Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Spotkanie z socjopatą

Spotkanie z socjopatą

Nienawiść zabija krok po kroku. Zarówno kata jak i jej ofiarę. Wyobraź sobie sytuację, że jest obok ciebie osoba, która kiedyś była ci bliską. Taka, która zna wszystkie twoje słabe punkty. Teraz wyobraź sytuację sobie, że dostajesz od tej osoby to, co jest twoja słabością.

No i ta osoba ci to odbiera. Od tak dla hecy, dla zabawy. Wyobraź sobie, że zanim jednak ci odbierze to na czym ci zależy, sączy jad. Powoli, zatruwa twoje serce, twój umysł. Są osoby, które będą słabe, które każdego dnia pogrąża się w depresji, są jednak i takie, które podniosą się niczym feniks z popiołu. Umysł ludzki jest wielka siła. Potrafimy wytrzymać mega skrajne przypadki, by powstać. Socjopata to osoba bez uczuć, bez współczucia, bez empatii. Jego zawsze będą cieszyły Twoje łzy, Twój ból, Twoje porażki. Omami Cię pięknymi slowkami jak to chce tobie pomóc, by zaatakować mocniej. Najlepiej od socjopaty trzymać się z daleka. Jednak nie jest to łatwy człowiek. Oczaruje cie slowem, robi dobre wrażenie. Jednak nie zapominaj on nie ma uczuc. Po co mu więc jesteś? Wmawia ci bajkę o szczęśliwym życiu. Jednak nie jesteś mu po to. Potrzebuje cie, by zaspokoić swoje chore ambicje dominacji, władzy i zwykłej zabawy. Jednak pamiętaj o tym, że zawsze możesz się obronić. Socjopaty dla publiczności jest mily, czarujący, bo widzi w tym korzyść. Kiedy zbliży się wystarczająco blisko zaatakuje I zabierze Ci wszystko, co w tobie najlepsze. Ciagle emocji nie da się ukryć. Wcześniej czy później, pokaże swoją prawdziwą twarz.

Masz problem z którym sobie nie radzisz? Próbujesz postawić swój świat na nogi? Chcesz poznać swoją przyszłość? Zapraszam.

AUTOR ARTYKUŁU

Noma

Noma

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp