Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop dla Seniora na maj 2022

Skontaktuj się z autorem
Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

Dostępny
na 708
Horoskop dla Seniora na maj 2022
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2022-05-06 16:32

Jaki będzie maj seniorze? Sprawdź co przyniesie los!

Baran

Uczucia: Sprawy uczuciowe tego miesiąca będą się korzystnie układać, ponieważ uda się wyjaśnić pewne niedociągnięcia. Zajęte Barany postarają się bardziej dopasować do partnera i nie będą już takie uparte. Wolne zaś mają szansę poznać interesujące osoby.

Zdrowie: W tym miesiącu nabierzesz ochotę na spacerek i zwiększoną aktywność fizyczną.

Rodzina: Sprawy rodzinne wymagać będą cierpliwości, bo ktoś złośliwy może nakręcić większą aferę niż jest obecnie.

Pieniądze: W tym miesiącu będziesz miał możliwości narobienia swoich zaległości. Warto się starać o to, by poprawić swój byt.

 

Byk

Uczucia: W tym miesiącu w miłości uda się poprawić jakość wspólnego życia. Zajęte Byki wygospodarują więcej wolnych chwil na wspólny odpoczynek. Wolne zaś będą miały spore powodzenie.

Zdrowie: To dobry czas, żeby bardziej zadbać o swoją kondycję fizyczną. Ułóż dobry plan treningowy na miarę swoich możliwości.

Rodzina: Czeka cię bardzo miły miesiąc w sprawach rodzinnych. Pojawią się zaproszenia na uroczystości, warto z nich skorzystać.

Pieniądze: Aktualny miesiąc sprzyjał będzie zarabianiu kasy. Spotykaj się z ludźmi, którzy mogą ci pomóc znaleźć pracę.

 

Bliźnięta

Uczucia: To nie będzie dla ciebie łatwy miesiąc. Jeśli chcesz tylko czekać na szczęście, to ono wcale nie przyjdzie. Zajęte Bliźnięta powinny wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać problemy związkowe. Wolne zaś w kierunku nowych znajomości powinny pokierować się głosem serca.

Zdrowie: To dobry czas, żeby podać się zabiegom kosmetycznym. Warto pozbywać się toksyn i złogów.

Rodzina: Sprawy rodzinne tego miesiąca wymagać będą większego zaangażowania. Zostaniesz nie raz poproszony o pomoc.

Pieniądze: W tym miesiącu powinieneś mieć swoje wydatki bardziej pod kontrolą. Negocjuj ceny i rób zakupy tam, gdzie masz szansę na zniżkę.

 

Rak

Uczucia: Początek miesiąca maja przyniesie energię sprawiającą, że życie wyda się łatwiejsze. Zajęte Raki zaczną rozwiązywać swoje problemy, które negatywnie wpływają na ich związek. Wolne zaś skorzystają z możliwości zawarcia nowych znajomości.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz miał więcej ochoty na przebywaniu na świeżym powietrzu. Pamiętaj jednak by chronić się przed słońcem i kleszczami.

Rodzina: Początek miesiąca przyniesie miłe wydarzenia rodzinne. Pozwól sobie na więcej relaksu w gronie rodziny i zapomnij o dawnych sprzeczkach.

Pieniądze: Daj się ponieść intuicji, a rozwiążesz trudne sprawy finansowe. Dzięki mądrym posunięciom wyjdziesz z zaległości.

 

Lew

Uczucia: W tym miesiącu w sprawach uczuciowych zajdzie konieczność rozwiązania jakiś nietypowych sytuacji, które pojawiły się znienacka. Wolne Lwy mają szansę spotkać kogoś, kto ma niecodzienne i odważne pomysły.

Zdrowie: Wykorzystaj dobrą energie, która ci będzie towarzyszyć w miesiącu maju do zrobienia porządków wokół siebie.

Rodzina: W tym miesiącu możesz być bardzo potrzebne rodzinie, bo będą chcieli od Ciebie pożyczyć pieniądze. Nie da się tylko jednak wykorzystać na tym polu i niech to będzie pożyczka zwrotna.

Pieniądze: W tym miesiącu warto ubiegać się o pożyczki i załatwiać swoje trudne sprawy.

 

Panna

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie lepszą komunikację z partnerem. Uda się wam porozmawiać o wielu sprawach, które wcześniej poszły w zapomnienie. Wolne Panny zaś poprzez swoje niezdecydowanie mogą przegapić szansę na romantyczną randkę.

Zdrowie: Zdrowie bywa ulotne, dlatego też szanuj swoje nerwy i dbaj o swój spokój ducha bardziej niż zwykle.

Rodzina: Sprawy rodzinne skupiać się będę u ciebie przede wszystkim na domowych porządkach. Zadbaj jednak o to, by nie robić wszystkiego samodzielnie i zachęć rodzinę do pomagania.

Pieniądze: Planuj swoje wydatki na wiosnę, jeśli nie chcesz mieć z tego tytułu poważniejszych problemów.

 

Waga

Uczucia: Sprawy miłosne tego miesiąca przyniosą różne rozwiązania. Zajęte Wagi powinny być mniej zasadnicze, ale nie robić scen zazdrości. Wolne zaś nie mają dobrego czasu na nowe znajomości, zwłaszcza unikaj tych osób, które składają fałszywe obietnice.

Zdrowie: Aura tego miesiąca zachęci cię do aktywniejszy go trybu życia. Zamiast siedzieć na kanapie, rusz się na spacer bądź wybierz się na działkę i popracuj w ogrodzie.

Rodzina: W tym miesiącu postaraj się zadbać o relacje rodzinne. Wybacz drobne błędy i przewinienia i przestań się gniewać z byle powodu.

Pieniądze: Pieniądze tego miesiąca będą przepływać ci przez ręce, dlatego staraj się mieć rękę na pulsie i czuwać nad wydatkami.

 

Skorpion

Uczucia: Czeka cię bardzo przyjemny miesiąc, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, ponieważ bliska ci osoba znajdzie dla ciebie więcej czasu i będzie okazywała większe zrozumienie wobec twoich potrzeb. Wolny Skorpiony powinny być bardziej uważne, bo nigdy nie wiadomo, kiedy mają szanse spotkać kogoś ciekawego.

Zdrowie: To dobry miesiąc, żeby trzymać się dietę i dbać o swoje zdrowie. Unikaj stołowania się podejrzanych miejscach i barach, gdzie nie jest wystarczająco sterylnie.

Rodzina: W sprawach rodzinnych może pojawić się nieco nieporozumień, bo ktoś zarzuci ci, że wtrącasz się w jego sprawy.

Pieniądze: Aktualny miesiąc wykorzystaj do poszukiwania możliwości zarobkowych, które wzmocnią twoje comiesięczne dochody.

 

Strzelec

Uczucia: W tym miesiącu trudno będzie ci się porozumieć z partnerem. Będzie on chciał zupełnie czegoś innego niż ty. Wolne Strzelce nie powinny być takie kapryśne.

Zdrowie: To będzie dla ciebie dobry miesiąc, ponieważ humor będzie ci dopisywał, a co za tym idzie będziesz czuł się lepiej niż zwykle. Gdy jednak poczujesz spadek energii lepiej napić się zielonej herbaty niż kawy.

Rodzina: W tym miesiącu będziesz tryskać humorem i optymizmem. Spotkania rodzinne będą bardzo udane. Pod koniec miesiąca wymigasz się od opieki nad wnukami. Ktoś może się na ciebie obrazić.

Pieniądze: Aura tego miesiąca przyniesie dodatkowe pieniądze. Przydadzą ci się, zwłaszcza, że ten miesiąc niesie sporo wydatków.

 

Koziorożec

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie przyjemniejsze dni. Zajęte Strzelce przestaną martwić się na zapas i zaczną więcej rozmawiać z partnerem o swoich wątpliwościach. Wolne zaś w towarzystwie poznają ciekawą osobę.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli czeka cię poważna operacja to możesz spodziewać się pozytywnych efektów.

Rodzina: Pieniądze tego miesiąca będą do ciebie napływać zgodnie z działaniami, które wcześniej zostały podjęte.

Pieniądze: To dobry czas, żeby pilnie pracować i wcielać w życie swoje plany. Nigdy na nic, nie jest za późno.

 

Wodnik

Uczucia: Miesiąc maj zaowocuje pozytywnymi wydarzeniami w sferze uczuć. Partner przestanie być taki nerwowy i uda ci się go zachęcić do wspólnej zabawy. Wolne zaś na wycieczce poznają kogoś z kim mają szansę rozwinąć znajomość.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz dbał o siebie, dostarczając organizmowi wszystkiego co mu potrzebne, by prawidłowo funkcjonować.

Rodzina: To dobry moment, żeby nadrabiać towarzyskie i rodzinne spotkania. Wszystkie będą udane.

Pieniądze: Nie pozwalaj sobie na większe wydatki, tylko na takie, na które cię stać.

 

Ryby

Uczucia: Sprawy uczuciowe będą układać się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Zajęte Ryby naprawią zepsutą relacje. Wolne zaś miłości poszukiwać będą w sieci.

Zdrowie: W tym miesiącu zadbaj o zdrowe odżywianie. Samodzielne wyciskane soki z warzyw i owoców są o wiele pożywniejsze i zdrowsze, niż te ze sklepu.

Rodzina: Aura miesiąca maja nastawi cię optymistycznie do życia i będziesz bardzo otwarty na relacje rodzinne. Łatwo będzie się z tobą dogadać.

Pieniądze: Kasa w tym miesiącu zacznie napływać możesz więc być w dobrym humorze.

wp

Nasi Eksperci

wp