Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

O seksie, kartach i wróżbach

O seksie, kartach i wróżbach
Perełka Perełka

O tym, że seks jest jednym z najważniejszych elementów ludzkiego życia wiedzą zarówno osoby  żyjące w satysfakcjonujących związkach, jak i single. Nie ulega wątpliwości, ze ma on pozytywny wpływ na organizm człowieka i jestważnym elementem ludzkiego życia, szczególnie przy budowaniu trwałych relacji z partnerem.

Jeśli chcemy mieć zdrowe podejście do spraw seksualnych, powinniśmy zrozumieć, że jest to całkowicie naturalne zjawisko, instynkt charakterystyczny dla wszystkich żyjących stworzeń.

Jak sobie z tym poradzić?

Po pierwsze musimy zrozumieć, że seks nie jest niczym złym. Przecież to źródło pochodzenia wszystkich ludzi. Dzięki aktywności seksualnej swoich rodziców zrodzeni zostali najwięksi mędrcy i wybitne osobowości naszej cywilizacji. Nie jest pokusą zsyłaną przez Diabła, nie niszczy ludzkiej duszy – zamiast tego łagodzi stres i dostarcza przyjemności. Dzięki niemu rodzą się dzieci i ludzkość się rozwija, jest również na swój sposób siłą napędową cywilizacji.

Seks w Tarocie

W Kartach Tarota można wyczytać  jakość pożycia w tej sferze oraz to jakimi jesteśmy kochankami. Ponadto mogą nas one również informować o orientacji seksualnej człowieka. Na przykład Karta Kochanków wcale nie musi mówić bezpośrednio o samym akcie,  wskazuje ona bardziej na dokonywanie wyborów pomiędzy partnerami. A jeżeli już nas o tym informuje to jest to zbliżenie bardzo czułe pomiędzy kobietą a mężczyzną, którzy są skupieni tylko na sobie i nie widzą świata poza sobą - seks jako zjednoczenie. Analogicznie w karcie Świat - otoczenie znika gdzieś tam w oddali, a seks jednoczy i scala parę kochanków.

Kochankowie podobnie jak Rydwan mogą pokazać spełnienie na łonie natury, z pewną dozą ryzyka. Natomiast Sąd może oznaczać seks w ciemności, z przepaską na oczach, zbliżenie, które daje uczucie spełnienia i oczyszczenia.

O pięknym i satysfakcjonującym kontakcie intymnym z atrakcyjną kobietą na łonie natury pod osłoną nocy może nas również informować karta Gwiazda.

Karta Słońca to seks ciepły i radosny z dużą ilością pieszczot i pocałunków. O kontaktach przesyconych delikatnością, łagodnością i harmonią może informować nas Umiarkowanie.

Karta Maga może zobrazować przygotowanie do samego aktu, grę wstępną, czułe słówka, adorację.

Dużą dawką namiętności nacechowane są karty Cesarza i Cesarzowej.Jeżeli chodzi o kartę Cesarza to są to zazwyczaj kontakty z partnerem dojrzałym i doświadczonym. Cesarzowa natomiast to matka, żona i kochanka, lubi seks wygodny i nie wstydzi się własnego ciała, jest z niego dumna.

Księżyc bardzo często pokazuje romans.Podobnie jak w karcie Kapłanki ktoś kogoś lub coś ukrywa. W obydwu kartach może przejawiać się też tendencja do fantazjowania oraz wyobrażeń o kimś innym - więcej marzeń o seksie niż sam seks.Kapłan z kolei lubi patrzeć,oglądać, podglądać to co jest niedozwolone.

O prostych, szybkich i przelotnych kontaktach seksualnych może świadczyć Karta Wieży.Tu zbliżenie ma bardziej charakter relaksujący, dający satysfakcję obydwu stronom.

Również o spontaniczności i przygodności kontaktu pomiędzy kobietą i mężczyzną może świadczyć karta Głupca.

Dobra zabawa, eksperymenty, seks z częstą zmianą pozycji  lub grupowy pojawia się w karcie Koło Fortuny. Podobnie Wisielec może informować o nietypowych preferencjach w tej sferze.

O spełnieniu nacechowanym ogromną namiętnością oraz dążeniem do dominacji jednego z partnerów może świadczyć Karta Siły.

Świadcząca o dominacji lecz toksyczna namiętność, spalająca od środka, zakazana, brutalna, z użyciem fetyszy to tendencja w sferze erotycznej ujawniająca się w karcie Diabła. Ta karta mówi o uzależnieniu i bezwolnym przywiązaniu do partnera, może świadczyć także o preferencjach, które są odrzucane społecznie.

Pustelnik z reguły nie jest zainteresowany seksem, ma ważniejsze sprawy na głowie, wręcz unika kontaktów intymnych. O braku tego typu kontaktów lub powstrzymywaniu się od nich mówi również Karta Śmierci.

Czym tak naprawdę jest seks?

Pamiętajmy, że istota seksualności tkwi nie tylko w naszej fizyczności. Wiąże się ona także ze sferą emocjonalną. Seks zaczyna się głowie, a ciało jest tylko narzędziem. O osobowości człowieka świadczy to jak i z kim realizuje się on  w tym obszarze. Nie należy zapominać o tym, że najważniejszym motywem dążenia do aktywności seksualnej powinna być potrzeba wymiany emocjonalnej między partnerami, w przypadku jej braku, kontakty intymne szybko stają się jałowe i nudne. Zbliżenie pomiędzy ludźmi darzącymi się miłością i szacunkiem nie jest tylko fizycznym aktem, którego celem jest poczęcie lub przyjemność zmysłowa. Jest to sposób wyrażenia swoich uczuć i zbliżenia się do partnera.Kiedy istnieje więź emocjonalna pomiędzy partnerami i gdy ma miejsce pomiędzy nimi  przepływ emocji  to  doznania seksualne, w tym odczuwanie przyjemności są silniejsze i głębsze.

wp

Nasi Eksperci

wp