Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Numerologiczna charakterystyka dziewiątki

Numerologiczna charakterystyka dziewiątki

Numerologia, to wyjątkowa fascynująca nauka, dzięki której cały wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

9

W numerologii ta niezwykła liczba zamyka cały dziewięcioletni cykl. Przypisuje się jej kartę Pustelnika, dlatego ludzie urodzeni w tej wibracji są na najwyższym etapie rozwoju duchowego, powinni więc czuć się spełnieni, mądrzejsi, bardziej doświadczeni, czy dojrzalsi od pozostałych wibracji- to mistrzowie medytacji i przewodnicy duchowi. Przyszli na świat po to, by służyć ludzkości, by zbudować nowy, lepszy świat. Ich zadanie polega na tym, by uporządkować chaos.

9

Osoby o wibracji dziewięć robią dla świata najwięcej. To bojownicy o dobro wszystkich i dla wszystkich. Sprzeciwiają się niesprawiedliwości, walczą o wolność jednostki. Entuzjastycznie nastawione do nowych przedsięwzięć, snują dalekosiężne plany, marzą o przygodach i podróżach po całym świecie. Adrenalina, dreszczyk emocji, tego w życiu pragną najbardziej.

9

Dziewiątka jako ostatnia liczba przepełniona jest wrażliwością, wdziękiem, taktem, uprzejmością, tolerancją, cierpliwością i uczciwością. Czuje wielką potrzebę spokoju, odrębności i niezależności. Jasno stawia swoje granice, których przekroczyć nikomu nie wolno, szanuje innych i tego samego oczekuje w stosunku do siebie. Jest niezwykle uduchowiona i żyje w pełni świadomie.

9

Spełnia się w niesieniu pomocy, w pocieszaniu, w okazywaniu wsparcia potrzebującym, zawsze pierwsza wyciąga pomocną dłoń. Bardzo wrażliwa na ludzką krzywdę. Nie przejdzie obojętnie obok potrzebującego, biednego, chorego czy niepełnosprawnego człowieka.  Najlepiej czuje się tam, gdzie jej potrzebują, dlatego lubi udzielać się charytatywnie. Z natury spokojna, łagodna, pokorna, troskliwa, pracowita, ale z widoczną energią i temperamentem.

9

Dziewiątki w życiu kierują się emocjami, ideałami oraz swoją wyjątkowo mocno rozwiniętą intuicją. Zdarza się bardzo często, że mają zdolności parapsychiczne, więc mogą stać się jasnowidzami, prorokami, mistykami czy przewodnikami duchowymi.  Dużo czytają, rozwijają  się, uczą innych, a swoją wiedzę przekazują całkowicie bezinteresownie. Własnym przykładem i postawą uczą rzetelności oraz motywują do właściwego postępowania.

9

Fascynują się światem, lgną do ludzi, cieszą się z nowych znajomości. W towarzystwie są czarujące, sympatyczne, lubią wszelkie imprezy i zabawy. Niezmiernie życzliwie nastawione, lojalne i przyjacielskie, to świetni powiernicy tajemnic i cierpliwi słuchacze, doskonale potrafią wczuć się w czyjąś sytuację. Czasem przesadzą w złą stronę i wtedy  stają się nadopiekuńcze, podatne na manipulację, przez co ich dobroć i naiwność może zostać wykorzystana. Przykrość  sprawia im nietolerancja, brak szacunku i kłamstwa. Mają indywidualny system wartości, zasady którymi się kierują oraz  swój własny kręgosłup moralny.

9

Dla dziewiątek wyjątkowo ważna jest rodzina i jej wewnętrzne relacje. Mają zamiłowanie do porządku, to świetni gospodarze, głowy domu i organizatorzy życia. Posiadają dobry gust i smak, zwykle bardzo eleganckie i zadbane. Są uzdolnione artystyczne, z zamiłowaniem do piękna, sztuki, muzyki czy literatury. Ponieważ to osoby tolerancyjne, choć tak naprawdę mało postępowe, zawsze starają się szanować wybory innych, nie narzucają swojego zdania, a co najwyżej służą dobrą radą.

9

W miłości nie są zbyt stałe, poważny związek przychodzi im z trudem, a to przez ich wrodzoną niezależność. Wolą burzliwe życie, niż spokojną, pełną monotonii stagnację i rutynę małżeńską, wolą zdobywać doświadczenia i ciągle przeżywać nowe przygody. Intrygi, romanse, flirty, zwłaszcza te zakazane, to ich żywioł. Często składają przy tej okazji obietnice bez pokrycia.  Posiadają też duży temperament i są bardzo namiętne. Marzą o tym by uwodzić i być uwodzone. Partner dziewiątki powinien być równie niezależny jak ona, wtedy może im się uda wytrzymać ze sobą znacznie dłużej.

9

Negatywna dziewiątka, to taka, która poszła złą drogą. Staje się  wtedy niespełniona, nieszczęśliwa, egoistyczna, skupiona tylko na sobie, swoich chorobach, dolegliwościach i problemach. Uparta, niecierpliwa i kapryśna jak małe dziecko. Jej emocje będą wówczas zaburzone, więc nerwowa, depresyjna, zmienna, wymagająca od innych, wymuszająca uwagę, stale domagająca się potwierdzeń, że jest kochana i szanowana. Skupia się wtedy na materialnej stronie życia, a jej duchowy świat jest bardzo zaniedbany i ubogi.

9

Zobowiązania karmiczne dziewiątek - służenie bliźnim oraz rozpowszechnianie tolerancji.

Osobistym wyzwaniem dziewiątek - jest utemperowanie swojego wybujałego temperamentu i nauka wyciszania się.

Zalety - altruizm, idealizm, wielkoduszność, szlachetność, intuicja, troskliwość, opiekuńczość, odwaga, energia, szczerość, bystrość, tolerancja, wyrozumiałość, uczciwość, romantyzm

Wady - władczość, wyniosłość, egzaltacja, egocentryzm, agresja, nadmiar temperamentu, niecierpliwość, niezadowolenie, użalanie się nad sobą, wybuchowość, fatalizm

Ciało niebieskie - Neptun

Astrologia - Strzelec

Karta Tarota - Pustelnik

Kamień - kwarc i fluoryt

Kolor - indygo, niebieski i czerwony

Dobry związek stworzy z - 9, 7 i 4

Predyspozycje zawodowe - nauczyciel, lekarz, fizjoterapeuta, psycholog, humanista, misjonarz, mistyk, przywódca duchowy

Słynne dziewiątki - Mikołaj Kopernik, Albert Einstein, Carl Jung, Walt Disney, Jan Jakub Rousseau, Elvis Presley, Adele, Bob Marley, Jimi Hendrix, Curt Cobain, Harrison Ford, Andrea Bocelli, Matka Teresa.

9

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne, zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój.

 

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury

AUTOR ARTYKUŁU

Aliss

Aliss

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp