Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na wrzesień 2022

Skontaktuj się z autorem
Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na wrzesień 2022
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-09-08 14:42

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku we wrześniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
Twoja dusza potrzebuje teraz ciszy i spokoju. Shanti jest Aniołem Pokoju i pojawia się teraz przy Tobie, by pomóc Ci się wyciszyć i odpocząć. Poproś go o pomoc, a przyniesie Ci szanse do tego, byś mógł znaleźć chwilę czasu tylko dla siebie, w samotności. Samotność ta jest Ci teraz niezbędna do tego, by móc zrelaksować swoje ciało, umysł i serce. Kontroluj swój oddech – dzięki temu, będziesz mógł zachować spokój nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Wewnętrzny spokój ma wielkie właściwości lecznicze. Wkrótce pokój zapanuje w całym Twoim życiu.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarowujesz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. W ostatnim czasie pracowałeś zbyt ciężko, niemal bez wytchnienia. W ciągu tej pracy pomogłeś wielu osobom. Teraz czas, byś odebrał swoją nagrodę. Anioły namawiają Cię do tego, byś zadbał teraz o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: MERLINA
Czujesz, że Twoja aktywność i działania nie przybliżają Cię do wyznaczonego celu. Możesz mieć teraz poczucie, że utknąłeś w swoistym marazmie lub nawet odczuwać, że się cofasz. Brakuje Ci pewności, a to niestety wpływa na spadek Twojej energii. Wynika to z braku odpowiednich informacji. By móc skierować swoje działania w odpowiednim kierunku, potrzebujesz najpierw zyskać więcej informacji w danej sprawie. Możliwości, które dostrzegasz zdają się być takie same, jednak kiedy zgłębisz temat dokładniej, wybór będzie bardzo prosty! Poproś Merlinę, aby podpowiedziała Ci w snach cenne porady. Potem wyobraź sobie siebie w różnych, dostępnych wariantach. Gdy podczas wizualizacji czujesz napięcie i niepewność, nie będzie to dobra droga. Kiedy poczujesz w swoim ciele ciepło, znaczy że ta droga będzie odpowiednia. Przy podjęciu ostatecznej decyzji skonsultuj sprawę ze swoimi bliskimi, bądź kimś biegłym w danej dziedzinie.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
Przychodzi czas, by zakończyć pewien etap i uporządkować swoje sprawy. W tym czasie będziesz mógł odczuwasz spadek energii i sił witalnych. Towarzyszyć Ci może poczucie zmęczenia i senności. Gorsze samopoczucie, a nawet rozczarowanie i rozpacz. Możesz poczuć ból serca w związku z zakończeniem danej sprawy, relacji, czy związku. Pozwól sobie na odczuwanie smutku i płaczu, jest Ci to teraz potrzebne, aby się oczyścić. Pamiętaj, że Anioły są zawsze blisko Ciebie. Kiedy poczujesz się gotowy, dyskretnie podsuną Ci znaki zwiastujące nowe pozytywne zmiany, które przyjdą do Ciebie zaraz po zakończeniu tego etapu. Ten moment refleksji wykorzystaj na to, by dokończyć to, co wcześniej rozpocząłeś lub na to, by dać sobie samemu miłość, opiekę i troskę.  Nie tłum w sobie swoich uczuć i negatywnej energii, staraj się wyrzucać z siebie swoje emocje. Zacznij prowadzić dziennik, wygadaj się przyjacielowi, zapisz się do grupy wsparcia bądź zwierz się Aniołom. Uciekaj od używek i zachowań, które wpłyną destrukcyjnie na Twoje ciało i duszę. Poproś Caressę, a otuli Cię swoimi skrzydłami i pomoże Ci skupić się na sobie oraz ważnych aspektach, które pozwolą Ci spokojnie przejść tę przemianę.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ZANNA
Przestań rozpamiętywać to, co złego zadziało się w przeszłości. Teraz jesteś i zawsze będziesz chroniony przez Anioły. Zanna to Anioł, który pojawia się po to, byś uwolnił się od zmartwień i wspomnień związanych z negatywnymi przeżyciami, które spotkałeś na swojej drodze w przeszłości. Pomoże Ci oczyścić Twoje serce z lęków. Poproś ją o pomoc w pozbyciu się autodestrukcyjnych myśli i zachowań. Zanna przyniesie Ci poczucie ukojenia, bezpieczeństwa i spokój umysłu. Poczuj to bezpieczeństwo. Anioły chronią Cię w każdym miejscu i w każdym aspekcie Twojego życia. Pozwól sobie na odpoczynek. Niech przepełni Cię wiara w to, że żadna negatywna energia nie ma prawa przeniknąć przez pole ochronne, które roztaczają nad Tobą Anioły. Do Twojego życia przenika tylko energia miłości. Najgorsze już za Tobą – rozluźnij się i czerp radość z życia.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ARIELLE
Arielle zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że to, co obecnie odczuwasz, nie jest tylko wytworem Twojej wyobraźni. Naprawdę posiadasz zdolności parapsychologiczne. Czujesz więcej, widzisz więcej i potrafisz nawiązywać kontakt z duszami. Przed Tobą nowe, mistyczne doznania, które będą wynikiem zwiększonej otwartości na sferę duchową. Jest to także odpowiedź Nieba na prośby o wskazanie Ci Twoich boskich opiekunów oraz drogi życiowej. Nie obawiam się swojego daru – Arielle zjawia się przy Tobie, byś mógł go ze spokojem, pewnością siebie i ufnością rozwijać. Anioły proszą Cię, byś w tym czasie kierował miłość i światło, które nosisz w sobie, do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ URIEL
Archanioł Uriel nazywany jest Aniołem Psychologiem, bowiem pomaga ludziom uzdrawiać ich myśli i emocje. Posiada on wyjątkowy dar, dzięki któremu likwiduje gniew z przeszłości. Pomaga także zwalczyć problemy z wybaczaniem. eraz pojawia się przy Tobie, by pomóc Ci zwalczyć te problemy. Wspiera Cię również w tym, byś pomógł innym zwalczyć ich blokady emocjonalne i psychiczne. Archanioł Uriel działa w sposób subtelny, do niczego nie przymusza. Tak samo jak Ty, uważa że lepiej jest zaczekać, aż ktoś sam otworzy się, powie o swoim problemie i poprosi o pomoc. Wtedy namawia do tego, byś uwolnił ze swojej głowy i serca wszelkie trucizny. Jeśli tego naprawdę pragniesz, to tak się właśnie stanie. Dzięki temu procesowi będziesz mógł odzyskać swoją godność, ale i kontrolę nad swoim życiem.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Wcześniej zadowalałeś się czymś mniejszym, niż to, co było Twoim prawdziwym, głębokim pragnieniem. To czas, by z tym skończyć. Pojawienie się przy Tobie Astary jest przesłaniem mówiącym o tym, że czas, abyś podwyższył swoje standardy. Zacznij mieć dla siebie większe oczekiwania. Uświadom sobie, że pragnienie tego, by Twoje życie stało się lepsze, nie jest w żaden sposób egoistyczne. Przeciwnie – pamiętaj, że im więcej dostaniesz, tym więcej będziesz mógł ofiarować innym. Otwórz się na pomoc z Nieba, a otrzymasz wszelkie narzędzia do tego, by wypełniać swoją życiową misję. Jednocześnie możesz pomóc innym, zainspirować ich, pokazując, że wybór duchowej ścieżki, zapewnił Ci pomoc, której potrzebujesz.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Możesz mieć poczucie, że kierunek który obrałeś jest dla Ciebie zbyt trudny. Mystique pojawia się przy Tobie, by umocnić Cię w przekonaniu, że tak naprawdę jest to dla Ciebie właściwa droga. Nie zbaczaj z niej. Pozostań tu i rób dalej swoje. Dąż do celu, który sobie wyznaczyłeś w sposób konkretny, zdecydowany i konsekwentny. Zdarza się, że realizacja planów wymaga elastyczności, jednak w Twoim obecnym przypadku musisz twardo trzymać się swoich postanowień. Kompromis może pogorszyć efekt. Uważaj, by nie ulegać chęci podporządkowania się innym. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych rad i spostrzeżeń osób trzecich. Możesz im opowiedzieć o swoich planach, jednak nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Gdy wypełnisz swoje zadanie, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: CRYSTAL

W Twoim życiu pojawia się coś nowego i pozytywnego. Nie masz jeszcze pełnej świadomości tego, co się wokół Ciebie dzieje, bowiem jest to dopiero początek tej drogi. Obecnie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek powinieneś zadbać o swój wewnętrzny optymizm. Dbaj o to, by Twoje myśli były optymistyczne i czyste. Odcinaj od siebie negatywne myśli i emocje. Kreuj jasny obraz swoich marzeń i planów. Usuń ze swojego otoczenia ludzi, którzy mają negatywne nastawienie. Pamiętaj także o działaniu w kierunku spełnienia swojego celu. Wybierz metodę małych kroków, ale bądź w tym konsekwentny. Codziennie myśl o tym, co już udało Ci się osiągnąć oraz o ile zbliżyłeś się do realizacji swojego pragnienia. W trudnych momentach, w chwilach zwątpienia, zwracaj się do Crystal o wsparcie.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Teraz możesz odczuwać w sobie głębokie pragnienie tego, by nieść pomoc. Chcesz pomóc nie tylko samemu sobie, ale również i innym. Zachęty do tego możesz odbierać poprzez szepty Aniołów, podczas gdy zajmujesz się codziennymi sprawami. To głosy wzywają Cię, ponieważ ktoś w Twoim bliskim otoczeniu potrzebuje pomocy. Indriel zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła. Teraz Twoja misja będzie polegała na rozwoju – tak, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Niezbędne będzie wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Wsłuchaj się w swoją intuicję. Wewnętrzne przeczucia przyniosą Ci wskazówki dotyczące tego, jak powinieneś rozwinąć swój dar.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech – możesz więc być pewny, że nie zadzieje się im teraz żadna krzywda. Opal widzi w Twoich dzieciach doskonałość i niewinność, kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza Ciebie i Twoje dzieci. One kochają Ciebie, pozwól sobie to dostrzec i poczuć.

wp

Nasi Eksperci

wp