Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Katarzyna Hoch

Katarzyna Hoch
niedostępny
4.9

O mnie

Moi Mili, jeśli chodzi o kontakt poprzez CHAT - proszę o wcześniejsze umawianie się ze mną poprzez krótkie wiadomości. Informacje o godzinach w których jestem w stanie z Wami poczatować dostępne w grafiku na dole mojego profilu.
Postanowiłam wprowadzić takie małe zmiany, ponieważ będzie się nam lepiej dograć czasowo :)
Bardzo dziękuję <3

Gorąco zachęcam osoby, które potrzebują głębszej analizy problemu do korzystania z opcji MAIL. Kochani, często wysyłacie po kilka SMSów do mnie z wieloma pytaniami w jednej wiadomości. Nie jestem w stanie odpowiedzieć wyczerpująco w SMSie na wszystko i przekazać Wam całego przesłania z kart. Gorąco zachęcam do usługi MAIL; będzie to dla mnie bardziej komfortowe a dla Was korzystniejsze pod względem przekazu informacji i finansowym. Odpowiadając na kilka SMSów dotyczącej nawet 1 sprawy nigdy nie przekażę obszernej wiadomości jak w MAILu.

 

Dzień dobry :)

na imię mam Katarzyna i od kilku lat zajmuję się odczytem z kart Lenormand, cygańskich oraz Kipper. Moja przygoda z ezoteryką zaczęła się zupełnie przypadkowo.

Jeśli chodzi o karty - jakoś samo to przyszło. Zainteresowałam się nimi w dość ciężkim momencie w moim życiu. Traktowałam je wtedy jako formę terapii i brzydko mówiąc eksperymentu - ale zaczęłam zauważać, jak wiele z ich przekazów się sprawdza.

Staram się zawsze w każdym rozkładzie ujrzeć jak najwięcej informacji, które dadzą konkretną odpowiedź na konkretne pytanie.

 

Zapraszam do korzystania z moich usług. Postaram się nie rozczarować Państwa i pomóc, doradzić.

 

P.S.: Jeżeli potrzebujecie konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie, zapraszam do kontaktu SMS. Mail służy do rozbudowanej odpowiedzi ale jest zdecydowanie droższy niż SMS.

 

Jeśli chodzi o SMS, opcję MAIL lub CHAT - nie musicie podawać mi dat urodzenia ani koloru włosów. Wystarczy imię Wasze lub osób o które pytacie. :)

Wróżby

Język wróżenia: Polski

Kategorie: Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Finanse

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 22
Ilość rozmów przez email: 39
Ilość rozmów przez smschat: 350
Ilość rozmów przez telefon: 0
Ilość rozmów przez 700: 0
Ilość rozmów przez GSM: 0
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (10)

2020-07-20 17:44:00
5
Polecam Panią Kasię z czystym sumieniem .Cudowna kobieta i doradca z dużą wiedzą oraz anielską duszą .
Odpowiedź eksperta: Dziękuję. Trzymam kciuki za Panią. Jest Pani silna i mądra, da sobie Pani radę.Proszę dbać o siebie. Jeszcze raz dziękuję.
2020-07-18 00:25:38
5
Odpowiedź eksperta: Bardzo BARDZO dziękuję za zaufanie i gwiazdeczki! :)
2020-06-28 17:07:00
5
Polecam. Trafione:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję!
2020-06-27 16:08:07
5
Miała Pani rację. Polecam
Odpowiedź eksperta: Czytam to, co karty pokazują w odpowiedzi na pytanie. Dziękuję za wiarygodną ocenę po pewnym czasie od wróżby. Służę pomocą w razie potrzeby.
2020-05-28 15:18:18
5
Pani Katarzyna bardzo skrupulatnie i z sercem podchodzi do zadanego pytania. Odpowiedź była wyczerpująca, bardzo szczegółowa, ale co najważniejsze pełna rzeczy, o których Pani Kasia nie mogła wiedzieć, a niezwykłe trafnie odczytała je z kart. Jestem bardzo zadowolona i napewno będę wracać :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za te miłe słowa! Samych najlepszych rzeczy dla Pani.
2020-05-24 18:58:00
5
❤❤❤❤❤
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję! :)
2020-05-22 15:52:18
4
Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i dobra energia w przekazie mailowym. Teraźniejszość w większości zgodna,przyszłość - czas pokaże. Będę wracać w razie potrzeby:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za szczery i przemiły komentarz. Dokładnie, czas jest najlepszym nauczycielem bo wszystko sprawdza i wyjaśnia. Bardzo dziękuję.
2020-05-21 19:25:19
5
Polecam usługi tej Pani:) Bardzo obszerne wróżby. I trafione w punkt.Na resztę trzeba poczekać ale myślę, że warto:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję! Dopiero teraz zobaczyłam Pani opinię i tak późno odpisuję. Jestem z Panią, będzie dobrze. :)
2020-05-17 15:39:56
5
Obszerna i bardzo szczegółowa odpowiedź na maila ,zostały poruszone wątki, o których tylko ja wiem co mnie zaskoczyło pozytywnie i które są obecne już w moim życiu. Zastanawiające dla mnie.. Myślę, że skorzystam jeszcze nie raz. Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. To bardzo miłe, co Pani napisała. Bardzo dziękuję i zapraszam w razie potrzeby ponownie.
2020-05-16 18:11:30
5
Trafna analiza obecnej sytuacji i pozytywny przekaz wróżby :). Polecam !
Odpowiedź eksperta: Bardzo mi miło. Dziękuję za okazane zaufanie i zapraszam w przyszłości, jeśli Pani będzie mnie potrzebować.