Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop dla seniora - kwiecień 2022

Skontaktuj się z autorem
Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

Teraz
dostępny
Horoskop dla seniora - kwiecień 2022
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2022-04-12 15:34

Seniorze jakie będą święta? Czy wiosna przyniesie niespodzianki?

BARAN

Uczucia: Miesiąc kwiecień sprzyjał będzie godzeniu się i wyjaśnianiu wszelkich kwestii, które spędzają Ci sen z powiek. Wolne Barany mają szansę spotkać kogoś ciekawego.

Zdrowie: Aura tego tygodnia zachęci Cię do większej aktywności na spacerach bądź ogólnego ruchu. To też dobry czas, by zacząć dietę. Jeśli masz taką możliwość, zapisz się na ćwiczenia.

Rodzina: Czeka Cię niełatwy czas rodzinny. Trudno Ci będzie z niektórymi osobami spędzić czas przy wspólnym stole.

Pieniądze: Sprawy finansowe tego miesiąca będą układać się do Ciebie korzystnie.

 

BYK

Uczucia: W tym miesiącu zwracaj uwagę na to, co dzieje się w Twoim życiu. Zajęte Byki niepotrzebnie będą poruszać dawne sprawy z przeszłości. Wolne zaś zaczną się zamartwiać, że być może już nikogo wartościowego na swojej drodze nie spotkają.

Zdrowie: Aura miesiąca kwietnia zachęci Cię do większego odpoczynku, ponieważ łatwo będziesz się męczyć. Pij więcej wody!

Rodzina: Sprawy rodzinne tego miesiąca będą obfitować w nadmiar gościnności. Postaraj się unikać roztrząsania spraw przeszłości.

Pieniądze: Początek miesiąca będzie czasem wzmożonych wydatków, a w drugiej połowie kwietnia trzeba będzie żyć oszczędnie.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: W tym miesiącu dobrze będzie Ci się wiodło. Zajęte Bliźnięta mogą liczyć na słodkie chwile i wspólne imprezy. Wolnym zaś czas sprzyjał będzie nowym znajomością, a one w towarzystwie będą się podobać.

Zdrowie: Mimo, że w tym miesiącu będziesz miał ochotę na większą aktywność to spróbuj jak najwięcej odpoczywać. To dobry moment, żeby zacząć nawilżanie skóry warto ją zregenerować po zimie.

Rodzina: Bądź czujny, bo rodzina może zechcieć Cię wykorzystać, a Ty wcale nie masz ochoty na zajmowanie się nie swoimi sprawami.

Pieniądze: Aktualny czas, to okres, kiedy będziesz musiał zadbać o swoje sprawy finansowe, podpisując stosowne umowy rozporządzające tym co posiadasz.

 

RAK

Uczucia: Wiosenna aura to może Ci się otworzyć na bliskość. Zajęte Raki wybaczą sobie drobne niedomówienia z przeszłości i zaczną spędzać więcej czasu razem. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto pomoże im się zrelaksować.

Zdrowie: Warto wziąć pod uwagę, by w tym miesiącu odpoczywać aktywnie na świeżym powietrzu, a nie przed telewizorem.

Rodzina: W tym miesiącu przypomni sobie o Tobie dawna rodzina i zapragnie spotkania w okolicach świąt. Zapomnij o dawnych urazach i śpiesz się na spotkanie.

Pieniądze: Miesiąc kwiecień sprzyjał będzie dodatkowemu zarabianiu, jeśli nadal pracujesz, to możesz się cieszyć, bo uda Ci się zarobić więcej pieniędzy.

 

LEW

Uczucia: Aura tego miesiąca zachęci Cię do skupiania się na miłości, bo obudzą się w Tobie uśpione namiętności. Zajęte Lwy będą organizować randki, nawet mimo bycia w wieloletnim związku. Wolne zaś powinny być bardziej spostrzegawcze, bo na ich drodze pojawi się ktoś wart zainteresowania.

Zdrowie: Pierwsze prace ogrodowe w miesiącu kwietniu korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie. Chroń swoje serce!

Rodzina: W tym miesiącu będziesz musiał zmierzyć się z trudną sytuacją rodziną, może więc w ogóle na święta wyjdziesz i zostawisz problemy za sobą.

Pieniądze: Dobry czas dla Twoich finansów, uda ci się zdobyć dodatkową gotówkę, którą przeznaczysz na przyjemności.

 

PANNA

Uczucia: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie dochodzeniu do zgody. Zajęte Panny otworzą się na bliskość. Wolne zaś powinny unikać randek w ciemno.

Zdrowie: Warto trzymać dietę przed świętami i po świętach. Tylko w święta możesz sobie pofolgować, nie zapominając przy tym o spacerku na świeżym powietrzu.

Rodzina: Aura tego miesiąc na przyniesie korzystne relacje rodzinne. Spotkania przyniosą dużo radości, chociaż po świętach będziesz miał ochotę odpocząć od zgiełku rodzinnego.

