Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

Sprawdź Swój horoskop mężczyzny!

RYBY
Miłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego zakochanie można porównać do zakochania bohaterów z romantycznych ballad. Gdy pokocha jest oddany swojej kobiecie bez granic i gotów jest pokonać każdego smoka, wejść na każdą szklaną górę i uwolnić białogłowę z najwyższej wieży. Gdy zostanie zdradzony nie ukrywa łez, ale gdy ona poprzysięgnie po raz kolejny swą wierność, to przebaczy. Miłość męskiej Rybki przejawia się także w pomysłowości. Nie należy więc oczekiwać od niego banalnego wyznania miłości lub jakichś tam brylantów. Prędzej wyznając miłość obrzuci Twój dom płatkami róż, a zamiast brylantów da własnoręcznie wykonany prezent.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Ryb?
Aby rozkochać pana spod znaku Ryb należy przede wszystkim zadbać o to, by nie był w stanie dowiedzieć się nic bulwersującego z jej przeszłości. Kobieta, która zarzuca sieć na męską Rybkę musi wiedzieć, że zanim on się w niej zakocha, to ona zostanie prześwietlona przez niego prawie do lat dziecięcych. Gdy znajdzie choćby małą rysę w jej życiorysie, to z rozkochiwania nic nie wyjdzie. Jeśli przeszłość jest w porządku, to teraz trzeba go przekonać, że jesteś kobietą energiczną, wiedzącą czego chcesz od życia i pragmatyczną w każdej dziedzinie życia. Jeśli już uda się rozkochać, to jest to miłość na całe życie. Będziesz miała swojego własnego rycerza.

BARAN
Mężczyzna spod znaku Barana kocha w sposób zdecydowany. Zakochuje się powoli, ale, gdy już przekroczy próg miłości, wówczas nigdy się nie odkochuje. Paradoksalnie jego miłość może zamienić się w nienawiść, ale w głębi serca wciąż będzie kochał. Ta nienawiść narodzi się wtedy, gdy w miłości zostanie oszukany. Nie potrafi przejść obojętnie obok nielojalności mężczyzny, do której żywi uczucie. Zasadą, jaką wyznaje w miłości jest "wszystko, albo nic". Nie umie wybaczać, ale wciąż zakochany najchętniej tak właśnie by postąpił. W związku z tym cierpi podwójnie.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Barana?
Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Barana należy go kokietować, dawać do zrozumienia, że mężczyzna jest nim zainteresowana, a następnie trzymać go na dystans. Pod żadnym pozorem nie wolno od razu wskakiwać mu do łóżka, bo choć skwapliwie skorzysta z okazji, to potem nie będzie już zainteresowany tak łatwą zdobyczą. W miłości domeną Barana jest zdobywanie. Im dłużej mężczyzna będzie się mu opierała, tym większe będzie jego pożądanie, miłość i wiara we wspólną przyszłość. Trzeba to jednak rozgrywać bardzo mądrze, by go nie zniechęcić do podboju. Rozpalenie ognia jego miłości powinno być jak fale morza przed sztormem. Z każdą chwilą coraz większe, ale co chwila cofające się.

BYK
Miłość mężczyzny spod znaku Byka jest nieco zaborcza. Pozornie udaje człowieka delikatnego, o charakterze wybitnie spokojnym i skłonnym do dozgonnej miłości. W rzeczywistości pan Byk nie toleruje w miłości konkurencji i gdy już wyzna miłość, to wychodzi z niego macho. Zbyt silny sprzeciw, jaki może okazywać kobieta niechybnie spowoduje, że jego miłość będzie nikła w oczach. Tak naprawdę, to Byczek potrafi kochać tylko kobiety uległe i słabe. Posiada potrzebę opiekowania się niewiastą swojego życia i kierowania nią. Jeśli pokochałaś go, to musisz poddawać się jego woli, a jednocześnie okazywać swoje szczęście, że masz przy sobie człowieka, który będzie za ciebie decydował w każdej sprawie. Od zakupu biustonosza, po pozycję seksualną w łóżku.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Byka?
Aby rozkochać w sobie mężczyznę spod znaku Byka należy prawić mu komplementy. Jest na nie łasy jak łakomczuch na słodycze. Najlepsze skutki przynoszą stwierdzenia: "Przy tobie czuję się taka bezpieczna", "Ty to jesteś prawdziwy facet, a nie jakieś tam byle co", a po akcie seksualnym kilkukrotnie zapewnić go jakim to jest wspaniałym kochankiem. Po takich słowach pan Byk zaczyna po prostu głupieć. Jest otumaniony i można z nim zrobić wszystko, co kobieta zapragnie, a on i tak będzie przekonany o swojej wyższości. Nie wolno się z nim kłócić i przekonywać do swoich racji. Wystarczy powiedzieć, że to on jest najmądrzejszy, a potem i tak zrobić po swojemu.

BLIŹNIĘTA
Dla mężczyzny spod znaku Bliźniąt miłość, to bardzo skomplikowana sprawa. Kobieta albo musi go bardzo kochać, albo mieć stalowe nerwy, aby wytrzymać zmienne miłosne nastroje Bliźniaka. Jednego dnia wystarczy mu sama obecność ukochanej kobiety, a następnego oczekuje od niej ciągłego udowadniania, że jest kochany. Natomiast on potrafi zakochać się w pięć minut, a odkochać w trzy. Nigdy nie wiadomo co mu może strzelić do głowy. Bez problemu będzie wyznawał ogniste uczucie jednej kobiecie, myśląc o innej. Właśnie dlatego zakochana niewiasta musi dbać o Bliźniaka najbardziej z możliwych sposobów.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Bliźniąt?
Mężczyznę spod znaku Bliźniąt jest bardzo łatwo rozkochać. Wystarczy kilka miłych słów, ognisty pocałunek, wyrafinowany seks i już jest zakochany po uszy. Inna sprawa, że jego zakochanie może nagle odejść w niebyt. Dlatego też ważniejsze jest utrzymanie jego miłości. Jest to zadanie trudne i udaje się tylko tym paniom, które potrafią inteligentnie z nim postępować. Bliźniak potrzebuje bowiem kobiety delikatnej, ale agresywnej, twardo stąpającej po ziemi, ale bujającej w obłokach, niewinnej, ale wyuzdanej. Ktoś powie, że te cechy wzajemnie się wykluczają. Otóż nie! Aby utrzymać miłość Bliźniaka trzeba wyczuwać jego nastrój i dopasowywać się do niego. Trudne? Niektórym paniom udaje się to doskonale.

RAK
Miłość mężczyzny spod znaku Raka nader często oparta jest o udane życie seksualne. Jeśli ta sfera życia nie jest odpowiednio zaprawiona, wówczas można się spodziewać, że jego miłość będzie słabła. Wystarczy jednak kilka ognistych erotycznych spotkań i miłość do partnerki powróci, jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki. Nie należy starać się go zdominować w życiu codziennym, bo bardzo się boi wejścia pod pantofel. Będzie się przed tym bronił w sposób instynktowny i nawet wtedy, gdy będzie zakochany może okazywać niezbyt przyjemne zachowanie. Sam nie będzie chciał zdominować, bo w miłości woli partnerskie zasady. Kochać i być kochanym bez zastrzeżeń. To jest motto mężczyzny spod znaku Raka.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Raka?
Aby rozkochać w sobie mężczyznę spod znaku Raka wystarczy oferować mu często, intensywny, a przede wszystkim urozmaicony seks. Nie dość, że będzie wierny, to jeszcze będzie czuł się zobowiązany do miłości. Oczywiście nie będzie to zobowiązanie wyrachowane, a instynktowne. Drugim elementem rozkochiwania w sobie Raka jest umiejętność tolerowania jego zmiennych humorów, a zarazem wprowadzanie go w dobry nastrój, gdy wydaje się, że jest wściekły. Nie jest to trudne, bo Raczek jest taki trochę nieboraczek i bardzo łatwo wziąć go pod włos prawiąc mu komplementy.

LEW
Miłość mężczyzn urodzonych pod znakiem Lwa jest dość samolubna, bo Lew najpierw kocha siebie, a dopiero potem kobietę. Ma wewnętrzne przekonanie, że uczuciem darzą go wszystkie panie bez wyjątku. Gdy jednak tak nie jest, to nie obwinia siebie za ten stan rzeczy tylko pomyśli sobie, że ona albo jest lesbijką, albo jest głupia. Wbrew pozorom taki charakter Lwa jest bardzo dobry dla kobiety, którą pokochał. Rzecz w tym, że jego miłość nie potrzebuje akceptacji i ciągłego udowadniania mu, że jest kochany. Jednocześnie mając wewnętrzne przekonanie, że wszyscy go kochają nie potrzebuje udowadniać sobie, że wciąż jest pożądany i tym samym cały czas jest przy jednej kobiecie. Co prawda wydaje mu się, że to on kieruje ta miłością, ale tak naprawdę najczęściej poddaje się woli kobiety.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa?
Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa należy przyjąć taktykę obojętności wobec niego. Kobieta powinna udawać, że go nie zauważa, ale jednocześnie musi go traktować z chłodnym szacunkiem. Pan spod znaku Lwa długo nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego niewiasta tak go traktuje, skoro wszystkie inne chciałyby mu służyć za podnóżek. W końcu przejmie inicjatywę i zacznie swój miłosny podbój mając wrażenie, że to on jest prowadzącym grę. Gdy już to się stanie trzeba go powoli dopuszczać do swych uczuć i bez ostentacji dawać do zrozumienia, że niech się dalej stara, a być może coś z tego będzie. Bardzo ważne jest również to, aby kobieta cały czas zachowywała się jak dama, a nie roztrzepana kobietka.

PANNA
Mężczyzna spod znaku Panny kocha tylko wtedy, gdy pozostawiany jest mu dość duży margines wolności. Co prawda potrafi okazywać miłość i nie ma trudności w wyznaniem miłości, ale gdy ukochana kobieta będzie chciała mu skrócić małżeńską smycz, to zbuntuje się i choć nie odejdzie może pokochać inna kobietę. Pan spod znaku Panny ma tę zdolność, że potrafi kochać więcej niż jedna kobietę, ale jednocześnie, gdy jedna z nich każe mu wybierać, to wybierze tą, która nie stawia go przed koniecznością wyboru. Miłość męskiej Panienki jest z wiekiem inna. Najpierw opiera się na erotycznych uniesieniach, później na potrzebie wspólnego zdobywania dóbr materialnych, by niebawem uznać seks i dobra doczesne za rzeczy drugoplanowe, a za najważniejsze uznaje uczuciowe przywiązanie do ukochanej kobiety.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Panny?
Mężczyzny spod znaku Panny nie da się tak po prostu rozkochać stosując kobiece sztuczki. Taka taktyka jest dobra tylko na krótka metę. Można go omamić erotycznie lub materialnie, ale gdy już się przyzwyczai do jednego lub drugiego zada sobie pytanie czy to mu wystarcza. Odpowiedź zawsze będzie taka sama: "nie!" Miłość męskiej "panienki" musi przyjść sama, a bywa, że trwa to latami. Inna sprawa, że im dłużej przebywa pod jednym dachem z kobietą tym bardziej zaczyna sobie uświadamiać, że bez niej nie potrafiłby żyć. Trudno wtedy powiedzieć czy to jest miłość w sensie dosłownym, ale można liczyć na to, że wskoczy za nią w ogień.

WAGA
Miłość mężczyzny spod znaku Wagi bywa bardzo skomplikowana dla jego partnerki. Rzecz w tym, że pan Waga pokocha tylko taką kobietę, która daje się lepić w jego rękach jak wosk. Wszystko przez to, że uwielbia kształtować charaktery i jest dumny z tego, gdy uda mu się tak przenicować charakter partnerki, jak on to sobie wyobraża. Nie ważne jest to, że spotka kobietę, która odpowiada jego wyobrażeniom. W takim przypadku bez cienia wątpliwości i żalu zmieni swoje poglądy i to, co do tej pory wydawało mu się akurat takie, jakie powinno być natychmiast będzie chciał zmieniać na coś innego. Miłość do uległej mu kobiety będzie dozgonna, a jednocześnie będzie odczuwał do niej wdzięczność, że pozwala mu na tak wiele.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Wagi?
Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Wagi należy mu dawać do zrozumienia, że jest najmądrzejszy na świecie. Trzeba uważnie słuchać tego co mówi, a następnie przynajmniej udawać, że jego poglądy przyjmuje się jako własne. Nic tak nie przemawia do męskiej Wagi, jak świadomość, że udało mu się przekonać kobietę do własnych racji. Dla wielu pań problemem może być to, że pan Waga traktuje kobiety, jak gatunek niższego rzędu. Jednak, to też można przekuć na własną korzyść. Wystarczy udawać głupiutką, słabą kobietkę, która potrzebuje silnego męskiego ramienia, a niebawem może się okazać, że to nie on, a ona owinęła sobie Wagę wokół małego palca. Po prostu uwierzy w siebie do tego stopnia, że straci czujność.

SKORPION
Chociaż Skorpion to mężczyzna nie pozwalający sobie w kaszę dmuchać, to w miłości jest nieugięty. Jeśli się zakocha, to bardzo trudno, go zniechęcić i spowodować, aby się odkochał. Jego miłość jest stała i nie poddaje się życiowym zawirowaniom. Być może dzieje się tak dlatego, że zakochany Skorpion podświadomie uznaje, że kobieta jest jego własnością. O własność trzeba przecież dbać nawet wtedy, gdy coś się psuje. Można więc powiedzieć, że miłość Skorpiona, to trudna miłość, a jednak jeśli ta miłość jest obopólna, to kobieta może liczyć na niego w każdej chwili, bo zawsze będzie gotowy, by iść jej z pomocą. Jest jednak jedno "ale". Skorpion kocha, ale zdradza.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Skorpiona?
Mężczyzna spod znaku Skorpiona jest jedynym, który w pełni świadomie wybiera partnerkę, w której się zakochuje. Pozostałe męskie znaki o wiele łatwiej pozwalają sterować się płci pięknej. Tymczasem pan Skorpion nie ulega wdziękom niewiast, które go kokietują. Może skorzystać z okazji i zaspokoić swój seksualny temperament, ale nic więcej. Próżno też szukać innych sposobów na to, by go usidlić w miłosne zauroczenie. To on poluje i gdy odnajdzie odpowiednia partnerkę tak długo działa, aż ona go pokocha.

STRZELEC
Z punktu widzenia wielu kobiet mężczyzna urodzony pod znakiem Strzelca nie jest zdolny do miłości. Dotyczy to przede wszystkim tych pań, dla których miarą miłości jest wierność. To nie jest mocna strona Strzelca, ale mimo to i on potrafi kochać. Co prawda jego miłość bywa jak słomiany ogień, ale to jednak miłość. Miłość to zawsze uczucie subiektywne i nie ma powodu, aby mierzyć ją jakąkolwiek miarą, ale pan Strzelec, jak każdy inny człowiek też potrzebuje być kochany, chociaż sam kocha w sposób specyficzny. Jego ukochana kobieta to przystań, do której zawsze wraca, gdy jego burzliwe życie staje się dla niego zbyt trudne. Zanim się nie znudzi spokojem i stabilizacją jest najbardziej kochającym mężczyzną na świecie. Jednak wcześniej czy później jego miłość jakby nieco słabła, bo ponownie wyrusza w poszukiwaniu nowych doznań, by powrócić za pewien czas.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Strzelca?
Mężczyznę spod znaku Strzelca bardzo łatwo rozkochać na krótki dystans. Nieco gorzej rozkochać go tak, aby jego miłość była dozgonna. Czasami się to jednak zdarza, a czynią to kobiety wybitne tak pod względem umysłowym, jak i erotycznym. Na krótką metę można rozkochać Strzelca dzięki wyrafinowanej sztuce erotycznej. Jednak to za mało, aby zatrzymać go na dłużej. Aby jego miłość trwała i trwała należy tak postępować, aby Strzelec doszedł do przekonania, że nie może żyć bez tej konkretnej kobiety. Jednocześnie nie należy zapominać, że pan Strzelec musi być przez niewiastę prowadzany na krótkiej smyczy. Nie wolno mu dawać odrobiny swobody. Chociaż na początku będzie się buntował, to po pewnym czasie da za wygraną i będzie zachowywał się jak dobrze wytresowany chłopiec.

