mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Alek Mniszek-Podolski

Średnia ocena: 5
Alek Mniszek-Podolski
Runy Tarot Jasnowidzenie i...
Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.1385 pytanie do eksperta
na numer 7655

koszt SMS 6 zł netto (7.38 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.1385). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

UWAGA! Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego.
Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CHAT, E-MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.
Dowiedz się więcej...

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Od 20 lat ezoteryka i magia są nieodłącznymi elementami mojego życia. Nie zabiegałem o to, to karty Tarota oraz Runy wybrały moją duszę, wprowadziły w swój świat bym mógł pomagać innym. Na przestrzeni tych lat powracające do mnie osoby uświadomiły mi, że posiadam również dar jasnowidzenia. Niemal codziennie mierzę się z trudnymi pytaniami, dotykającymi intymnych kwestii. Nie boję się żadnych pytań, po wielu latach pracy wiem, że sprostam a moje karty odpowiedzą na każde. Wykonuję również rytuały, przekazuję unikatowe rady z zakresu białej magii. Zdejmuję klątwy i obciążenia pokoleniowe.

Nie wzdycham do życia w środowisku ezoterycznych celebrytów. Jestem prawdziwym wróżbitą, oddanym swojej pracy skromnym człowiekiem. Czuję i wiem, że moim powołaniem jest pomagać.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Runy, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Alek Mniszek-Podolski

2019-10-15 23:29:21 Ocena: 5 Dziekuje za twoja przyjaźń
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Zawsze możesz na mnie liczyć. Dzięki!
2019-10-10 18:39:46 Ocena: 5 Kiedy już raz porozmawiasz, będziesz wiedzieć, że można zaufać i będziesz też wiedzieć kogo zapytać, gdy będziesz tego potrzebował/a.:)
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Komentarze są jak dni z kalendarza - każdy jest ważny bo żyjemy, ale bywają szczególne świąteczne dni. Ten komentarz jest i zostanie dla mnie szczególny. Dziękuję!
2019-10-10 15:11:37 Ocena: 5 Dziekuje, jestem wdzieczna za serce krore Pan wkłada w każda wróżbę, i wszystko się zgadza, jestem pełna uznania, pozdrawiam
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że wróżby się sprawdzają dając przy tym radość.
2019-10-10 13:46:09 Ocena: 5 Dziekuje za bardzo madre i dajace do myslenia slowa, nie zawsze slyszymy to co chcemy uslyszec, ale warto zmierzyc sie z tym, pozdrawiam
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Dziękuję za głębokie i ze zrozumieniem podejście do przekazu kart. Pozdrawiam serdecznie.
Rozwiń komentarze (163)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: 8:00 do 16:00 +noce
Wtorek: 8:00 do 16:00 +noce
Środa: 8:00 do 16:00 +noce
Czwartek: 8:00 do 16:00 +noce
Piątek: 8:00 do 16:00 +noce
Sobota: online jeśli czas mi pozwoli
Niedziela: online jeśli czas mi pozwoli

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone