Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Czym są związki karmiczne?

Czym są związki karmiczne?

Czy mieliście kiedyś wrażenie, że znacie kogoś od dawna? Albo oceniliście osobę od razu, mimo zupełnie innego wrażenia, jakie sprawiała, żeby potem potwierdzić swoje najgorsze podejrzenia?

No właśnie, to zdarza się prawie każdemu, a według tego, czego uczą nas religie wschodu, takie relacje z ludźmi związane są z reinkarnacją. Czasami spotykamy osobę, którą poznaliśmy już w innej formie, w innym życiu.

Jak poznać, że jesteśmy z kimś w związku karmicznym?

Przede wszystkim – niekoniecznie jest to związek pozytywny. Czasami towarzyszą mu silne, negatywne emocje albo wrogość. Związki karmiczne posiadają kilka cech rozpoznawczych:

1. Poczucie, że wie się o danej osobie więcej, niż wskazywałby staż znajomości. Może być to przeczucie negatywne bądź pozytywne, czasami związane z silnym zauroczeniem.

2. Silną chęć powrotu do tej osoby, nawiązywania z nią interakcji. I znowu – niekoniecznie pozytywnej. Czasami może być to chęć kłócenia się z kimś, walki.

3. Jednostronność. Często karmiczne związki są jednostronne – tzn.  tylko jedna osoba doświadcza wymienionych symptomów, co ma swoje wytłumaczenie, o którym powiemy sobie za chwilę.

4. Lęk przed skończeniem się tej relacji. Często irracjonalny, jeśli jest negatywna. Wiąże się z obsesyjnym myśleniem o drugiej osobie.

5. Relacje karmiczne często są również w pewnym stopniu toksyczne, nawet jeśli to relacje romantyczne.

 

Czemu służą relacje karmiczne?

Relacja karmiczna nie bierze się znikąd. Nie jest tylko wynikiem tego, że kogoś spotkaliśmy w poprzednim życiu – ma swój określony cel i oznacza, że mamy z kimś nierozliczoną przeszłość z innego wcielenia.

Relacja karmiczna ma nam dać lekcję rozwiązywania określonego problemu w życiu. Jeśli nie mogliśmy sobie go z kimś ułożyć w poprzednim albo wyrządziliśmy komuś jakieś krzywdy, mamy szansę naprawić nasze czyny z poprzedniego życia, wyciągnąć wnioski i poprawić nasze życie obecne. Jak mówią – karma wraca. Wraca nawet zza grobu…

 

Jak pozytywnie rozwiązać relację karmiczną?

Jednak jak rozwiązać taką relację nie popełniając takich samych błędów? Jak sprawić, że nie spotkamy się ponownie i ponownie w każdym kolejnym wcieleniu, jeśli to negatywna więź?

Po to właśnie istnieją doradcy ezoteryczni. Jeśli podejrzewasz, że możesz być w relacji karmicznej, skontaktuj się z kimś, kto potrafi czytać cudzą energię i widzi więcej niż to, co dostrzegają ludzkie oczy i codzienne, racjonalne doświadczenie.

Czasami można łatwo poradzić sobie z rozwiązaniem albo naprawieniem takiej relacji, brakuje nam jednak dobrego doradcy mogącego poprowadzić nas w odpowiednim kierunku. Można go tymczasem znaleźć wśród doświadczonych wróżek, osób o rozbudowanej duchowości, wyćwiczonych w interpretowaniu charakterów i ich powiązaniu z Losem.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp