Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na sierpień 2022

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na sierpień 2022

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w sierpniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie tak samo obejmuje Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech, możesz być więc spokojny o ich bezpieczeństwo. Widzi ich doskonałość i niewinność. Kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza teraz Ciebie i Twoje dzieci. Twoje dzieci Cię kochają – pozwól sobie to dostrzec.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya zjawia się przy Tobie, aby dodać Ci wsparcia i pocieszenia. Przynosi ze sobą również ważną wiadomość, kierowaną do Ciebie od zmarłej już osoby, którą darzysz szczególnym uczuciem.  Ta osoba, o której nieustannie myślisz, chce przekazać Ci, że jest szczęśliwa i poprosić Cię, abyś już się o nią nie martwił. Sytuacja między Wami pozbawiona jest jakiegokolwiek żalu czy pretensji. Wszystko zostało oczyszczone i wybaczone, pozostała tylko czysta miłość. I to uczucie nigdy nie ustanie. Choć tęsknisz za jej fizyczną obecnością, duchowo jesteście połączeni przez cały czas.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Isabella zjawia się przy Tobie, by napełnić Cię pewnością, że to idealny czas, by podjąć działanie. Obecna sytuacja jest taka, jaką sobie wymarzyłeś. Nie zwalnia Cię to jednak z obowiązku zachowania czujności. Cały czas obserwuj co się wokół Ciebie dzieje. Nie zapominaj zwracać się ze swoimi prośbami do Aniołów. Nawet idealne sytuacje zwykle wymagają pewnych korekt. Anioły obecnie czuwają nad tym, by Twoje pragnienia manifestowały się bez zakłóceń. Czekałeś na zmiany, a teraz możesz je wprowadzić, dzięki otrzymanej z Góry wiedzy. Słuchaj swojego serca i z odwagą podążaj do przodu.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: IZAJASZ
Teraz jest dobry czas, by podjąć się nowych wyzwań. Czujesz potrzebę, by ruszyć do przodu – wykorzystaj to w umiejętnych sposób. Pozytywne zmiany są teraz nieuniknione. Izajasz zjawia się przy Tobie, by Cię umocnić, dodać odwagi i wiary w Twój cel. Gdy zmierzasz w kierunku tego celu – nie śpiesz się. Pośpiech nie jest tu wskazany. Niech wszystko dzieje się w naturalnym rytmie i tempie – pozwól na to. Ważna zmiana zadzieję się wtedy, gdy będziesz na nią gotowy. Niebawem rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Anioły usłyszały Twoje modlitwy o wsparcie finansowe. Najpierw musisz jednak zmienić swoje postrzeganie pieniędzy. Odrzuć negatywne emocje z nimi związane – one rodzą się wyłącznie w ludzkich umysłach. W Niebie pieniądze postrzegane są jako energia wymiany. Anioły zdają sobie sprawę, że niektóre z materialnych rzeczy są Ci niezbędne do życia. Rochelle zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci wprowadzić do swojego życia energię obfitości. Twoja blokada finansowa wynika z poczucia winy lub innych, negatywnych przekonań dotyczących bogactwa. Rochelle pomoże Ci uzdrowić i odblokować te nieprawidłowe skojarzenia. Pamiętaj, że im więcej pozwolisz sobie dać, tym więcej będziesz mógł podarować innym. Wkrótce spodziewaj się przypływu finansowego, który pozwoli Ci zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: FIONA
Musisz uwierzyć, że zasługujesz na pomoc z Nieba. Prosisz o nią, choć Twoje prośby są niepewne. Wahasz się, czy możesz i czy powinieneś kierować swoje prośby. Fiona zjawia się przy Tobie, by umocnić Twoją wiarę w siebie oraz po to, by zesłać Ci pomoc, której potrzebujesz i na którą zasługujesz. Widzi ona problemy, z którymi się borykasz, a które łatwo można byłoby rozwiązać, gdybyś tylko poprosił o pomoc i pozwolił sobie na jej przyjęcie. Fiona będzie działała przy Tobie, aby uwolnić Twoje myśli i zbudować Twoje zaufanie. Nie zamykaj się na jej wsparcie, przyjmij pomoc z Nieba. Zwracaj uwagę na odczucia i wrażenia, których doświadczasz. Skup się na myślach i wizjach, które pojawiają się w Twojej głowie. To przekazy z Góry, które mają Cię umocnić.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: YVONNE
Masz niesamowity dar do kontaktowania się ze zwierzętami. Zwierzęta odczuwają Twoją dobroć i wrażliwość i odpowiadają na nią. Rozumiesz je doskonale, dzięki czemu udaje Ci się tworzyć z nimi głęboką, piękną więź. Yvonne pojawia się przy Tobie, ponieważ jest opiekunką Twoich zwierząt na Ziemi i w Niebie. W momencie, kiedy martwisz się czy wspominasz swojego pupila, którego już nie ma przy Tobie fizycznie, Yvonne zapewnia, że ma on teraz najlepszą opiekę, szczęście i zdrowie. Dodatkowo to też informacja o tym, abyś zobaczył anielskie cechy w swoim pupilu, którego masz obecnie przy sobie.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Możesz odczuwać, że wybrany przez Ciebie kierunek jest zbyt wymagający. Anioł Mystique zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że jednak to jest właśnie ta właściwa dla Ciebie droga. Pozostań na niej i dalej rób swoje. Z przekonaniem i zdecydowaniem dąż do wyznaczonego przez siebie celu.  Zdarza się, że realizacja planów wymaga elastyczności, jednak w Twoim obecnym przypadku musisz twardo trzymać się swoich postanowień. Nie chodź na kompromisy, one mogą tylko pogorszyć efekt. Uważaj, by nie ulegać chęci podporządkowania się innym. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych rad i spostrzeżeń osób trzecich. Możesz im opowiedzieć o swoich planach, jednak nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Gdy wypełnisz swoje zadanie, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Właśnie płynie do Ciebie energia obfitości. Możesz spodziewać się potrzebnego Ci przypływu pieniędzy. Pamiętaj o tym, aby pozostać z otwartymi rękami, po to by móc przyjąć dary z Nieba. W momencie kiedy nazbyt się martwisz, blokujesz drogę do przekazania Ci ich. Nie zauważasz wtedy błogosławieństw, które są do Ciebie zsyłane lub nawet je odrzucasz. Otwórz swój umysł, aby usłyszeć szepty Sereny, która będzie podpowiadała Ci różnego rodzaju wskazówki, poprzez myśli, uczucia i pomysły. Wysłuchuj je, zapisuj i podążaj według nich – niebawem otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel pojawia się przy Tobie, aby dodać Ci odwagi w działaniu, ale także po to, by obudzić w Tobie wyobraźnię i kreatywność. Twój życiowy cel powiązany jest ze sztuką i komunikacją. To właśnie Archanioł Gabriel pomoże Ci uwierzyć w Twoje talenty, a także da Ci potrzebne narzędzia, aby je rozwijać. Dzięki niemu otrzymasz potencjały, które pozwolą na to, by to co zrobisz, mogło jednocześnie pomagać Tobie, jak i innym. Gabriel prosi Cię o szczerość i współpracę. Oddaj mu swoją niepewność, opowiedz o marzeniach i celach, które chcesz zrealizować. W zamian dostaniesz niepowtarzalne okazje do wykorzystania.

 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ URIEL
Archanioł Uriel to Anielski Psycholog, który przyszedł by uzdrowić Twoje myśli i uczucia. Zwraca on Twoją uwagę przede wszystkim na gniew z przeszłości i problem z wybaczaniem. To właśnie Archanioł Uriel może pomóc Ci w pozbyciu się tych problemów. Możesz go poprosić także o dar, dzięki któremu Ty będziesz w ten sam sposób mógł pomóc innym. To może być początek Twojej nowej drogi życiowej. Przy Archaniele Urielu, przez naukę wybaczania, obudzisz w sobie nowe pokłady empatii, dzięki której możesz rozwiązywać ludzkie problemy – ale tylko wtedy, kiedy dana osoba poprosi o Twoją pomoc. Nie można nikomu narzucić swojej pomocy.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: PATIENCE
Teraz nie jest jeszcze dobry czas, by zaczynać nowy projekt. Choć masz do tego energię i zapał – wstrzymaj się jeszcze. Ten okres, jest okresem przygotowawczym. Skup się teraz na zbieraniu potrzebnych Ci informacji oraz na edukacji, zdobywaniu nowej wiedzy.  Czytaj, medytuj, pytaj ekspertów, koncentruj się na nauce. Całe życie dzieli się na czas przygotowań i czas działania. Już wkrótce otrzymasz sygnał. Znak, którego nie będziesz w stanie przegapić. I właśnie wtedy będziesz mógł rozpocząć nowe przedsięwzięcie, w którym wykorzystasz wiedzę zdobywaną w obecnym czasie.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp