Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Głodny Księżyc 2023 roku

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Prowadzi
rozmowę
Głodny Księżyc 2023 roku
Akia Akia 2023-02-03 15:02

Rytuał manifestacji cudów

W lutym 2023 roku pełnia przypada na 5. dzień miesiąca, osiągając punkt kulminacyjny o godzinie 19:28 czasu polskiego. Trzeba jednak pamiętać, że wpływ pełni rozpoczyna się 2 doby przed tą datą i pozostaje silnie odczuwalny 2 po niej. Zatem można przyjąć, że pełnia Księżyca oddziałuje na wszystkie żywe stworzenia od 3 lutego ok. godz. 19.30 aż do 7 lutego do ok. godz. 19.

Lutowa pełnia bywa nazywana tradycyjnie Śnieżnym, Głodnym, Burzowym Księżycem. Ze względu na specyfikę tegorocznych wpływów astralnych wybrałam miano Głodny Księżyc 2023. Wielu z nas w duszy już czuje przedwiośnie. Aura kosmiczna sprzyja teraz budowaniu harmonii w sobie i w relacjach ze światem.

Głodny Księżyc 2023 otwiera szansę na transformację zazdrości (i jej bardziej mrocznej siostry – zawiści) oraz pychy.

Podobnie jak przed rokiem Śnieżny Księżyc pojawia się w astrologicznym znaku Lwa. Przed każdym z nas, niezależnie od indywidualnego i niepowtarzalnego układu astralnego, otwiera się szansa na przewartościowanie priorytetów życiowych w sferze miłosnej, rozwoju naturalnych zdolności, dzieci i tego wszystkiego, co kochamy z głębi serca.

 

Głodny Księżyc w Lwie obnaża egoizm, zaborczość, zazdrość, próżność i pychę. Daje też szansę, aby transformować:

- pychę/dumę w moc bezwarunkowej miłości i poczucia godności wewnętrznej Jaźni;

- zazdrość i zawiść w moc wewnętrznej prawdy, wolnej od osądów zewnętrznych.

 

Czego potrzeba? Chęci. Wolnej przestrzeni i czasu tylko dla siebie. Co zrobić? W ciągu kilku dni silnego oddziaływania Głodnego Księżyca w Lwie możemy wykonać rytuał białej magii „Manifestacja cudów codzienności”.

Czerpie on z kilku źródeł, odwołując się do różnych tradycji magii Księżyca. Optymalny czas wykonania przypada od 3 lutego przez kolejne 9 dni. Każdego dnia trzeba zapalać nową świecę i pozwolić, by nawet po zakończeniu kontemplacji czy medytacji wypaliła się do końca. Czas dobowy ustalamy wg naszego rytmu, jednak najlepiej, aby odbywał się regularnie o tej samej porze. Podczas Głodnej Pełni 2023 roku optymalna będzie godzina od 21.28 do 22.28.

 

Oto kolejne kroki „Manifestacja cudów codzienności”.

1. Oczyszczenie, czyli przygotowanie. To także porządek w Twojej osobistej przestrzeni. Podobne przyciąga podobne, zatem jeśli chcesz nadać spawom nowy bieg, powinieneś uporządkować je tak, by każda znalazła swoje miejsce. Przygotuj też świece. Wybierz taki ich kolor, który podpowiada Ci Twoja intuicja. Pamiętaj, że od teraz prowadzi Cię Twoja wewnętrzna prawda. Zawczasu możesz przygotować afirmacje lub pozwolić, by słowa same popłynęły ze źródła Twojej wewnętrznej mądrości.

2. Podniesienie wibracji. Zapal świecę. Włącz relaksującą muzykę, nie za głośno. Usiądź w pozycji zapewniającej komfort i prosty kręgosłup. Wejdź w stan kontemplacji lub medytacji. Harmonijnie, naturalnie; bez walki i bez lęku. Troska i łagodność. Twoja wewnętrzna prawda. Inna nie istnieje… Nie ma bowiem sprzeczności między światem praw fizycznych, a Twoją wewnętrzną prawdą. Gdy dostroisz się do siebie, dostroisz się też do świata, który Cię otacza, który współtworzysz. Nie oceniaj, tylko poczuj… Wdech i wydech...

3. Cierpliwość. Bądź dla siebie dobry jak kochająca matka Ziemia, która wszystko wybacza i wszystko znosi, bo wierzy w możliwości, ufa czasowi i kocha bez żadnych warunków.

4. Czystość intencji. Szczerość. Nawet najmniejszy fałsz sprawi, że ciemność znów urośnie siłę, blokując światło. Pamiętaj też, że tylko ciemność czyni światło i tylko światło czyni ciemność. Kto zrozumie ten paradoks, ten stanie się panem siebie i swego losu. Pokocha siebie w pełni swojej istoty. Zrozumie, że najwyższą formą mądrości jest bezwarunkowa miłości, a najwyższą formą miłości – cicha mądrość. Kolejny paradoks ludzkiego życia.

Manifestacja materialna to kwestia czasu do 40 dni.

Ten rytuał ma uniwersalne zastosowanie w procesie wewnętrznej transformacji. Może realnie wspomóc głód duszy, która pragnie odzyskać wolność, wyrywając się z więzienia dziecięcego ego. Dlatego właśnie Głodna Pełnia 2023 roku tworzy optymalne warunki astralne, by przekroczyć próg samoświadomości. Z całego serca zachęcam, by skorzystać z niepowtarzalnej szansy, czyniąc swoje życie pełnym cudów codzienności. Tak można wykorzystać unikalne wyzwanie, jakie stawia duszy Głodny Księżyc 2023 roku w Lwie, połączony ze Słońcem w Wodniku i Uranem w Byku. Z pożytkiem dla siebie i otaczającego świata.

 

Warto pamiętać, że Księżyc to przede wszystkim astrologiczny i magiczny patron emocji człowieka. Może stać się zarówno przyjacielem wspierającym wysiłki jak i wrogiem, który skutecznie je sabotuje. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób – mniej lub bardziej świadomy - korzystamy z łagodnego, a zarazem wnikliwego astralnego księżycowego oddziaływania. Moim zdaniem akceptując ograniczenia naturalnego rytmu, zyskujemy najlepsze efekty. Oszczędzamy też siły.

wp

Nasi Eksperci

wp