Pieniądze: To, że jesteś na emeryturze, to nie znaczy, że nie możesz sobie wyznaczać nowych celów do realizowania, nawet jeśli masz mało pieniędzy znajdziesz darmowe szkolenia.

 

WAGA

Uczucia: Aura tego miesiąca będzie bardzo obiecująca. Zajęte Wagi otworzą swoje namiętności i przestaną się przejmować marudzeniem partnera. Wolne zaś spotkają kogoś, z kim dobrze się będzie im rozmawiać.

Zdrowie: W tym miesiącu dbaj o odpowiednie nawilżenie organizmu, unikaj też złych emocje jak nerwy czy zazdrość.

Rodzina: Uważaj, by nie paść ofiarą rodzinnego konfliktu. Trzymaj się z daleka od osób, które lubią wszczynać awantury.

Pieniądze: Spotykaj się z bliskimi, ale mniej węża w kieszeni, bo będziesz mieć problemy z płynnością finansową pod koniec miesiąca.

 

SKORPION

Uczucia: Miesiąc kwiecień sprzyjał będzie podejmowaniu decyzji miłosnych. Zajęte Skorpiony powinny jednak przemyśleć sobie dwa razy swoje postanowienia, nawet jeśli ktoś będzie ich namawiał do zmiany decyzji. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś z kim znajomość okaże się bardzo uciążliwa.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie poszukiwaniu specjalistów na Twoje choroby. Nie nadużywaj lekarstw!

Rodzina: W tym miesiącu mimo tego, że oczekiwałeś czegoś innego, to możesz mieć wrażenie, że rodzina o Tobie zapomniała.

Pieniądze: Wiem, że idą święta, a święta to spory wydatek. Mniej jednak na uwadze fakt, że po świętach nic Ci nie przybędzie.

 

STRZELEC

Uczucia: Czeka Cię przyjemny miesiąc, w którym bądź przygotowany na romantyczne niespodzianki. Zajęte Strzelce zapragną zrobić coś szalonego i być może zorganizują partnerowi niespodziewany wyjazd. Wolne zaś mogą spodziewać się odwiedzin kogoś, z kim dawno temu zerwały znajomość.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie zdrowie i siły witalne. Nie zapomnij się jednak wysypiać! Nie oglądaj do późna tv.

Rodzina: Sprawy rodzinne tego miesiąca wymagać będą od Ciebie asertywności.

Pieniądze: Zwracaj uwagę na swoje wydatki zwłaszcza w okresie świątecznym. Nie musisz wszystkich obdarowywać dużą gotówką.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie wiele radości. Zajęte Koziorożce będą starały się być bardziej wyrozumiałe i postanowią przemilczeć pewne niedomówienia byle tylko nie zasmucić swojej połowy. Wolnym zaś dokuczać będzie samotność, ale niewiele będą mogły z tym zrobić.

Zdrowie: Miesiąc kwiecień zachęcał będzie, żeby więcej chodzić na spacery. W swojej diecie uaktywnij też więcej warzyw i owoców.

Rodzina: Spodziewaj się dobrych wiadomości ze strony rodziny. Skorzystaj z dobrego czasu i spotykaj się z tymi, którzy Cię zapraszają na wizytę.

Pieniądze: W tym miesiącu będziesz mieć szczęście, bo czekają cię całkiem dobre sprawy finansowe. Możliwe jakieś drobne wygrane.

 

WODNIK

Uczucia: Aura tego miesiąca będzie wpływała na zmianę planów. Zajęte Wodniki wyjaśnią pewne nieporozumienia, które zatruwały atmosferę w ich związku. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto poprawi im humor.

Zdrowie: Początek miesiąca może niekorzystnie wpłynąć na Twoją figurę, ponieważ będziesz mieć nadmierny apetyt. Jednak po świętach nie zapomnij się odchudzać, ale z głową.

Rodzina: Nie zmuszaj się do tego na co nie masz ochoty.  Nawet jeśli to rodzina, powiedz nie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Pieniądze: W tym miesiącu możesz mieć słabszą kondycję finansową, która oczywiście będzie negatywnie wpływała na Twój nastrój.

 

RYBY

Uczucia: W tym miesiącu będziesz w dobrej formie, a zatem układać Ci się będzie też w miłości. Zajęte Ryby będą okazywać więcej emocji swojej połowie. Wolne zaś mogą się nagle rozszaleć i zaczną biegać na randki.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie wizytom u lekarza i znajdowaniu skutecznych leków na Twoje dolegliwości.

Rodzina: W tym miesiącu poczujesz, że sprawy zmierzają ku dobremu i wszystko zacznie się pozytywnie układać.

Pieniądze: Do świąt wydasz całkiem sporo, nawet ponad normę, a potem trzeba będzie żyć z długopisem w ręku.

wp

Nasi Eksperci

wp