Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Horoskop dla seniora sierpień 2022

Horoskop dla seniora sierpień 2022

Ciepłe lato przyniesie wiele przyjemnych chwil. Sprawdź co na Ciebie czeka. Miłość, pieniądze, a może zaskakująca sytuacja?

Baran

Uczucia: Początek miesiąca przyniesie konflikty, które trudno będzie ci opanować, a twój wybuchowy charakter wcale nie będzie tego ułatwiał. Zaś wolne Barany będą dużo flirtować przez Internet. Uważaj jednak, by nie dać się naciągnąć oszustom.

Zdrowie: Ciepły miesiąc pozwoli ci na więcej ruchu na świeżym powietrzu. Odpoczywaj i nie przemęczaj się, zwłaszcza na działce.

Rodzina: Pewne stare zawiłe sprawy okażą się kością niezgody. Czasem nie ma sensu wypowiadania swojej opinii i tak nikt jej nie zrozumie.

Pieniądze: W tym miesiącu będziesz miał szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy. Warto z niej skorzystać zwłaszcza, że nie najlepiej ci się teraz wiedzie.

 

Byk

Uczucia: Sytuacja miłosna tego miesiąca nie będzie dla ciebie korzystna. Warto porozmawiać z partnerem o rozwiązaniu problemów. Wolne Byki powinny uważać na puste obietnice Strzelca.

Zdrowie: Ciesz się smakami tego lata, a twoje jelita będą ci wdzięczne.

Rodzina: Aura tego miesiąca rozwiąże tajemnice sprzed lat. Ale czy było to konieczne? Raczej nie, bo ponownie skłóci tych, którzy byli już pogodzeni.

Pieniądze: Dobrze będzie ci się wiodło finansowo, ze wszystkimi wydatkami poradzisz sobie bez problemu.

 

Bliźnięta

Uczucia: Zajęte Bliźnięta mogą przeżywać kryzys zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiedni dialog w związku, który w aktualnym czasie będzie mocno utrudniony. Wolne zaś otwarte będą na flirty zwłaszcza dobrze ci one pójdą ze Strzelcem.

Zdrowie: W tym miesiącu możesz czuć się bardziej zmęczony niż zwykle, warto pomyśleć o odpowiednich formach relaksu.

Rodzina: Możesz czasem pojeść na rodzinnych przyjęciach. Dzięki zwiększonej dawce ruchu nie mniej wyrzutów sumienia, że czasem przesadzisz z jedzeniem.

Pieniądze: To odpowiedni czas, żeby szukać rozwiązań finansowych, zwłaszcza, jeśli teraz nie wiedzie ci się najlepiej.

 

Rak

Uczucia: Sierpniowa aura polepszy twoje relacje partnerem. Wspólne wyjazdy, randki ponownie zbliżą was do siebie. Wolne Raki raczej nie mają co liczyć na zaskakujące wydarzenia miłosne.

Zdrowie: Miesiąc sierpień zachęci cię do tego, żeby bardziej zadbać o siebie. Przede wszystkim przyda się lekkostrawna dieta i więcej ruchu.

Rodzina: Sprawy rodzinne mogą przynieść nieco spornych sytuacji, bo ktoś będzie wtrącał się w twoje sprawy.

Pieniądze: Trochę pieniędzy pójdzie na drobne remonty, które okażą się kosztowniejsze niż sobie zaplanowałeś.

 

Lew

Uczucia: Zapowiada się udany miesiąc, bo dobrze będą ci szyły rozmowy z partnerem. Wolne Lwy odezwą się do kogoś z przeszłości, ale znajomość nie bardzo będzie się kleić.

Zdrowie: W miesiącu sierpniu pomyśl o swojej urodzie. Kupujesz sporo kosmetyków których nie używasz, a samo ich kupowanie nie zmieni sytuacji urodowej, na której tak ci zależy.

Rodzina: Aura tego miesiąca przyniesie konieczność załatwienia trudnych spraw rodzinnych, które wymagać będą nawet wizyty w sądzie.

Pieniądze: W sprawach finansowych nie daj się zaskoczyć i szczegółowo rozliczaj się z pieniędzy.

 

Panna

Uczucia: Pojawią się dobre wiadomości, które pozytywnie wpłyną na twój sposób postępowania z partnerem. Wolne zaś powinny być bardziej ostrożne, bo kolega, który je adorował okaże się fałszywy w swoich uczuciach.

Zdrowie: To dobry czas, żeby zadbać o swój wygląd, nakładaj maseczki na twarz i włosy.

