mobile
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Beata

Średnia ocena: 5
Beata
Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 588 041

Opłata za minutę połączenia 3 zł netto (3.69 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.1241 pytanie do eksperta
na numer 7455

koszt SMS 4 zł netto (4.92 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.1241). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Przepowiadaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat.
Moja wrodzona intuicja, empatia i zdobyta wiedza pomogły już wielu osobom odnaleźć ich prawdziwą i najlepszą życiową ścieżkę. 


Oferuję najlepszą poradę, wsparcie duchowe, pomoc w podjęciu decyzji w trudnej sytuacji, skorzystanie z mojego daru telepatii.
Moja wieloletnia praca z klientami potwierdza, że trafnie i z ogromną siłą udzielam wsparcia energetycznego i duchowego w każdej życiowej sytuacji…
 

Znam wiele technik i narzędzi, które prawidłowo prowadzą rozwój duchowy, a także umożliwiają głębokie poznanie i zrozumienie sensu i celu naszego życia. 
 

Rodzina i przyjaciele są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu, ale jakże często właśnie najbliżsi ranią nas najczęściej. Chętnie pomogę rozwikłać wszystkie tajniki relacji z bliskimi oraz przetrwać najgroźniejsze zawirowania losu. 
 

Jeśli chcesz być szczęśliwy - po prostu bądź. Nie odkładaj szczęścia na później!
Cokolwiek jest Twoją wymówką, która powstrzymuje Cię od zmiany, już czas przestać w nią wierzyć! Zacznij wierzyć teraz. Teraz!!!

Zapraszam serdecznie!
Beata

 

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Tarot, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Beata

2018-12-08 23:31:02 Ocena: 5 Wspaniała😘
2018-12-06 23:48:00 Ocena: 5 Cudowna💖
2018-11-14 21:37:57 Ocena: 5 Doskonały doradca, cierpliwy. Pisze z Panią już bardzo długo i szacunek za cierpliwość do mnie bo należe do trudnych przypadkow. Bardzo duzo rzeczy sie spełnilo. Pisanie do Pani i dzwonienie to sama przyjemność. Jest Pani niezwykle ciepła osoba i bardzo miła.
2018-11-06 19:17:53 Ocena: 5
Rozwiń komentarze (237)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: Po zalogowaniu ;)
Wtorek: Po zalogowaniu;)
Środa: Po zalogowaniu;)
Czwartek: Po zalogowaniu:)
Piątek: Po zalogowaniu:)
Sobota: Po zalogowaniu:)
Niedziela: Po zalogowaniu;)

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone