Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na grudzień 2022

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na grudzień 2022
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-12-07 16:02

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w grudniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Serena jest Aniołem Obfitości. Otwórz się teraz na przyjmowanie darów, które do Ciebie płyną. Gdy się zamartwiasz i zamykasz się w sobie, utrudniasz Aniołom pracę nad przekazywaniem Ci dobrodziejstw. Przez to możesz owe błogosławieństwa przeoczyć lub nawet je odrzucić. Twoje obecne zmartwienia dotyczą braku pomysłów, jak zdobyć potrzebne Ci pieniądze. Zaufaj Niebu i Aniołom, pozbądź się tym zmartwień. Staraj się zapisywać myśli, uczucia i pomysły, które się powtarzają. To wskazówki od Sereny – jeśli ich wysłuchasz, wkrótce otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Możesz odczuwać w sobie ogromne pragnienie, by nieść pomoc. Pragniesz pomóc sobie samemu, ale ofiarowywać tę pomoc również innym. W tym czasie potrzeba ta może być jeszcze bardziej przez Ciebie odczuwalna. Możesz otrzymywać sygnały nawet podczas zajmowania się codziennymi sprawami. Te głosy to sygnał, że ktoś w Twoim otoczeniu potrzebuje wsparcia. Indriel zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła. Teraz Twoja misja będzie polegała na rozwoju – tak, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Niezbędne będzie wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Wsłuchaj się w swoją intuicję – otrzymasz wskazówki, co zrobić, by rozwinąć swój dar.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: CHANTALL
Nadszedł czas na miłość. Twoje prośby o romantyczne uczucie zostały wysłuchane. Chantall pojawiła się przy Tobie, by pomóc odblokować uczucia i otworzyć serce na nowy romans. Miłość przychodzi do Ciebie, więc otwórz na nią swoje serce. Im bardziej otworzysz swoje serce, tym bardziej odczujesz radość z romantycznej miłości. Chantall pojawia się także wtedy, kiedy chce przekazać Ci wiadomość o tym, byś wykazał się większą romantycznością w obecnym związku. Nie ukrywaj swoich uczuć, bądź szczery i otwarty. Gdy okażesz swojemu partnerowi więcej zainteresowania i uczuciowości, Wasza relacja odczuwalnie się poprawi. Zadbaj o namiętność w swoim obecnym związku. Gdy poszukujesz miłości, poproś Chantall o pomoc, a za jej przewodnictwem spotkasz na swojej drodze wyjątkową osobę. Zaangażuj się, wyjdź z domu, nawiązuj nowe znajomości, zachowaj aktywność fizyczną, wspieraj nowe projekty. Gdy posłuchasz wskazówek, które daje Ci Chantall, wprowadzi ona do Twojego życia piękne i głębokie, a przede wszystkim odwzajemnione uczucie.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: CRYSTAL
W Twoim życiu pojawia się coś nowego i pozytywnego. To dopiero początek tej drogi, dlatego możesz nie być w pełni świadomy tego, co się wokół Ciebie wydarza. Teraz jeszcze bardziej powinieneś zadbać o optymizm i zaufanie. Pilnuj tego, by Twoje myśli były czyste, nie popadaj w negatywne myślenie. Skup się na swoich pozytywnych planach i marzeniach. Nie wchodź w interakcję z ludźmi, którzy są nastawieni sceptycznie. Pamiętaj także o działaniu w kierunku spełnienia swojego celu. Wybierz metodę małych kroków, ale bądź w tym konsekwentny. Codziennie myśl o tym, co już udało Ci się osiągnąć oraz o ile zbliżyłeś się do realizacji swojego pragnienia. W trudnych momentach, w chwilach zwątpienia, zwracaj się do Crystal o wsparcie.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Teraz jest Twój czas. Zaczyna się w Twoim życiu dobra passa, którą powinieneś wykorzystać. Na Twojej dobrze pojawią się nowe, pasjonujące możliwości i projekty. Dobra energia sprawia, że jesteś piękny wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz odczuwać pewien lęk, związany z tym, że ludzie w Twoim otoczeniu mogą Ci zazdrościć. Zazdrościć tego, że Ci się wiedzie i odnosisz sukcesy. Z tego powodu nie będziesz skory do chwalenia się swoimi osiągnięciami. Pojawi się u Ciebie lęk o to, co wydarzy się w przyszłości. Będziesz potrzebować gwarancji tego, że to co planujesz przyniesie Ci sukces. Aurora stoi przy Tobie po to, aby dodać Ci odwagi. Aby pokazać Ci, że ważna jest chwila obecna i to, co dzieje się tu i teraz. Wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, dzieje się w konkretnym celu. Jesteś w Boskiej opiece zawsze i wszędzie. Proś Aurorę o przewodnictwo, a pomoże Ci ona skupić Twoją uwagę na obecnej chwili, odsunie od Ciebie lęki i zmartwienia, po to, byś mógł cieszyć się sukcesami i darami, które otrzymujesz. Bądź wdzięczny, a Twoja dobra passa utrzyma się.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pomoże ci wyleczyć Twoje ciało, ale i ciała innych ludzi. Otoczy Twoje fizyczne dolegliwości i schorzenia leczniczą mocą w postaci szmaragdowozielonego światła, a energia ta wchłania się w miejsce wymagające uleczenia. Wsłuchaj się w swoje myśli i uczucia – Archanioł Rafał przemawia w ten sposób do uzdrowicieli. Jeśli Twoim życiowym celem jest zostać uzdrowicielem, na Twojej drodze niebawem pojawią się szanse i znaki byś mógł sobie uświadomić bądź się w tym upewnić.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarzasz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. W ostatnim czasie pomogłeś wielu osobom, nie skupiając się na odpoczynku i regeneracji. Pozwól sobie odebrać za to nagrodę. Anioły proszą Cię, być zadbał o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Isabella zjawia się przy Tobie, by napełnić Cię pewnością, że to idealny czas, by podjąć działanie. Obecna sytuacja jest taka, jaką sobie wymarzyłeś. Pozostań jednak czujny. Cały czas obserwuj, co się wokół Ciebie dzieje. Nie zapominaj zwracać się ze swoimi prośbami do Aniołów. Nawet idealne sytuacje zwykle wymagają pewnych korekt. Anioły obecnie czuwają nad tym, by Twoje pragnienia manifestowały się bez zakłóceń. Czekałeś na zmiany, a teraz możesz je wprowadzić, dzięki otrzymanej z Góry wiedzy. Słuchaj swojego serca i z odwagą podążaj do przodu.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: PATIENCE
Teraz nie jest jeszcze dobry czas, by zaczynać nowy projekt. Wstrzymaj się, nawet pomimo tego, że motywacja i energia do działania mogą Cię teraz rozpierać. Ten okres, jest okresem przygotowawczym. Skup się teraz na zbieraniu potrzebnych Ci informacji oraz na edukacji, zdobywaniu nowej wiedzy. Czytaj, medytuj, pytaj ekspertów, koncentruj się na nauce. Całe życie dzieli się na czas przygotowań i czas działania. Już wkrótce otrzymasz sygnał. Tego znaku nie będziesz w stanie przegapić. I właśnie wtedy będziesz mógł rozpocząć nowe przedsięwzięcie, w którym wykorzystasz wiedzę zdobywaną w obecnym czasie.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel pojawia się przy Tobie przede wszystkim po to, aby dodać Ci odwagi w działaniu. Ma też jednak obudzić w Tobie wyobraźnię i kreatywność. Twój życiowy cel powiązany jest ze sztuką i komunikacją. To właśnie Archanioł Gabriel pomoże Ci uwierzyć w Twoje talenty, a także da Ci potrzebne narzędzia, aby je rozwijać. Dzięki niemu dojrzysz w sobie potencjały, które pozwolą Ci rozwijać siebie, a jednocześnie tym rozwojem pomagać również innym. Gabriel prosi Cię o szczerość i współpracę. Oddaj mu swoją niepewność, opowiedz o marzeniach i celach, które chcesz zrealizować. W zamian dostaniesz niepowtarzalne okazje do wykorzystania.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: FRANCESCA
Ostatnio mogłeś odczuwać, że utknąłeś w martwym punkcie. Pomimo pytań kierowanych do Aniołów dotyczących Twojej przyszłości, nie otrzymałeś odpowiedzi. Powód tego jest prosty. Anioły czekają, aż Ty sam podejmiesz decyzję. Obecnie tkwisz w marazmie, bowiem boisz się podjęcia decyzji. A konkretniej konsekwencji, jakie można ona przynieść. Francesca pojawia się przy Tobie, by pomóc dokonać Ci właściwego wyboru. Pamiętaj jednak, że dalszy rozdział swojego życia będziesz pisał sam. To od Ciebie zależy jak będzie on wyglądał. Twoja przyszłość to czysta, niezapisana karta.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: YVONNE
Masz niesamowity dar do kontaktowania się ze zwierzętami. Zwierzęta odczuwają Twoją dobroć i wrażliwość i odpowiadają na nią. Tworzysz z nimi piękną, głęboką więź, dzięki temu, że doskonale je rozumiesz. Yvonne pojawia się przy Tobie, ponieważ jest opiekunką Twoich zwierząt na ziemi i w Niebie. W momencie, kiedy martwisz się czy wspominasz swojego pupila, którego już nie ma przy Tobie fizycznie, Yvonne zapewnia, że ma on teraz najlepszą opiekę, szczęście i zdrowie. Dodatkowo to też informacja o tym, abyś zobaczył anielskie cechy w swoim pupilu, którego masz obecnie przy sobie.

wp

Nasi Eksperci

wp