Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Sephora

Sephora
niedostępny
5

O mnie

Jestem EzoTerrapeutką, pracuję z kartami Tarota i energiami, tworzę talizmany energetyczne. Mam niekonwencjonalne metody i akademickie przygotowanie psychologiczne. Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam. Jeśli chcesz, żebym  powiedziała Ci gdzie jesteś i dokąd mogą zaprowadzić Cie rozpościerające się przed Toba ścieżki, zapraszam. Tarot, to dla mnie analiza i interpretacja, nie czary - mary, choć tak! magia jest w Tarocie obecna. Bo jeśli magia to ukierunkowanie energii zgodnie z wolą, to jest ona w Tarocie obecna tak jak we wszystkich Twoich decyzjach. Tarot wskazuje drogę i podpowiada rozwiązania, decydujesz Ty. Ja z radością mogę podjać dobre decyzje tłumacząc, co mówi  ouczuciach, pracy, relacjach, karierze, związkach i emocjach, przekażę wsparcie duchowe, energetyczne i ezoterrapeutyczne.

Sesje Tarota w formie chat on-line lub chat sms. 
Prognozy na 4 miesiące według Tarota, prognozy biznesowe, uczuciowe, zawodowe, ogólne.
Dobór personalizowanych amuletów energetycnych z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.
Projekty przestrzeni dla zachowania, lub wzbudzenia energii.
Proponuję porady poprzez kanały: chat on-line, callback, SMS.e-mail.

Prowadzę warsztat terapeutyczny. Jestem projektantką, kinetyczką, project managerką, terapeutką i "internetową wróżką". Dziękuję za Twoje zaufanie - do zobaczenia w kartach!

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Angielski

Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Wahadełko, Horoskop tygodniowy, Wróżby za darmo, Talizmany, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 73
Ilość rozmów przez email: 13
Ilość rozmów przez smschat: 380
Ilość rozmów przez telefon: 11
Ilość rozmów przez 700: 10
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (4)

2021-09-19 18:46:45
5
Polecam
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i do zobaczenia w kartach!
2021-08-28 17:23:37
5
Szukając wsparcia, siły, otuchy i wiary w siebie, postanowiłam własnie tutaj poprosić o pomoc. Doskonała analiza sytuacji, mojej osoby oraz trafna ocena "miejsc utraty energii i siły " sprawiły że powoli, zaczynam zwalczać to co zniszczyło moje szczęście. Wiele zależy od nas, ale najwięcej od tych, którzy w sposób trafny i jasny potrafią, zarówno wskazać kierunek, jak i elementy na którymi należy pracować. Wtedy wszystko jest możliwe.
Odpowiedź eksperta: Tak właśnie jest :) Cieszę się i dziękuję. Powodzenia i do zobaczenia w kartach!
2021-08-14 17:14:00
5
Mnustwo pozytywnej energii, profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętności interetacji oraz doskonały dóbr amuletu. Gorąco polecam
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i do zobaczenia w kartach :)
2021-08-08 10:44:42
5
Dobra energia i intuicja. Potrafi zaskoczyć szczegółami. Wiele rzeczy wydaje się jaśniejszych po tej rozmowie, dziękuję i polecam :)
Odpowiedź eksperta: Cieszę się, że mogłam pomóc :) Dziękuję za sesje i serdecznie pozdrawiam.
wp