Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop dla Seniora - grudzień 2022

Horoskop dla Seniora - grudzień 2022
Tarocistka Bell Tarocistka Bell 2022-12-08 16:01

Grudzień to miesiąc podsumowań całego roku, ale także niespodziewanych radości, wybaczania oraz odzyskiwania kontaktów. Przekonaj się, czego Ty możesz się spodziewać nadchodzącym miesiącu.

BARAN

Uczucia: Aura tego miesiąca niesie sympatyczne wydarzenia. Zajęte Barany poczują, że mają w sobie siłę, aby uporządkować życie partnerskie. Wolne zaś poznają kogoś, kto pomoże im w realizacji marzeń.

Zdrowie: Jeśli wytrwasz w swoim planie do końca, to uda ci się schudnąć przed świętami.

Rodzina: Będziesz musiał wyjść pierwszy z kontaktem, jeśli chcesz pozytywnie załatwić sprawy rodzinne. Zrób to na początku miesiąca, bo potem może być już za późno.

Pieniądze: Sprawa finansowe tego miesiąca wymagać będą od ciebie dokładnego gospodarowania tym, co posiadasz.

 

BYK

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie szybkie flirty, bo adoratorzy wokół ciebie będą strasznie marudni. Zajęte Byki wreszcie przestaną narzekać na wady partnera.

Zdrowie: Sprawy zdrowotne tego miesiąca wymagać będą od ciebie większego zaangażowania. Musisz bardziej zadbać o siebie, a przede wszystkim o wyciszenie.

Rodzina: Miesiąc grudzień sprzyjał będzie różnym sprawom rodzinnym. Z wielu spraw nie musisz się tłumaczyć. Być może po prostu zostaną cię wybaczone.

Pieniądze: W tym miesiącu dbaj o swoje pieniądze i nie daj się naciągnąć na niepotrzebne garnki lub niezwykłe urządzenia AGD, które będziesz chciał podarować na prezenty.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: Czeka cię trudny miesiąc, bo partner będzie cię irytował z byle powodu. Wolne zaś będą cieszyć się ze swojej wolności.

Zdrowie: Początek miesiąca sprzyjał będzie delikatnemu oczyszczeniu organizmu po to, byś przed świętami mógł sobie poszaleć.

Rodzina: W tym miesiącu warto cieszyć się radością razem z rodziną i korzystać z tych chwil póki trwają teraz.

Pieniądze: Warto jest dbać o kwestie finansowe i oszczędności.

 

RAK

Uczucia: Miesiąc grudzień postawi na twojej drodze intrygujące osoby, ale nie da się namówić na randkę komuś, kto za wszelką cenę będzie chciał cię ulepszyć. Zajęte Raki powinny słuchać głosu swego serca.

Zdrowie: W tym miesiącu poczujesz się nieco lepiej, jednak nie słuchaj rozmów o strasznych chorobach, bo może to cię zdołować.

Rodzina: Aura miesiąca grudnia niesie ci do głowy dobre pomysły na wspólny czas spędzamy z rodziną.

Pieniądze: Postaraj się nie brać do serca tego co mówią inni i bądź dumny ze swojego skąpstwa, bo nie musisz pożyczać do pierwszego.

 

LEW

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie szansę odwiedzenia ciekawych miejsc dzięki czemu unikniesz domowych konfliktów. Wolne Lwy na nowo odkryją kogoś, kto ponownie pojawi się w ich życiu.

Zdrowie: Aura tego miesiąca sprzyjać będzie dbaniu o urodę, dobrze byłoby się pokazać innym z jak najlepszej strony.

Rodzina: Początek miesiąca wymagał będzie od ciebie wyjaśnienia pewnych zaistniałych konfliktów inaczej nie spędzicie świąt ze sobą.

Pieniądze: Wydatki świąteczne tak pochłoną twój budżet, że będziesz miał problem z poradzeniem sobie ze wszystkim.

 

PANNA

Uczucia: W tym miesiącu bądź bardziej czujny, bo poznasz kogoś, kto i owszem cię zainteresuje, ale i nie powie o sobie wszystkiego. Zajęte Panny nie powinny zadawać zbyt wielu pytań partnerowi.

Zdrowie: Na początku miesiąca trzymaj dietę, byś pod koniec mógł skorzystać z małych uczt i się niczym nie przejmować.

