Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Czym jest wróżba z kart?

Czym jest wróżba z kart?
Maria Maria 2022-02-16 13:40

Artykułem tym, chcę Państwu nakreślić znaczenie kart, kart Tarota i nie tylko, ponieważ temat podjęty przeze mnie dotyczy wszystkich kart, którymi posługują się wróżki. Nie będę pisać tu o historii powstania kart, bo nie o to tu chodzi.

Żeby było prościej skupię się na kartach Tarota. Jest to talia, gdzie każda karta to obrazek, ale ten obrazek ma wiele znaczeń. Inaczej będziemy ten obrazek odczytywać względem uczuć, inaczej względem finansów, a jeszcze inaczej względem podjęcia jakiś działań itd.

 Dla przykładu zajmę się kartą budzącą trochę strach i grozę, a mianowicie kartą Wieża.

Sama Wieża w sumie nie jest zła, pokazuje nam, że coś zostanie przerwane, że przerywa coś złego. Może pokazywać, że przerwane zostanie coś dobrego np. stracimy dobrą pracę, albo stracimy duże pieniądze przez złą inwestycję, ewentualnie stracimy udane dotychczas małżeństwo.

Bardzo istotne jest też w którym miejscu znajduje się ta karta w danym rozkładzie. Bo jeżeli jest to karta mówiąca o przestrodze dla nas, takim ostrzeżeniu, to znaczy musimy uważać na zagrożenie np. w małżeństwie, ewentualnie na zagrożenie w pracy, że możemy stracić pracę. A jeżeli mamy ostrzeżenie, to możemy temu wcześniej zaradzić.

Karta Wieża, może być też doradcą, to znaczy – zakończ to, nie męcz się już, nie wchodź w ten związek, nie inwestuj w to pieniędzy, bo je stracisz. Jest to karta, która uderza w naszą świadomość, jest to interwencja bądź przerwanie.

Sama Wieża nie trwa długo, ale konsekwencje po Wieży trwają długo.

Dlaczego poruszyłam ten temat? Ponieważ często zadajecie Państwo pytania np. Czy on o mnie myśli?  Czy ona o mnie myśli, bo wysłałem jej nieodpowiedniego sms-a? Na takie pytania karty nam nie odpowiedzą, bo karty nie przedstawiają nam cudzych myśli, karty mówią o działaniu, złym albo dobrym, podpowiadają, wskazują kierunek, ostrzegają. 

 

Zapraszam do kontaktu.

wp

Nasi Eksperci

wp