Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop seniora - styczeń 2023

Horoskop seniora - styczeń 2023
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2023-01-13 13:15

Nowy rok, nowy miesiąc to dobra okazja, by rozpocząć coś jeszcze raz, ale już teraz bez błędów i na wyższym poziomie. Sprawdź jakie tobie los daje szanse, a przed czym się strzec i przeczytaj swój horoskop na styczeń.

BARAN

Uczucia: Aura tego miesiąca obfitować będzie w różne nieporozumienia miłosne. Zajęte Barany będą musiały przestać ograniczać niezależność partnera. Wolne zaś bezmyślnie będą krytykować potencjalnego adoratora.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz mieć siłę, ale unikaj alkoholu i ostrych przypraw, bo możesz mieć wrażliwy żołądek.

Rodzina: W tym miesiącu możesz liczyć na wsparcie ze strony rodziny w trudnych dla ciebie sprawach. Pod koniec miesiąca spodziewaj się odwiedzin dalekiego krewnego.

Pieniądze: Finanse tego miesiąca mocno się wzmocnią dzięki dodatkowej pracy.


 

BYK

Uczucia: Aura stycznia przysporzy ci nieco kłopotów miłosnych. Zajęte Byki powinny bardziej bronić tego, co jest dla nich ważne w związku i nie pozwolić osobom trzecim wtrącać się w ich sprawy. Wolne zaś raczej nie mogą liczyć na jakieś miłosne igraszki.

Zdrowie: Styczniowa aura zachęcać cię będzie do odbudowywania kondycji.

Rodzina: W rodzinie pojawią się problemy patologiczne, jednak one będą starannie ukrywane.

Pieniądze: Na skutek braku przezorności pożyczysz komuś Pieniądze i nie zostaną ci one zwrócone.


 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: W styczniu ingerencja osób postronnych związek mocno zepsuje relacje twoje i partnera. Wolne Bliźnięta nie powinny obciążać problemami swoich wielbicieli.

Zdrowie: Aura tego miesiąca nie będzie sprzyjać wychodzeniu z chorób, trudno będzie ci się pozbyć pewnych dolegliwości.

Rodzina: Praca nad odpowiednimi relacjami rodzinnymi przyniesie pozytywne efekty jakich się nie spodziewasz.

Pieniądze: W tym miesiącu poprawi się twoja stabilność finansowa, bo spłacisz swoje jakieś zadłużenia.


 

RAK

Uczucia: Trudny czas miłosny dla zajętych Raków. Wtrącanie się kobiety z rodziny niepotrzebnie będzie komplikować twoją relację związkową. Wolne osoby spod tego znaku raczej nie mogą liczyć na jakieś niespodzianki miłosne.

Zdrowie: Styczeń to doskonały czas, żeby zadbać o swoje ciało. Odsypiaj stresy i pozwól sobie na drzemki w dzień.

Rodzina: Rodzinne sytuacje przyniosą ci wsparcie w kwestiach finansowych.

Pieniądze: Wyciągnij wnioski ze sposobu w jaki wydajesz swoje Pieniądze, a poprawa przyjdzie szybciej niż się spodziewałeś.


 

LEW

Uczucia: Styczeń trudny czas dla Lwów. Będą one musiały przepracować zagadnienia równowagi pomiędzy sprawami materialnymi w relacji, a sprawami duchowymi. Wolne Lwy nie powinny narzucać się komuś, kto nie jest do końca nimi zainteresowany.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprawi, że Zdrowie ci dopisze Uważaj jednak na chodniku, łatwo będzie o zwichnięcia.

Rodzina: Odpowiednie emocjonalne podejście zapewni ci dobrą atmosferę w rodzinie.

Pieniądze: Zadbaj o swoje kwestie finansowe i uważaj, by ktoś nie oszukał cię na twoje oszczędności.


 

PANNA

Uczucia: Styczeń zaowocuje wieloma dyskusjami. Zajęte Panny będą szukały wspólnego pola do rozwoju. Wolne zaś pozwolą sobie na systematyczniejsze spotkania z kimś, kto od dawna je adoruje.

Zdrowie: Jeśli chcesz być w dobrym nastroju staraj się uniknąć osób, którym ciągle coś dolega.

Rodzina: Sprawy rodzinne nie za bardzo będą się układać, bo trudno wam będzie przebywać ze sobą we wzajemnym towarzystwie. Niespodzianką będzie to, że odwiedzi cię ktoś z zagranicy.

Pieniądze: Musisz bardzo mocno uważać, bo mogą pojawić się przy tobie jakieś straty materialne.


 

WAGA

Uczucia: W tym miesiącu będziesz starał się znaleźć złoty środek wyjścia ze skomplikowanej sytuacji. Zajęte Wagi niesłusznie posądzą partnera o romans i teraz trzeba będzie naprawić relacje. Wolne zaś zaczną spotykać się z kimś, do kogo nie do końca będą miały przekonanie, że jest to właściwa osoba.

Zdrowie: W tym miesiącu zadbaj o to, żeby się wysypiać, a będziesz radośniejszy.

Rodzina: Jeśli zadbasz o to, by umiejętnie przekazać informacje, to relacje rodzinne nie zepsują się poprzez brak dialogu.

Pieniądze: Skrajnie trudna sytuacja zacznie powoli się rozwiązywać.


 

SKORPION

Uczucia: Korzystne owocne dyskusje miłosne poprawią twoje partnerstwo. Wolne Skorpiony powinny być bardziej szczere wobec potencjalnych adoratorów.

Zdrowie: W tym miesiącu chroń swoją delikatną konstrukcję psychiczną.

Rodzina: Brak szczerości i wzajemne oszukiwanie się. Takie emocje dominować będą w sprawach rodzinnych. Uważaj na intrygi dalszych krewnych.

Pieniądze: Dbaj o to, żeby nie naruszać zgromadzonych funduszy


 

STRZELEC

Uczucia: W tym miesiącu możesz liczyć na satysfakcjonujący rozwój partnerstwa polegający na wyjaśnieniu sobie dawnych zaszłości i odnowieniu uczuć. Wolne zaś mogą liczyć na pojawienie się nowego obiektu uczuć.

Zdrowie: To dobry miesiąc, aby zadbać o swoją dietę. Zastanów się jak planować menu, aby nie dusiły cię słodkości.

Rodzina: W styczniu zajdzie konieczność rozprawiania się z przeszłością i wyjaśnienia wreszcie niedomówień, by móc cieszyć się gościnnością rodziny.

Pieniądze: W styczniu nie będziesz zadowolony ze swojej pozycji finansowej, bo Pieniądze będą bardzo małe, niewystarczające na większe wydatki.
 

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie problemy w relacjach związkowych, bo za bardzo będziesz zależny od swoich emocji i łatwo wpadniesz w złość. Wolne Koziorożce mogą przeżywać platoniczną miłość, która będzie równie głęboka jak ta na polu fizycznym.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie robieniu badaniu kontrolnym. Dobrze jest też zadbać o zbilansowaną dietę.

Rodzina: W relacjach rodzinnych czeka cię wiele radości i wzajemnej troski.

Pieniądze: Poczucie bezpieczeństwa materialnego bardzo pozytywnie będzie wpływać na twój nastrój.


 

WODNIK

Uczucia: W styczniu będziesz musiał popracować trochę nad swoim związkiem. Wzajemne złośliwości nie rozwiązują problemów między wami. Wolne wodniki będą miały szansę rozpocząć nową znajomość, która od dawna ich korciła.

Zdrowie: Dbaj o siebie i unikaj negatywnego podejścia do swojego ciała, odstaw używki. Pod koniec miesiąca poprawi się twoja sprawność intelektualna i fizyczna.

Rodzina: Sprawy rodzinne nie za bardzo będą się układać, bo trudno wam będzie przebywać ze sobą we wzajemnym towarzystwie.

Pieniądze: Pieniądze stycznia będą dla ciebie stabilne, bo nie czekają cię żadne większe wydatki.


 

RYBY

Uczucia: W tym miesiącu znajdziesz się w nietypowej sytuacji. Będziesz musiał rozprawić się z demonami przeszłości w najmniej oczekiwanym momencie. Wolne Ryby mają szansę na spotkanie bratniej duszy.

Zdrowie: Poprzesz swoją nieuwagę możesz sam sobie zrobić krzywdę. Nie śpiesz się nigdzie! Unikaj też miejsc, gdzie możesz się zarazić chorobą zakaźną! Łatwo złapiesz przeziębienie.

Rodzina: Unikaj kłótni w relacjach rodzinnych, bo to i tak nie rozwiąże waszych problemów.

Pieniądze: W tym miesiącu dbaj nie tylko o to w jaki sposób wydajesz Pieniądze, ale też o sprawdzanie domu by uniknąć włamania i kradzieży.

wp

Nasi Eksperci

wp