Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop dla seniora na listopad 2022

Horoskop dla seniora na listopad 2022
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2022-11-08 14:02

Ciepła listopadowa aura niech Cię nie zwiedzie na manowce. Czasem ciężko będzie Ci rozeznać się w tym, co się dzieje. Nie zwlekaj i przeczytaj, co niesie dla ciebie nowy miesiąc.

BARAN

Uczucia: Zajęte Barany będą starały się przezwyciężać codzienne problemy, bo atmosfera między partnerami nie za bardzo ostatnio się układa. Wolne zaś raczej muszą pogodzić się w obecnym okresie ze swoją samotnością.

Zdrowie: To dobry miesiąc, żeby zadbać o swoje ciało i włosy wzmacniając je naturalnymi odżywkami.

Rodzina: W aktualnym czasie możesz mieć wrażenie, że rodzina próbuje cię wykorzystać na każdym kroku. Bądź otwarty na szczere dyskusje, a nie krzyki.

Pieniądze: Czeka cię dobry miesiąc na załatwianie spraw finansowych, zwłaszcza jeśli musisz poradzić sobie z jakimiś zadłużeniami.

 

BYK

Uczucia: W tym miesiącu warto zwrócić uwagę na atmosferę w związku jaka panuje od dłuższego czasu. Wolne Byki powinny uważać na nieuczciwych adoratorów.

Zdrowie: Listopadowa aura nie sprzyja spacerom, ale jeśli ciepło się ubierzesz możesz spokojnie korzystać z tego typu dbania o siebie.

Rodzina: Na początku miesiąca czeka cię sporo odwiedzin ze strony rodziny, ale potem już będzie spokojnie i można powiedzieć, że jakby o tobie trochę zapomną.

Pieniądze: Listopad sprzyjał będzie negocjacjom, dogadywaniu się, żeby jak najkorzystniej przeprowadzić swoje finansowe transakcje.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: Zajęte Bliźnięta będą musiały poradzić sobie z nudą w związku. Warto uwolnić wyobraźnię i zainspirować się do wspólnego działania. Wolne zaś powinny unikać wchodzenia w bliską relację z kimś z przeszłości.

Zdrowie: W tym miesiącu czeka cię przypływ optymizmu, a co za tym idzie to lepsze samopoczucie psychiczne, które od razu wpłynie na twoje zdrowie.

Rodzina: W sprawach rodzinnych będziesz starał się rozwiązać jakiś problem w przeszłości. Dobrze się jednak zastanów, czy warto tracić na niego czas.

Pieniądze: W tym miesiącu będziesz miał możliwość uporządkowania wokół siebie niekorzystnych spraw finansowych.

 

RAK

Uczucia: Miłosne sprawy tego miesiąca będą miały zmienne nastroje. Zajęty Raki z jednej strony pewne będą swojego uczucia, a z drugiej strony rozmażą się o przeżyciu jakiejś nowej miłości. Wolne zaś będą miały możliwość romansu z kimś z zagranicy

Zdrowie: W tym miesiącu możesz narzekać z powodu przemęczenia. Staraj się często odpoczywać, by odzyskiwać siły witalne.

Rodzina: Na zakupy i porządki zabraknie ci czasu, dlatego możesz o pomoc prosić swoich bliskich. Uważaj jednak kogo prosisz, bo niektórzy będą kręcić nosem.

Pieniądze: Listopadowa aura sprzyjać będzie cięciu kosztów i próbom zaoszczędzenia jak największej ilości gotówki.

 

LEW

Uczucia: W tym miesiącu trudno ci będzie poradzić sobie z własnymi czarnymi myślami. Nie raz będziesz rozmyślał o tym, czy lepiej zakończyć związek czy jednak to będzie błędna decyzja. Wolne Lwy staną się bardzo atrakcyjne i rozrywkowe, dzięki czemu będą miały szansę na ognisty romans

Zdrowie: Aura tego miesiąca wbrew aurze przyniesie sporo energii, ty popatrzysz na świat przez różowe okulary. Nie zapomnij o badaniach kontrolnych!.

Rodzina: W sprawach rodzinnych całkiem przyjemnie, a wieczory będą ci upływać na prowadzeniu ciekawych tematów.

Pieniądze: Początek miesiąca bardzo niekorzystny finansowo, bo sporo wydałeś na znicze i teraz będziesz musiał poradzić sobie z mniejszą gotówką przynajmniej do połowy miesiąca.

 

PANNA

Uczucia: Listopadowa aura zachęcić się do otwarcia się na nowe uczucia. Zajęte Panny będą starały się więcej ze sobą rozmawiać, a mniej krytykować. Wolne zaś mogą liczyć, że przyjaźń przerodzi się w prawdziwą miłość.

Zdrowie: Nie jest to dobry okres na ciężkie ćwiczenia fizyczne, dlatego trochę ćwiczeń rozciągających czy jogi pozytywnie wpłynie i na twoje ciało.

Rodzina: Jeśli źle się czujesz w gronie najbliższych, to nie trać tam czasu i pobądź trochę w osamotnieniu.

Pieniądze: Być może w tym miesiącu twoje finanse będą tak niekorzystne, że będziesz musiał pożyczyć sobie aby przetrwać do wypłaty emerytury.

 

WAGA

Uczucia: W tym miesiącu denerwować cię będzie ignorancja partnera ale dobrze wiesz, że w danym momencie nie da się nic z tym zrobić. Wolne zaś poznają ciekawą osobę, jednak ta osoba wykaże im tak mało zainteresowania, że z kimś innym zapragną przeżywać wspólne radości.

Zdrowie: Jesienna aura nie sprzyja dalekim wycieczkom rowerowym, bo łatwo będzie o przeziębienie dlatego lepiej wybierz się na spacer.

Rodzina: Próżno będziesz szukać dobrych relacji rodzinnych. Pewnych problemów po prostu nie da się rozwiązać w obecnym czasie.

Pieniądze: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie nie tylko podejmowaniu dodatkowej pracy, ale też próbom znalezienia jej, jeśli tak owej nie masz.

 

SKORPION

Uczucia: Listopadowa aura zachęci cię do okazywania większego wsparcia partnerowi. Wolny Skorpiony wywołają zdziwienie, bo ponownie zwiąże się z kimś z kim niedawno się rozstały.

Zdrowie: Listopadowa aura zachęci cię do dbania o kręgosłup. Delikatne ćwiczenia pomogą ci pozbyć się bólu.

Rodzina: Czeka cię udany miesiąc, bo atmosfera rodzinna będzie całkiem dobra i nikt jej nie zepsuje.

Pieniądze: Gotówka tego miesiąca nie będzie ci zadowalać, bo sporo wydałeś na groby bliskich i teraz będziesz musiał poradzić sobie z tym, co ci zostało.

 

STRZELEC

Uczucia: Aura tego miesiąca wyzwoli w tobie więcej asertywności. Nie pozwolisz wykorzystywać się partnerowi i zaczniesz stawiać swoje wymagania. Wolne zaś poznaję kogoś po przejściach, ale jakoś tak nie zaiskrzy.

Zdrowie: Jeśli ciężko pracujesz to pozwól sobie na odrobinę przyjemności i w wolnej chwili wybierzcie na basen lub do kawiarni.

Rodzina: W rodzinie mogą się pojawić jakieś rewolucyjne zmiany, które wcale nie przypadną ci do gustu.

Pieniądze: W tym miesiącu to nie jest dobry czas na robienie zakupów, lepiej wstrzymaj się z wydatkami i zapisuj każdą wydaną złotówkę.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: W tym miesiącu zaczniesz być bardziej otwartym na potrzeby partnera jednocześnie okazują swoją niezależność. Wolne zaś nie powinny się spieszyć w rozwijaniu nowej znajomości. Lepiej dokładnie sobie przemyśleć, czy warto w to wchodzić

Zdrowie: Listopadowa aura przyniesie trochę pogody ducha, ale to dobry czas, żeby zadbać o odpowiednią dietę.

Rodzina: W tym miesiącu zwłaszcza na jego początku warto porozmawiać z rodziną o sprawach przeszłości i wyjaśnić pewne tajemnice.

Pieniądze: To dobry moment, żeby rozwiązywać wspólnie konflikty finansowe i starać się uporządkować swoje pieniądze tak, aby poradzić sobie z opłatami.

 

WODNIK

Uczucia: W tym miesiącu będziesz mieć dobry nastrój, jednak partner irytował cię będzie bardziej niż zwykle. Na wszelkie jego słowa nie raz zareagujesz złością. Wolne Wodniki rozkręcą się i zaczną częściej bywać na randkach.

Zdrowie: W tym miesiącu mogą towarzyszyć ci przykre zmiany nastroju, jednak trochę sportu i dobre śniadanie zapewni ci dobry nastrój każdego dnia.

Rodzina: Relacje rodzinne rozkwitną ale tylko na początku miesiąca potem będziesz musiał uporać się z obowiązkami codziennymi samodzielnie, a rodzina będzie zajęta swoimi sprawami.

Pieniądze: W listopadzie nie za bardzo będziesz miał pieniądze na ubrania czy kosmetyki, dlatego wstrzymaj się z tymi wydatkami do następnego miesiąca.

 

RYBY

Uczucia: Aura tego miesiąca pozwoli ci uwierzyć, że miłość jeszcze istnieje. Zajęte Ryby poczują się ponownie docenione przez partnera. Wolne zaś powinny uważać, by nie odczytać złych intencji kogoś, kto wpadł im w oko.

Zdrowie: Mogą dokuczać ci przeziębienia. Ciepło się ubieraj i nie wietrz bez powodu.

Rodzina: Szanuj swoje zdrowie i nie daj się wciągnąć w spory rodzinne, które praktycznie nigdy się nie kończą.

Pieniądze: Sprawy finansowe tego miesiąca będą przeplatać się zarówno z negatywnymi, jak i z pozytywnymi wydarzeniami, jak wpływ dodatkowej gotówki z niechcianymi wydatkami, które nadwyrężają twój budżet

wp

Nasi Eksperci

wp