Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Mouses

Mouses
niedostępny
5

O mnie

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostępu do fotografii lub na życzenie.

 

Ważne!

Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

Moje dane są chronione przez serwis  – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)

twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.

osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 

Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ LUB DŁUŻEJ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 

BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH LUB ZAGINIONYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

Dziękuję za wyrozumiałość. Staram się pomagać wszystkim, którzy się zwracają do mnie o pomoc, ale fizycznie nie jest to możliwe.

Proszę też uszanować moje decyzje w wypadku kiedy komuś odmawiam wykonania usługi. Proszę mi wierzyć, mam najczęściej ku temu uzasadnione powody.

Mouses

 

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Kategorie: Runy, Tarot, Jasnowidzenie, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 909
Ilość rozmów przez email: 1640
Ilość rozmów przez smschat: 3936
Ilość rozmów przez telefon: 2477
Ilość rozmów przez 700: 2271
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (833)

2021-04-30 13:47:01
5
Jeszcze raz dziękuję i polecam Pana pomoc. Ma Pan niezwykły i bezcenny Dar widzenia naszych losów z perspektywy Duszy oraz tego, co dla nas najwłaściwsze na drodze rozwoju i czyni Pan to z delikatnością, szacunkiem i dobrocią. Mówiąc krótko: najwyższa klasa i serce.
2021-04-30 13:29:02
5
Dziękuję z całego serca za pomoc w przejściu kolejnego trudnego etapu mojej życiowej ścieżki. Pana rady zawsze prowadzą mnie najlepszą z możliwych dróg. Rzeczywistość potwierdza to w 100 %.
2021-04-24 00:08:12
5
Psiadający nie jeden, a kilka darów. Prawdziwy w tym co Wam przekazuje. Potrafi wiele opowiedzieć o osobie patrząc na jej zdjęcie. Odczytuje wasze myśli. Wskazuje dobre rozwiązania i ostrzega. Gorąco POLECAM!
2021-04-12 19:10:34
5
Jestem pod wrażeniem oceny sytuacji:)Polecam
2021-04-10 20:36:01
5
2021-04-07 19:57:02
5
Co mogę powiedzieć ? Jak słów brakuje żeby opisać to jak bardzo jestem wdzięczna panu za wszystko, za każde słowo wsparcia , za daną nadzieje która przeobraziła się w realne szczęście . Słuchałam i starałam się robić według pana wskazówek , prowadziły one na tą najlepsza drogę -dziękuje . To było wsparcie , terapia duszy , uspokojenie w najgorszych chwilach . Nie przeszła bym tej drogi tak mądrze bez pana . Dziękuje z całego serca Bozena Do usłyszenia przyjacielu ❤️
2021-03-30 17:04:02
5
Dziękuje za pana dobre słowo , dobre rady , za zrozumienie❤️ Jestem bardzo wdzięczna . Wszystko układa się tak jak pan mówi, warto słuchać i się nie bać . Polecam z całego serca .
2021-03-26 21:32:01
5
Wczorajsza rozmowa mnie umocniła, dziekuje za rady dzięki Panu jest mega poprawa, a ma być jeszcze lepiej i na to czekam będę dalej stosować się do porad jak ja się cieszę że Pana posłuchałam i że to tak zaczęło się rozwijać moja sytuacja nie jest prosta ale dzięki Panu jest mi łatwiej czuje jakbym rozkwitała od nowa z całego serca dziękuje, dalej bede robiła tak jak do tej pory może ta kropka nad i w końcu zapadnie, dużo zdrówka życzę Paulina
wp