Rodzina: W tym miesiącu znajdź trochę więcej czasu dla rodziny, a zwłaszcza pod koniec miesiąca będzie szansa przeżyć wiele wspólnych radości.

Pieniądze: Mimo, że czujesz się spokojny to martwić cię będą finanse, które jakoś nie będą chciały podnieść się w górę.

 

WAGA

Uczucia: Miesiąc grudzień przyniesie trochę niepokoju związanego z zazdrością. Wolne Wagi będą miały okazję ponownie związać się z kimś z przeszłości.

Zdrowie: Warto w tym miesiącu przygotowywać sobie domowe SPA, zrelaksujesz się.

Rodzina: W tym miesiącu unikaj dyskusji z innymi, bo zrobi się niezbyt miło.

Pieniądze: W tym miesiącu nie trzymaj kasy w skarpecie, tylko zadbaj o jakąś rozrywkę czy spotkania z bliskimi.

 

SKORPION

Uczucia: Początek miesiąca ukoi twoje nerwy. Wiele sobie z partnerem wyjaśnicie, dzięki czemu do wigilijnej kolacji wreszcie zasiądziecie z zgodzie. Wolne zaś powinny wyjechać na czas świąteczny. Będzie szansa poznania urokliwej osoby.

Zdrowie: To dobry miesiąc żeby przejść na zdrowszą dietę, a będziesz mieć więcej siły do pracy.

Rodzina: Aura tego miesiąca przyniesie głośne spotkania rodzinne, po których będziesz musiał dłużej wypoczywać.

Pieniądze: W tym miesiącu mimo sporych wydatków na święta twoje finanse dadzą sobie ze wszystkim radę.

 

STRZELEC

Uczucia: W obecnym czas staniesz przed koniecznością wyboru, albo zaczniesz sprzątać, to co na bałaganiłeś i doprowadzisz relacje partnerskie do poprawnego poziomu albo będziesz musiał iść przez życie samotnie.

Zdrowie: Kąpiele z olejkiem lawendy oczyszczą negatywną aurę wokół ciebie.

Rodzina: Uważaj na emocjonalne manipulacje rodziny, które mogą negatywnie wpłynąć na twoje samopoczucie.

Pieniądze: Będzie okazja, żeby trochę dorobić i mieć dodatkowy grosz na wydatki świąteczne.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie dobre wydarzenia, bo w wielu sytuacjach partner będzie stał po twojej stronie. Samotne Koziorożce nadal powinny wytrwale szukać miłości.

Zdrowie: Nie bądź zbyt ambitny w domowych porządkach, bo szybko przeciążysz mięśnie.

Rodzina: Aura tego miesiąca przeniesie szansę na spędzanie miłego czasu z rodziną, ale swoje korzyści stawiaj na pierwszym miejscu.

Pieniądze: Początek miesiąca grudnia wymagał będzie od ciebie oszczędzania, żebyś pod koniec miesiąca poradził sobie ze wszystkimi wydatkami.

 

WODNIK

Uczucia: Czeka cię dosyć przyjemny miesiąc. Zajętym Wodnikom uda się spędzić więcej czasu z partnerem, a wspólnie spędzony czas będzie całkiem znośny. Wolne zaś wrócą do relacji z przeszłości.

Zdrowie: Rób afirmację i nie dopuszczaj do siebie negatywnej energii.

Rodzina: W tym miesiącu będziesz musiał zmierzyć się ze spotkaniem z kimś z przeszłości. Ze względu na konieczność spotkań rodzinnych nie uda się uniknąć siebie wzajemnie.

Pieniądze: Niełatwo jest zdobyć dodatkowe pieniądze, dlatego staraj się kontrolować swoje wydatki, by nie mieć problemu z wydatkami świątecznymi.

 

RYBY

Uczucia: Miesiąc grudzień niesie romantyczne chwile. To pozytywnie wpłynie na Ryby będące w stałych relacjach. Wolne zaś powinny uważać, by ktoś ich nie wykorzystał.

Zdrowie: Opłaci się teraz przeprowadzać różne zabiegi kosmetyczne.

Rodzina: To dobry czas, żeby pozwolić sobie na więcej relaksu w gronie rodziny. To też dobre okres by się pogodzić i przerwać swoją samotność.

Pieniądze: Święta pochłoną wszystkie twoje pieniądze, jakie wpłyną na twoje konto.

wp

Nasi Eksperci

wp