Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Mouses

Mouses
niedostępny
5

O mnie

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostępu do fotografii lub na życzenie.

 

Ważne!

Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

Moje dane są chronione przez serwis  – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)

twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.

osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 

Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ LUB DŁUŻEJ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 

BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH LUB ZAGINIONYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

Dziękuję za wyrozumiałość. Staram się pomagać wszystkim, którzy się zwracają do mnie o pomoc, ale fizycznie nie jest to możliwe.

Proszę też uszanować moje decyzje w wypadku kiedy komuś odmawiam wykonania usługi. Proszę mi wierzyć, mam najczęściej ku temu uzasadnione powody.

Mouses

 

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Kategorie: Runy, Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 652
Ilość rozmów przez email: 1502
Ilość rozmów przez smschat: 3936
Ilość rozmów przez telefon: 1096
Ilość rozmów przez 700: 1576
Ilość rozmów przez GSM: 24
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (719)

2019-12-24 11:40:01
5
Jest Pan Wielki :-), przy pomocy Pana sugestii wszystko sprawdziło się tak jak chciałam.Jest Pan Geniuszem.Dziękuję i gorąco polecam wszystkim.
2019-12-22 22:01:02
5
W połowie grudnia powiedział Pan żebym jeszcze zniosła to co się dzieje, ok 10 stycznia wszystko się obróci tak jakbym chciała. Od 8.01 zmiana o 180 stopni ale to taka, że ja sama jestem w niewyobrażalnym szoku, nic absolutnie nic tego nie zapowiadalo. Jednak Pan wiedział. Dziękuję.
2019-12-22 20:38:01
5
Moc Pana słów,ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, wszystko sprawdziło się tak jak Pan mówił.Krótko mówiąc najwspanialszy, obdarzony niezwykłym darem Doradca,gorąco polecam.
2019-12-20 20:05:01
5
Brakuje mi słów,aby wyrazić swoją wdzięczność.
2019-12-20 19:36:01
5
Pana słowa wypełniają się, sprawdzalność jak w szwajcarskim zegarku
2019-12-18 20:20:01
5
Często nie zdajemy sobie sprawy, że nasze myśli mają moc sprawczą.Dzięki Twojej pomocy Mouses uświadomiłam sobie,że tak jest.Dziękuję,że to oczym mówiłeś odzwierciedliło się rzeczywistości.Fajnie mieć takiego Przyjaciela.
2019-12-17 20:05:02
5
Dziękuję za cenne rady,stosując się do Pana wskazówek wszystko wypełnia się, sprawdzalność jak w szwajcarskim zegarku.Jestem pełna podziwu, że robiąc tak niewiele możemy uczynić swoje życie piękniejszym, tylko uwierz...
2019-12-15 20:51:01
5
Dziekuje Panu serdecznie za bardzo trafne porady.Po koleji wszystko sie sprawdza w podanym przez Pana czasie! Opisuje Pan osoby i zdarzenia, taj jak by Pan wszystko znal, niesamowity dar. Polecam Pana z całego serca!
2019-12-15 19:38:01
5
Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności.
2019-12-08 15:56:01
5
Bardzo dziękuję :) Za pomoc, dobre rady i dzielenie się Pana darem :) Pozdrawiam, Magda