Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Runy w biznesie i finansach

Runy w biznesie i finansach

Kochani, chciałabym napisać parę dosłownie słów dla osób które szukają pomocy, porady przy prowadzeniu własnych interesów, dla osób, które prowadzą swój biznes. Mam wśród Klientów takie właśnie osoby i często słyszę pytanie – „Mirka, czy można sobie jakoś pomoc, czy jest coś co sami możemy zrobić by poprawić przepływ energii w naszej firmie, poprawić finanse, przypływy”.

Tak możemy i POWINNIŚMY nawet to zrobić ! Więc napiszę parę słów dla tych z Państwa, którzy takiej porady, porady z zakresu finansów, poprawy działania firmy potrzebują. Zaznaczam od razu - to są bezpieczne sposoby, których zadaniem jest poprawa przepływu materii i zwrócenie uwagi Klientów w Wasza właśnie stronę.

Wiec jeśli prowadzicie Firmę - mała, średnią, DUŻĄ - to zapraszam serdecznie do lektury.

 

A w naszych działaniach wykorzystamy RUNY, czyli pismo, alfabet, używany prze ludy głównie nordyckie ( i tu polecam baśnie nordyckie oparta na Runach właśnie) i przez ludy germańskie. Był czas, że część Europy używała tych znaków do zapisu, bo Runy to nic innego jak „litery”, zapis. Dodam tylko jako ciekawostkę, że ten rodzaj „alfabetu” był także używany w Polsce, głównie w II i III w.n.e. Ale nie jest to lekcja historii, tylko lekcja jak pomóc sobie w przepływie finansów, więc zapraszam.

 

Runy służą nam do zapisu pewnej formuły, która ma / może mieć  szczególne znaczenie, i ma za zadanie pomóc spełnić pragnienia, formuła która nas chroni, wzmacnia, daje siłę – zależnie od użytych Run i kolejności ich zapisu.

 

Możecie samodzielnie komponować formuły runiczne, TYLKO musicie  dobrze przestudiować znaczenie symboli, ich relacje i zdecydować o celu. Polecam zacząć od jednej Runy ochronnej, noszonej przy sobie, jednej która pomoże nam zależnie od naszych potrzeb.

 

I teraz tak – ważne jest by umieścić symbol w widocznym miejscu – zarówno dla nas jak i dla Klientów, można też zapisać na stronie internetowej, wpleść symbol / symbole w Wasz wizerunek, powiesić na ścianie, narysować. Tak by były widoczne i uprzedzam – NIE muszą być duże, NIE - to nie o to chodzi. Chodzi by były widoczne.

Poprawisz wyniki sprzedaży jeśli narysujesz znak bezpośrednio przy wejściu, aby od razu przykuł wzrok klientów – może zastosujesz kontrastowy kolor? I ponawiam – nie musi być to duży zapis.

 

A teraz formuły których możecie użyć będą zawierać następujące symbole runiczne:

- Fehu - najsilniejsze narzędzie, najprostsze, Runa pierwszego wyboru, najsilniej związana z materią, Runa które zamienia energię. Magnes na zysk, na pieniądze.

- Teyvaz - prowadzi biznesmena do wygrywających pozycji i odpędza konkurentów. Bardzo silna Runa, Runa wzrostu.

- Algiz - chroni miejsce, w którym znajduje się firma. Zarówno budynek, jak i ziemia znajdują się pod potężną ochroną znaku. Odpędza złodziei i krętaczy.

- Kenaz - spełnienie wszystkich pragnień i pomysłów. Daje impuls, gdy biznesmen przeżywa kryzys, daje nową energię, płyną pomysły.

- Uruz - odsuwa stagnację w handlu.

- Sowilo - przynosi klientów, daje dobrobyt i sukces.

 

Poczytajcie o tych znakach, pomyślcie czego teraz potrzebujecie i spróbujcie ułożyć zapis z tych Run. Tak jak pisałam – na początek polecam znak Fehu – wystarczy napisać trzy znaki Fehu obok siebie i włożyć między banknoty w portfelu – to najprostszy sposób na pomnożenie gotówki. A może umieścicie w swoim znaku firmowym Runę wzrostu i siły – Runę Teyvaz? – to runa prostej drogi do zwycięstwa. A może taki zapis Teyvaz Sowilo Teyvaz?

Oczyśćcie pomieszczenie, zapalcie świece, możecie użyć białej szałwii, lub świec do oczyszczania, posprzątaj przestrzeń wokół tak by mieć miejsce na przepływ dobrej energii. I zapisz symbol / symbole w widocznym miejscu. To ma być Wasz zapis, coś co współgra z Wami, rezonuje z Tobą, z Waszymi potrzebami. Zapiszcie obok siebie symbole, możecie taki zapis rozpocząć i zakończyć symbolem Fehu lub właśnie Teyvaz. I to będzie Was amulet, Wasza siła w biznesie.

 

Powodzenia kochani!

AUTOR ARTYKUŁU

Mira Wróżka

Mira Wróżka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp