Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wibracja Numerologiczna 26 - Karma Relacji Międzyludzkich

Wibracja Numerologiczna 26 - Karma Relacji Międzyludzkich

Liczba karmiczna 26 nazywana jest karmą relacji międzyludzkich, choć tak naprawdę jej znaczenie nie zamyka się tylko w owej nazwie. To fakt, że głównie dotyka ona spraw związanych z kontaktami z innymi osobami, ale wpływa także na wiele innych sfer życiowych. Jest mocno powiązana z ciałem fizycznym, dlatego często kojarzona jest z karmą zdrowia. Jeśli masz w swoim Portrecie Numerologicznym liczbę 26, sprawdź jaki wpływ ma ona na Twoje życie w obecnym wcieleniu.

Karmiczna 26 - przyczyny zaciągnięcia długu relacji międzyludzkich
Głównym powodem zaciągnięcia karmy relacji międzyludzkich jest tak naprawdę troska o ciało fizyczne. Osoby, które mają w swoim portrecie liczbę 26, w poprzednim wcieleniu zaniedbywały swoje ciało – poprzez brak umiaru w jedzeniu i piciu, stosowaniu wyniszczających używek czy też niechęć do aktywności fizycznej, która wpływa na zachowanie zdrowej sylwetki.

Z drugiej strony, niektóre osoby noszące karmę relacji międzyludzkich, nie tyle co nie chciały, a często po prostu nie miały możliwości zadbania o swoje ciało. To liczba ludzi, którzy w poprzednich wcieleniach mogli być żołnierzami lub niewolnikami – bez dostępu do środków pozwalających dbać o ciało i utrzymywać je w zdrowiu i higienie.

Skutki karmy relacji międzyludzkich
Dług relacji międzyludzkich wpływa na wiele sfer życiowych. Jednym z nich jest oczywiście ciało fizyczne – czyli to, co jest powodem zaciągnięcia owej karmy. Skutkiem w tym wcieleniu mogą być różnego rodzaju dolegliwości lub niesprawności fizyczne, podatność na choroby. Ale również wręcz przeciwnie – osoby z karmiczną 26 często miewają bardzo zdrowe ciało i chętnie dbają o nie, choćby poprzez uprawianie sportów.

Jako, że to karma relacji międzyludzkich, skutki skupiają się głównie w obrębie znajomości z innymi ludźmi. Czasami kontakty te mogą być traumatyczne, jednak warto mieć świadomość, że nie wynikają one z przypadku. Wszelkie spotkania i znajomości są w życiu osób z karmiczną 26 z góry zaplanowane. Mają czegoś uczyć, budzić świadomość i duchowość. Takie spotkania mają spory wpływ na życie zarówno osób z tą karmą, jak i tych które pojawią się na ich drodze. To wzajemna transformacja i rozwój.

Jednym ze skutków, chociaż w tym przypadku pozytywnych, są finanse. Osoby z karmiczną 26 często bardzo dobrze radzą sobie na tym polu. Zajmują wysokie stanowiska, cieszą się wysokim statusem społecznym, potrafią zarabiać duże pieniądze. Jednak, aby do tego dojść, trzeba nauczyć się współpracy z drugim człowiekiem.

Jak przepracować karmę relacji międzyludzkich?
By przepracować ten dług trzeba przede wszystkim nauczyć się cenić drugiego człowieka. Budować komunikację, dbać o relacje z innymi, pielęgnować je i wyciągać z nich nauki. Każda poznana osoba przynosi do życia nowe doświadczenie – trzeba je przyjąć, zrozumieć i wyciągnąć z niego wnioski. Należy uczyć się pracy w grupie lub partnerstwie, aby osiągać owocne efekty.

Przepracowanie karmy relacji międzyludzkich to także dążenie do równowagi. Wprowadzenie harmonii pomiędzy światem materialnym, a światem duchowym. Pomiędzy swoim ciałem, a duszą. Dążenie do złotego środka. Nauka słuchania swojego serca, ale także rozsądku – połączenie logiki z intuicją.

Jednym z warunków przepracowania tej karmy jest troska o swoje ciało. Osoby z liczbą 26 w swoim portrecie numerologicznym powinny szczególnie dbać o swoją kondycję, aby uniknąć różnego rodzaju dolegliwości czy chorób. Należy być aktywnym fizycznie, a także zwracać uwagę na dietę. Ograniczać, a najlepiej całkowicie wyeliminować ze swojego życia używki, które niszcząco wpływają na organizm.

No i w końcu akceptacja. Zaakceptowanie siebie – swojego ciała i swojego życia. Pokochanie siebie.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp