Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny

Doradztwem ezoterycznym zajmuję się od 20 lat. Jestem EzoTerrapeutką, pracuję z kartami Tarota i energiami, dobieram dedykowane talizmany energetyczne z kamieni szlachetnych. Mam niekonwencjonalne metody i akademickie przygotowanie psychologiczne. Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam. Jeśli chcesz, żebym  powiedziała Ci gdzie jesteś i dokąd mogą zaprowadzić Cie rozpościerające się przed Toba ścieżki, zapraszam. Tarot, to dla mnie analiza i interpretacja, nie czary - mary, choć tak! magia jest w Tarocie obecna. Bo jeśli magia to ukierunkowanie energii zgodnie z wolą, to jest ona w Tarocie obecna tak jak we wszystkich Twoich decyzjach. Tarot wskazuje drogę i podpowiada rozwiązania, decydujesz Ty. Ja z radością mogę podjać dobre decyzje tłumacząc, co mówi  ouczuciach, pracy, relacjach, karierze, związkach i emocjach, przekażę wsparcie duchowe, energetyczne i ezoterrapeutyczne, a także biznesowe i projektowe.

Prowadzę warsztat terapeutyczny, tworzę energetyczne talizmany z kamieni szlachetnych. Jestem projektantką, kinetyczką, project managerką, terapeutką i "internetową wróżką". Dziękuję za Twoje zaufanie - do zobaczenia w kartach!

Usługi eksperta

Język wróżenia: Polski, Angielski

Metody: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Wahadełko, Horoskop tygodniowy, Wróżby za darmo, Talizmany, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie klientów (4)

2021-09-19 18:46:45
Polecam
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i do zobaczenia w kartach!
2021-08-28 17:23:37
Szukając wsparcia, siły, otuchy i wiary w siebie, postanowiłam własnie tutaj poprosić o pomoc. Doskonała analiza sytuacji, mojej osoby oraz trafna ocena "miejsc utraty energii i siły " sprawiły że powoli, zaczynam zwalczać to co zniszczyło moje szczęście. Wiele zależy od nas, ale najwięcej od tych, którzy w sposób trafny i jasny potrafią, zarówno wskazać kierunek, jak i elementy na którymi należy pracować. Wtedy wszystko jest możliwe.
Odpowiedź eksperta: Tak właśnie jest :) Cieszę się i dziękuję. Powodzenia i do zobaczenia w kartach!
2021-08-14 17:14:00
Mnustwo pozytywnej energii, profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętności interetacji oraz doskonały dóbr amuletu. Gorąco polecam
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i do zobaczenia w kartach :)
2021-08-08 10:44:42
Dobra energia i intuicja. Potrafi zaskoczyć szczegółami. Wiele rzeczy wydaje się jaśniejszych po tej rozmowie, dziękuję i polecam :)
Odpowiedź eksperta: Cieszę się, że mogłam pomóc :) Dziękuję za sesje i serdecznie pozdrawiam.
wp