Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rytuały magiczne, zaklęcia, czary (dlaczego nie skutkują, co robić by się udawały)

Rytuały magiczne, zaklęcia, czary (dlaczego  nie skutkują, co robić by się udawały)

Od zawsze były zagadką. W niektórych wzbudzają lęk, w innych ciekawość, niektórzy mają ochotę po prostu spróbować, poprawić swój los, pomóc losowi, przyciągnąć miłość, pieniądze czy poprawić zdrowie. W dawnych czasach Magija była wykładana na uniwersytetach wraz z przedmiotami ścisłymi. Cóż, obecnie temat niemalże nieznany bo rytuały i czary to praca z energią której działanie po prostu trzeba znać chcąc czarować.

 Możemy wykorzystywać energie do przeróżnych celów - magii ochronnej, miłosnej, magii zniszczenia, poprawy finansów czy zdrowia itd., i zawsze zasada jest ta sama. Trzeba wiedzieć jak działa energia, kiedy jest najsilniejsza a kiedy najsłabsza. Aby wykonać Rytuał, czar czy zaklęcie, ważne są trzy podstawowe zasady:

- pragnienie

- podnoszenie energii

- programowanie energii

 

Jeśli rytuał się nie udaje, to zazwyczaj wynika to z braku wiedzy czy błędów Maga, ponieważ nie stosując się do powyższych zasad i nie znając podstaw Astrologii i numerologii, bądź ignorując – zwłaszcza Astrologię popełnimy błąd i rytuał ani czar się nie uda. Powyższe zasady dotyczą każdej Magii, zarówno Białej jak i Czarnej, energia nie odróżnia dobra od zła, działa tak jak jest zaprogramowana i jak jest kierowana.

Tak więc aby nasze zabiegi magiczne nie skończyły się fiaskiem, trzeba o powyższych i kilku innych zasadach pamiętać.

 

PRAGNIENIE – im bardziej pragniesz, tym większa szansa na powodzenie Twojego czaru. Osoby bardzo doświadczone w kierowaniu energią pragnąć aż tak mocno nie muszą, ponieważ przez swoją wolę potrafią nakierować energię tam, gdzie ona ma pójść. Osoby niedoświadczone powinny jednak bardziej skupić się na pragnieniu – powiedzmy pragniesz bardzo nowej pracy, lepiej płatnej. Wówczas zarówno pragnienie jak i najwięcej konkretów składa się na sukces. Chcesz pracy dobrze płatnej – określ to, powiedzmy 10 000 będzie dla Ciebie ok. Swoją afirmację wypowiadaj ZAWSZE W CZASIE TERAŹNIEJSZYM. ZAWSZE. Energia nie rozróżnia czasu, idzie tam gdzie jest kierowana. Jeśli afirmujesz „ będę miał”, to energia pójdzie sobie nie wiadomo gdzie, ponieważ nie jest nakierowana na nic konkretnego. Zatem silne pragnienie ( im silniejsze tym lepiej), konkretne krótkie afirmacje w CZASIE TERAŹNIEJSZYM.

 

PODNOSZENIE ENERGII -  i tu już wolna wola - co umiecie, co stosujecie i co do was najbardziej przemawia – to mogą być świece, zioła, Runy, kadzidła, modlitwy – co kto chce, lubi i co mu się sprawdza.  Niektórzy grawerują coś na świecach, stosują zioła, miód, rzeczy osobiste ofiary ( czarna magia), zdjęcia ofiary lub kochanej osoby – rzeczy osobiste, włosy, paznokcie – uważam za najbardziej skuteczne – plus Runy, inni mogą stosować coś zupełnie innego i co innego może im się sprawdzać. Proszę pamiętać – to co sprawdza się koleżance, nie zawsze sprawdzi się nam, jesteśmy indywidualistami, każdy z nas jest inny i na każdego działa coś innego. Nie ma doskonałego przepisu na sukces, trzeba próbować.

 

PROGRAMOWANIE ENERGII - czyli rozkaz dla niej dokąd ma iść. O tym już wspominałam - krótkie informacje w czasie teraźniejszym. Programujemy energię jednocześnie ją podnosząc. Na przykład: „ mam pracę którą lubię i zarabiam 10 000 zł miesięcznie” - krótko, konkretnie. Podczas programowania energii nasze myśli muszą być skupione jak laser, więc podczas wykonywania Rytuału czy zaklęcia nasze myśli powinny być silnie skupione i nakierowane na nasze pragnienie.  W ten sposób programujemy energię, każemy jej iść w konkretne miejsce, tam gdzie my chcemy. Po skończonej pracy odcinamy nasze myśli od rytuału, pozwólmy energii działać i nie rozpraszajmy jej dodatkowo.

 

Powyższe to podstawowe zasady wykonywania czarów i rytuałów.  Bez znajomości tych trzech i niestosowania się do nich – nie sądzę by się udało, chyba że ktoś jest bardzo doświadczony w kierowaniu energią. Amatorzy mają porażkę gwarantowaną. Poniżej inne przyczyny niepowodzeń czarów i zaklęć;

 

PUSTY KURS KSIĘŻYCA - powód dla porażki naszych działań. W internecie można znaleźć daty i godziny pustego kursu Księżyca, unikajmy wówczas czarów – nie zaczynajmy pracy, chyba że nasz Rytuał trwa kilka dni i zaczęliśmy go w odpowiednim czasie, wtedy kontynuować można, zaczynać natomiast nie polecam.

 

FAZA KSIĘŻYCA - dla Czarnej Magii i wtedy gdy chcemy się czegoś pozbyć, na przykład nałogu – pracujemy podczas  Księżyca ubywającego. Podczas Księżyca przybywającego dokonujemy zaklęć i czarów powodujących że coś zyskamy. Robiąc odwrotnie również narażamy się na fiasko.

 

To są podstawy których bezwzględnie należy przestrzegać  podczas wykonywania Rytuałów i zaklęć. Jeśli jednak zastosowaliśmy się do zasad i zrobiliśmy wszystko jak trzeba a Rytuał mimo to się nie udał? Może być jeszcze kilka przyczyn, niestety są bardziej skomplikowane:

- Księżyc lub planeta której dotyczy Rytuał jest w niekorzystnym znaku zodiaku

- jest niekorzystny dzień planetarny

- niekorzystna godzina planetarna

- zanieczyszczona Aura osoby która wykonuje Rytuał, wampiry energetyczne, zanieczyszczone czakry

- poczucie winy lub/i strach osoby wykonującej Rytuał. Może to wynikać z wychowania, tudzież wiary. Jeśli się zabierasz do czarów  to bądź zdecydowany i pewny siebie. Nie bój się.

 

Problematyczne są też Rytuały miłosne, one najczęściej się nie udają – i to też wynika z niewiedzy ponieważ gdy uczucie po drugiej stronie się wypaliło, wygasło  to trzeba mieć naprawdę ogromną moc aby Rytuałem to zmienić. Łatwiej kogoś zniszczyć, „uwiązać” fizycznie, niż przywiązać uczuciowo, niemniej trzeba próbować. Rytuały, zaklęcia, czary – wszystko jest dostępne, wszystko możliwe.

 

Pamiętajcie proszę, że jeśli Rytuał czy czar Wam się nie uda, to znaczy że popełniliście gdzieś błąd lub macie słabą lub zanieczyszczoną Aurę. Każdy nieudany Rytuał wynika z niewiedzy lub błędów Maga. Jeśli raz wam się nie uda- próbujcie kolejny raz. Magija uczy cierpliwości i pokory. Z czasem nabędziecie praktyki, zobaczycie co i kiedy najlepiej działa, zobaczycie swoje słabe i mocne strony. Nie zrażajcie się. Każdy kiedyś zaczynał i nawet najlepszym zdarzają się porażki.

 

Serdecznie pozdrawiam Czytelników

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp