Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wróżbita Gabriel

Wróżbita Gabriel
niedostępny
4.9

O mnie

Nie przechodzę obojętnie obok ludzkich trosk i problemów. Każdy z nas zmaga się z mniejszymi lub większymi wyzwaniami tego życia. Szuka rozwiązań, podpowiedzi, wskazówek, a czasem pocieszenia, że wkrótce po burzy wyjrzy słońce. Wszystko się zmienia, nigdy nie jest tak samo, ani tak samo dobrze, ani tak samo źle. W natłoku wielu wydarzeń czasem trudno nam dostrzec ten moment, gdy trzeba pójść naprzód. Przy pomocy kart, run, wahadełka, modlitwy i jasnoczucia pomagam odnaleźć światełko w tunelu i pokierować bezpiecznie do wyjścia na prostą. Mam dar jasnowidzenia, moje wizje sprawdzały się w wielu nawet trudnych przypadkach. Jako dziecko pamiętam jak babcia rozkładała pasjansa i pokazywała karty mojego przyszłego życia. Teraz ja wskazuję innym możliwości rozwiązania ich zawiłych ścieżek. Czuję przebieg zdarzeń, jeszcze zanim wyciągnę karty. Każda sesja kończy się przekazem słowa. To słowo zabierasz ze sobą na dalszą drogę życia. Najbardziej cenię sobie karty anielskie, ale posługuję się też kartami klasycznymi, cygańskimi i tarotem także marsylskim. Wierzę również, że modlitwa potrafi całkowicie odmienić nasze życie. Przekonałem się o tym już nie jeden raz. Modlitwa szczera do Boga, nie odwoływanie się do jakiś nieznanych nam sił i mocy. Modlitwa uzdrawia i uwalnia. Jestem o tym przekonany. Przyjmuję również intencje, w których modlę się za powodzenie spraw tych osób, które mnie o to poproszą. Podczas seansu korzystam również z wahadeł i run. Zapraszam na seans odnowy Twojego życia.

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Rosyjski

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop biznesowy na 2021 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 96
Ilość rozmów przez email: 96
Ilość rozmów przez smschat: 247
Ilość rozmów przez telefon: 239
Ilość rozmów przez 700: 223
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (27)

2021-05-19 11:09:11
5
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję i życzę dobrych dla Pani decyzji :)
2021-05-11 17:09:27
5
2021-03-20 10:39:42
5
Odpowiedź eksperta: Jak zawsze bardzo uprzejmie dziękuję za ocenę. Pozdrawiam serdecznie
2021-01-06 20:33:14
5
Bardzo wnikliwa ocena sytuacji i dużą intuicja. Dziękuję za pomoc, wiem,w ktòrą stronę podążać
Odpowiedź eksperta: Ja również bardzo dziękuję za opinię i ciepło pozdrawiam.
2020-06-05 08:25:26
5
Odpowiedź eksperta: ♥♥♥
2020-04-24 22:48:02
5
2020-03-29 16:59:56
5
Dziękuję serdecznie. brak słów, naprawdę pan potrafi.. Dziękuję jeszcze raz.. I tylko do pana poradze się zgłaszać.. ????
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję i proszę się ciepło trzymać. Zdrowia przede wszystkim.
2020-03-19 22:25:45
5
Wspanialy Doradca o Wielkim Sercu,Pozytywna energia, jak zawsze i niezmiennie wszystko sie sprawdza. POLECAM PANA GABRIELA !!!
Odpowiedź eksperta: Zdrówka życzę Pani i całej rodzinie
wp