Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Planeta rządząca dniem urodzin

Planeta rządząca dniem urodzin

Planeta rządząca dniem urodzin wywiera silny wpływ na całe życie Dzień ten można przeliczyć w internecie. Są wygodne kalkulatory.

Urodzeni w niedzielę (słońce)

Osoby są pewne siebie i śmiałe. Mają zwykle zmysł romantyczny i awanturniczą żyłkę. Są towarzyskie i lubiane. Wkładają w życie wiele i wiele oczekują. Powinny uważać na arogancję, bo może im sprawić kłopoty.

Urodzeni w poniedziałek (księżyc)

Osoba jest skoncentrowana na sobie i kapryśna. Potrafi na ogół współżyć z innymi. Zdarza jej się jednak, że innych rani co nie jest zamierzone. Kocha dom choć on ją trochę ogranicza. Często odczuwa napięcie nerwowe co jej szkodzi. Osoba jest zdolna i możliwe też artystyczne zdolności.

Urodzeni we wtorek (mars)

Człowiek urodzony we wtorek jest zwykle wojownikiem. Ma on wielkie pragnienia. Często dochodzi do celu i realizuje to co zaplanował. Jest indywidualistą. Bywa, że brak mu taktu i troski o innych. Osoba jest niezmordowana i zdolna do pracy w większym wymiarze czasu niż inni.

Urodzeni w środę (merkury)

Łapie wiele srok za ogon ale często wszystkie się wymykają. Nie ma cierpliwości i często porzuca cele, bo do nich droga daleka. Niepokój zakłóca mu naukę i często pracę. Nie zawsze osiąga więc powodzenie. Jest ruchliwy.

Urodzeni w czwartek (jowisz)

Osoba jest niezależna w swoich poglądach. Ma własna definicje honoru. Często zapatrzona w idee nie dostrzega ludzkiego wymiaru spraw. Ma szczęście w życiu ale nie powinna go nadużywać.

Urodzeni w piątek (wenus)

Osoba kocha życie i swobodę w wydatkach. Niby chce zadowolić innych ale nie zawsze troszczy się o ich uczucia. Ma przeważnie wielu wielbicieli.

Urodzeni w sobotę (saturn)

Człowiek urodzony w sobotę jest bardzo ambitny. Lubi się zdać na własne siły. Nie liczy na układy towarzyskie. Osoba nie ma lekko w życiu ale tkwi w niej wiele możliwości. Wrodzona cierpliwość jej sprzyja.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp