoju. Osoba jest zwykle szczera, skromna, towarzyska. Bywa utalentowana muzycznie lub w jakimś kierunku sztuki.

Jowisz w Skorpionie

To dar inwestowania i wdrażania pomysłów. Są tu podróże i wyprawy. Bywa prestiż wśród kolegów co umacnia pozycje i zadawala ambicje. Osoba lubi tajemnice. Mogą tu wystąpić zainteresowania mistycyzmem i okultyzmem.

Jowisz w Strzelcu

Daje dobry los i sukcesy na wielu polach. Osoba jest przenikliwa, intuicyjna, uprzejma, tolerancyjna, współczująca. Lubi zwykle sport i zabawy. Może lubić spekulacje i wierzyć w szczęście. Ma szerokie horyzonty i zdolność przewidywania.

Jowisz w Koziorożcu

Jest tu odwaga, powaga, zdecydowanie, pomysłowość. Jest szansa na trwałe osiągnięcia i dobre wykształcenie. To też szansa na mądrość i wysoka pozycje. Jest tu inteligencja i chęć walki o swoje. Uwaga na zbytnią ostrożność i konserwatyzm.

Jowisz w Wodniku

Urok osobisty i szeroki punkt widzenia. Jest tu szczerość, humanitaryzm. Jest tu też idealizm, postępowość i niezależny światopogląd. Osoba może być przyjacielska i szczerze zainteresowana innymi ludźmi. Niektóre osoby są humanitarne i cenią pracę społeczną. Sa szlachetne i maja dar przewidywania.

Jowisz w Rybach

To idealizm, dobroć, towarzyskość, marzycielskość i liczne talenty. Osoba zwykle lubi zwierzęta i jest litościwa. Może się skłaniać ku sprawom tajemnym, okultystycznym. Uwaga na skłonność do cierpiętnictwa.

wp

Nasi Eksperci

wp