Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp
Alek Mniszek-Podolski

Alek Mniszek-Podolski

Teraz
niedostępny

Ezoteryka i magia od ponad 20 lat są nieodłącznymi elementami mojego życia. Będąc w gronie sprawdzonych doradców, codziennie online mierzę się z trudnymi pytaniami, dotykającymi intymnych kwestii. Nie boję się żadnych pytań, po wielu latach pracy wiem, że sprostam, a moje karty Tarota i Runy odpowiedzą na każde pytanie. Zajmuję się również zdejmowaniem klątw i obciążeń pokoleniowych, przekazuję unikatowe rady z zakresu białej magii oraz dobieram amulety. Nie wzdycham do życia w środowisku ezo celebrytów, nie kreuję się na mentora, dlatego powracające do mnie osoby wiedzą, że mogą na mnie liczyć.

Usługi eksperta

Język wróżenia: Polski

Metody: Runy, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca, Wsparcie duchowe

Opinie klientów (319)

2022-05-14 15:04:57
Długo czekałam na rozmowę z Panem Alkiem, zawsze coś nam przeszkadzało się skontaktować, ale jak się już udało, to trudno było ją zakończyć. Okazało się jednak, że nie ma przypadków - warto być cierpliwym, nie można się poddawać i należy ufać swojej intuicji. Pan Alek rozwiał wszystkie moje wątpliwości i przekazał mnóstwo pozytywnej energii. Mój problem był dosyć nietypowy, bo nikt inny nie widzi go w ten sposób, ja to czułam, Pan Alek to potwierdził, chociaż zapewne ktoś inny uznałby mnie za wariatkę...i doradził coś zupełnie przeciwnego. Dziękuję!
Odpowiedź eksperta: Dzięki za dobro :) to procentuje, wraca. Wróżącego najlepiej wybierać na spokojnie, bo czujemy coś wspólnego. Wiele nas łączy, jak się okazuje. Widocznie czuła Pani żeby mnie wybrać.
2022-05-13 01:23:20
Polecam ! Pomocny doradca, dużo wyczytuje kartami. Zawsze profesjonalnie zawsze od lat jak korzystam ,.nic złego nie powiem.
Odpowiedź eksperta: Trochę już czasu za nami, 3 lata! Dzięki serdeczne, że Pani wraca. Pozdrawiam :)
2022-05-07 15:00:43
Dostałam wyczerpującą odpowiedź. Pan wie co mówi. Wierze że chce dla mnie dobrze.Czuje się uśmiech szczerość.
Odpowiedź eksperta: Ja też czuję uśmiech i szczerość w Pani słowach. Mega dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam :)
2022-05-06 00:42:33
WSPANIAŁY CZŁOWIEK ! W każdym tego słowa znaczeniu . Nigdy nie wystawiłam komentarza choć wielokrotnie mi pomógł a robiąc to teraz chce sie w jakiś sposób odwdzięczyć za wszystko co dla mnie zrobił i to jak bardzo Go szanuje jako już nawet nie Wróżbitę a po prostu czlowieka bo takich ludzi jak On życzę każdemu na swojej drodze . I żeby nie było ,ze jak zwykle nie w temacie:) to wróżby ,przepowiednie w Jego wykonaniu oceniam BARDZO WYSOKO i oczywiście serdecznie polecam !
Odpowiedź eksperta: Mega mocno dziękuję, że Pani wybrała mnie ten pierwszy raz i że Pani wraca już tyle lat. Serdecznie dziękuję, że mnie Pani polubiła. Czuję i wiem, że jest Pani szczera!
2022-05-02 21:19:58
Czułam się zaopiekowana. Pan na wszystko odpowiedział wyjaśnił. Usługe czat w wykonaniu Pana Olka oceniam pozytywnie. Parę lat temu wróżyłam też smsem, tamto się sprawdziło. Bardzo pozytywnie oceniam usługi Pana Aka.
Odpowiedź eksperta: Pani Kasiu dziękuję!
2022-04-30 23:50:11
Polecam.
Odpowiedź eksperta: Kulturalny, sympatyczny Klient. Również polecam :)
2022-04-12 14:41:10
5/5.
Odpowiedź eksperta: Dzięki za ocenę.
2022-03-31 07:32:20
nie mam zastrzezen
Odpowiedź eksperta: Dzięki za ocenę.
wp