KOZIOROŻEC
Mężczyzna urodzony pod znakiem Koziorożca kocha tylko te kobiety, które pozwolą mu się zdominować. Jego miłość nie jest zbyt silna. Bardzo często zakochuje się nie dlatego, że poczuł ukłucie w sercu, ale dlatego, że z jakichś względów mu się to opłaca. Mogą to być sprawy materialne lub możliwość przyspieszenia biegu jego kariery, ale również może czuć potrzebę zakochania się ze strachu przed samotnością. Jak powiedziano wcześniej, miłość Koziorożca nie ma zbyt silnych podstaw. Dlatego też, jeśli będzie miał do wyboru miłość lub zawodową karierę, to wybierze miłość... do kariery. Można go jednak kochać za to, że zawsze będzie dbał o rodzinę. Idealny do kochania przez kobiety, które lubią całe dnie spędzać bez męża i widywać go tylko rano i późnym wieczorem.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Koziorożca?
Rozkochanie mężczyzny spod znaku Koziorożca jest dość trudne, bo on nie bardzo umie kochać, a do tego nie wie, co to jest prawdziwa miłość. Są jednak dwa sposoby, aby otrzymać od niego choćby namiastkę miłości. Pierwszy sposób, to wykazywać zainteresowanie jego pracą. Idealnie by było, gdyby ona pracowała razem z nim. Drugi sposób, to uświadomić mu, że chce się być jego żoną, matką jego dzieci, wspierać go, a samej zrezygnować z własnych ambicji. W takiej kobiecie pan Koziorożec na pewno się zakocha. Chociaż nie będzie zbyt wylewny w swej miłości, to każda z pań może być pewna, że jest kochana.

WODNIK
Miłość mężczyzny urodzonego pod znakiem Wodnika rodzi się nagle i zaczyna przechodzić próbę czasu. Omamiony kobiecymi wdziękami i nakręcany rosnącym w nim uczuciem zachowuje się jak pod wpływem narkotyków. Jeśli więc niewiasta zauważy, że pan Wodnik zachowuje się wobec niej trochę jak wariat, to może być pewna, że właśnie się zakochał. To jest pierwszy etap jego uczucia. Drugi objawia się instynktownym testem, który przeprowadza na ukochanej. Test ten polega na próbie zyskania zaufania dla ich związku. Jest to najtrudniejszy okres, bo Wodnik ze swej natury jest dosyć nieufny. Gdy jednak zyska zaufanie i jego miłość wciąż trwa, to przychodzi trzeci etap. Musi sprawdzić czy partnerka ma w sobie, choć odrobinę szaleństwa, które w jego miłości jest niezbędne.
Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Wodnika?
Aby rozkochać w sobie mężczyznę urodzonego pod znakiem Wodnika należy go przede wszystkim przekonać, że we wspólnym związku nie będzie musiał chodzić przy swojej kobiecie na krótkiej smyczy. Wodnik nienawidzi bowiem chorobliwie zazdrosnych kobiet i tych, które uważają, że wszystko wiedzą najlepiej. Trzeba więc dawać mu do zrozumienia, że mu się ufa, a jednocześnie podziwiać jego zalety umysłu. Szczególnie ten drugi aspekt działa nadzwyczaj dobrze. Im mężczyzna Wodnik ma niższe IQ, tym bardziej jest łasy na komplementy dotyczącego jego wielkiej sprawności umysłowej.

AUTOR ARTYKUŁU

Noma

Noma

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp