Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Alek Mniszek-Podolski

Alek Mniszek-Podolski

Teraz
niedostępny

Ezoteryka i magia od ponad 20 lat są nieodłącznymi elementami mojego życia. Będąc w gronie sprawdzonych doradców, codziennie online mierzę się z trudnymi pytaniami, dotykającymi intymnych kwestii. Nie boję się żadnych pytań, po wielu latach pracy wiem, że sprostam, a moje karty Tarota i Runy odpowiedzą na każde pytanie. Zajmuję się również zdejmowaniem klątw i obciążeń pokoleniowych, przekazuję unikatowe rady z zakresu białej magii oraz dobieram amulety. Nie wzdycham do życia w środowisku ezo celebrytów, nie kreuję się na mentora, dlatego powracające do mnie osoby wiedzą, że mogą na mnie liczyć.

Usługi eksperta

Metody: Jasnowidzenie, Runy, Wahadełko, Karty wyrocznie, Czytanie ze zdjęcia, Rytuały, Oczyszczanie, Tarot, Numerologia

Dziedziny: Twoja przyszłość, Praca i kariera, Finanse, Miłość i partnerstwo, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Opinie klientów (326)

2022-06-23 23:56:11
Kontaktowałam sie dwa razy. Poza wróżbą zrobił dla mnie rytuał odcinający. Jest lepiej! Sprawa idzie w kierunku jak przepowiedział. Za rytuał nie wziął pieniędzy, powiedział, że to w ramach wrożby.
Odpowiedź eksperta: Na zdrowie :)
2022-06-14 02:29:10
Zobaczymy czy wróżba się sprawdzi. Nie była zbytnio optymistyczna. Opis faktów wskazuje, że wróżba jest prawdziwa, co doceniam. Na razie oceniam głównie za kontakt. Pan był sympatyczny, napisał dużo, ale na temat. Szybki sprawny kontakt z zaangażowaniem, jestem mile zaskoczona zważywszy na późną porę czatu.
2022-06-11 23:27:25
polecam
Odpowiedź eksperta: Dzięki.
2022-06-04 00:26:32
2022-06-01 10:09:21
Doładowanie się skończyło. Kończąc myśl- Bo to jest tak Panie Alku, są "wróżki", które muszą "dowyglądać duchowo, uwiarygodnić się", gdyż wróżkowo i życiowo jeszcze dużo bardzo dużo brakuje. Są wróżki, które bronią się swoją pracą, kunsztem darem. Spojrzałam na tą "wróżkę"hejterkę. Poszperałam. Dużo brakuje bardzo dużo jej brakuje wróżkowo, życiowo zapewne też. Naddatek ma tylko czasu, mało praktyki, co widać po ofercie, duchowych frazesach, kolejnych fotkach, nagraniach, to nawet w pół procencie nie jest nie będzie wartościowe jak Pana praca w ciszy. Pan jest prawdziwie uduchowionym wartościowym bardzo dobrym Człowiekiem! To jest piękne, to jest prawdziwe, dlatego piękne. Jest Pan bardzo utalentowanym wróżem!
Odpowiedź eksperta: Pani Ewo dzięki za kontakt :) Ta dziewczyna obraziła sześcioro doradców, portal. Biuro dostało info. Bezmyślnie mściwa klientka-wróżka, mogła doprowadzić do tragedii. Podobno któraś z doradczyń znalazła się przez tą dziewczynę na kardiologii.
2022-05-29 09:41:39
Odpowiedź eksperta: Dzięki za ocenę.
2022-05-28 10:47:50
O Panu Alku można mówić tylko w samych superlatywach. Rozmowy są zawsze za krótkie, nawet gdybyśmy usiedli przy wieczornym ognisku, to zapewne nie zdążylibyśmy się zorientować, że już świt :) Rzadko można spotkać takiego rozmówcę
Odpowiedź eksperta: Zawróżeni, zagadani, ale nie tracimy poczucia rzeczywistości :) Świetnie było Panią poznać, spotkać. Dzięki za zaufanie!
2022-05-14 15:04:57
Długo czekałam na rozmowę z Panem Alkiem, zawsze coś nam przeszkadzało się skontaktować, ale jak się już udało, to trudno było ją zakończyć. Okazało się jednak, że nie ma przypadków - warto być cierpliwym, nie można się poddawać i należy ufać swojej intuicji. Pan Alek rozwiał wszystkie moje wątpliwości i przekazał mnóstwo pozytywnej energii. Mój problem był dosyć nietypowy, bo nikt inny nie widzi go w ten sposób, ja to czułam, Pan Alek to potwierdził, chociaż zapewne ktoś inny uznałby mnie za wariatkę...i doradził coś zupełnie przeciwnego. Dziękuję!
Odpowiedź eksperta: Dzięki za dobro :) to procentuje, wraca. Wróżącego najlepiej wybierać na spokojnie, bo czujemy coś wspólnego. Wiele nas łączy, jak się okazuje. Widocznie czuła Pani żeby mnie wybrać.
wp