Rodzina: To miesiąc, który przyniesie lepszą komunikacje rodzinną. Spędzicie ze sobą więcej czasu, a dni będą bardziej przyjazne.

Pieniądze: Z reguły bywasz bardzo oszczędny, ale czasem wydajesz za dużo na zupełnie niepotrzebne rzeczy bądź przyjemności. W sierpniu staraj się to wypośrodkować.

 

Waga

Uczucia: Trudna sytuacja uczuciowa wymagać będą rozwiązania, ale nie martw się, wszystko ułoży się w odpowiednim czasie.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz w doskonałym humorze, dzięki czemu odczujesz jakby lepszy stan zdrowia.

Rodzina: Ktoś z rodziny czeka od ciebie na telefon z wiadomościami. Nie zapomnij się odezwać i przekazać je.

Pieniądze: Dodatkowe pieniądze w tym miesiącu mogą się z opóźnieniem pojawić na koncie.

 

SKORPION

Uczucia: W tym miesiącu będziesz musiał poradzić sobie z trudnymi sprawami, które wymagać będą od ciebie dodatkowego czasu. Rozmowy z partnerem owszem przyniosą czasowe rozwiązania, ale potrzebne są zmiany w czynach. Wolne Skorpiony poznają kogoś przez znajomych.

Zdrowie: To dobry czas by dbać o siebie, o swój umysł i ciało, a szybko zobaczysz efekty.

Rodzina: W tym miesiącu postaraj się znaleźć więcej czasu dla rodziny. Może uda się wyjaśnić kilka spraw, które spędzały ci sen z powiek.

Pieniądze: Finansowo będzie ci się wiodło, dzięki zgrabnym posunięciom uda ci się ogarnąć wszystkie zaległości.

 

STRZELEC

Uczucia: Jeśli ktoś zacznie cię pytać o twoje sprawy uczuciowe, trzymaj swoje życie osobiste w tajemnicy i nie odpowiadaj na podchwytliwe pytania, bo możesz narobić sobie problemów w związku. Wolne Strzelce powinny być bardziej cierpliwie i nie zniechęcać po pierwszej rozmowie.

Zdrowie: Możesz nie obawiać się o zdrowie. Uda ci się szybko dostać na ważne badania, a lekarze będą przyjaźni.

Rodzina: Sprawom rodzinnym tego miesiąca mogą zaszkodzić plotki, uważaj więc o czym rozmawiasz z sąsiadem.

Pieniądze: Bądź bardziej roztropny, bo możesz zapomnieć opłacić rachunki na czas.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie szanse w miłości. Zajęte Koziorożce będę zadowolone, bo partner doceni ich starania. Wolne zaś poznają kogoś, kto zachwyci ich osobę.

Zdrowie: Sprawy zdrowotne tego miesiąca będą wyglądały dla ciebie bardzo korzystnie, a dobra aura przegoni wszelkie smutki.

Rodzina: Wyjaśnią się sytuacje sprzed miesiąca. W połowie sierpnia spodziewaj się najazdu rodziny.

Pieniądze: Walcz o rozwiązanie swoich problemów finansowych. Uda się, mimo, że sytuacja wydaje się dosyć trudna.

 

WODNIK

Uczucia: W miłości to może być dla ciebie bardzo trudny czas. Partner często może cię irytować swoim zachowaniem, a ty bez ogródek będziesz mu to mówił i konflikt gotowy. U boku wolnych Wodników pojawi się ktoś z przeszłości.

Zdrowie: Uważaj na swoje nerwy, bo nie panowanie nad nimi, nie wyjdzie ci na zdrowie.

Rodzina: W obecnym czasie wprowadzisz w życie swoje pomysły na poprawę relacji rodzinnych. Jeśli zostaniesz zaproszony na uroczystości koniecznie się wybierzesz.

Pieniądze: W finansach powinieneś być bardziej drobiazgowy i szanować posiadane pieniądze. Wydanie ich na prawo i lewo nie jest dla ciebie dobre.

 

RYBY

Uczucia: Rozglądaj się wokół siebie na spacerze, a masz szansę spotkać kogoś, kto podbije twoje serce, a przynajmniej dobrze się będzie wam rozmawiać ze sobą. Zajęte Ryby będą w dobrych nastrojach, dzięki czemu spędzą więcej czasu z partnerem.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz czuł się doskonale, jednak nie nadwyrężaj swoich stawów, zwłaszcza pracą na działce.

Rodzina: To będzie spokojny miesiąc, ale unikaj dyskusji rodzinnych na trudne tematy.

Pieniądze: Dzięki dodatkowym pieniądzom z pracy załatasz dziurę w budżecie.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp