mobile
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Tarocistka Agnelya

Średnia ocena: 4.9
Tarocistka Agnelya
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 077

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.550 pytanie do eksperta
na numer 7655

koszt SMS 6 zł netto (7.38 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.550). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Witam serdecznie. Zajmuję się ezoteryką zawodowo od wiosny 2003 roku. Kładę karty tarota i karty anielskie. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.

Jeśli masz problemy w związku, w pracy, ale nie wiesz jak je rozwiązać, jak zaprowadzić ład by zagościło szczęście wokół Ciebie? Ty dzwonisz i opowiadasz a ja podpowiadam Tobie gotowe wskazówki rozwiązań z kart.

Wolisz pisać?

Opisz swój problem w mailu lub SMS a ja przeczytam, położę karty i odeślę Ci zwrotną analizę problemu wraz ze wskazówkami jak go rozwiązać. Możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji. Jestem sumienna i konkretna. Zaprowadzę w Twoje życie porządek, byś w przyszłości uniknęła podobnych sytuacji.

Pozdrawiam ® Agnelya

 

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2018 rok, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Tarocistka Agnelya

2018-04-18 20:26:56 Ocena: 5 dziękuje bardzo
2018-03-17 17:39:28 Ocena: 5 Będąc szczerym - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Rozmawiałem na online chat z wieloma tarocistkami na tej stronie jednak pierwszy raz miałem przyjemność rozmowy z prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie. Będę wracał z miłą chęcią bo wiem, że od tej osoby dowiem się prawdy. Do każdej osoby, która zastanawia się nad skorzystaniem z usług tej osoby - WARTO! Po prostu się połącz i zacznij pytać o swoje życie.
2017-12-17 13:32:45 Ocena: 3 Dość ogólnie...
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Pani Agato,ale była Pani u mnie na czacie kilka minut i zadała pytanie "chcialam ogolnie zapytac o moja przyszlosc",więc odpowiedziałam Pani ogólnie,jeśli Pani chciała konkret to trzeba było zadać pytania konkretne.Pozdrawiam
2017-12-10 18:53:56 Ocena: 5 Pani Agnieszko jak miło było znów z Panią rozmawiać. Jest Pani niekwestionowanym fachowcem w swojej dziedzinie. Karty Panią kochają. Wszystko się zgadza w 100%. Dziękuję
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Pani Kasiu jest mi bardzo miło,Pani komentarze to miód na moje serce.Tarota kocham a moich klientów zawsze traktuję tak jak sama bym chciała przez innych być potraktowana.Bardzo dziękuje i wszystkiego dobrego życzę.Niech się spełnia to co dobre ❤️
Rozwiń komentarze (494)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: jeśli przez dłuższy czas nie
Wtorek: odpisuje na sms,proszę mieć
Środa: pewność,że odpiszę po18:00
Czwartek: jestem po 22:00
Piątek: zawsze wieczorem
Sobota: w nocy jestem też zalogowana
Niedziela: jestem po 14:00,ale sprawdź

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone