Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioły na maj 2022

Anioły na maj 2022
Agra Agra 2022-05-04 13:04

Jest bardzo dużo aniołów. Opiekują się ludźmi, zwierzętami, godzinami dnia. Są zawsze w pobliżu i czekają na wezwanie. Pomagają, koją, ocierają łzy, dodają odwagi, szepcą do ucha, a czasem sprawiają, że świat wydaje się cudowny i kolorowy. Niektóre opiekują się znakami zodiaku, a co za tym idzie poszczególnymi dniami miesiąca. Anioły miesiąca maja to Haziel, Aladiah, Lauviah, Hahaiah, Yezalel, Mebahel. Każdy z nich opiekuje się innym okresem.

Haziel 1-05 V

Anioł wspiera w trudnych sprawach. Ułatwia wybaczanie zniewag, bo faworyzuje harmonijne relacje. Przynosi miłość i miłosierdzie. Daje spokój w rodzinie. Preferuje przyjaźń i pozwala ją rozwijać. Uczy łagodności oraz dawania i otrzymywania miłości. Uczy też jak dojść do zgody i daje wiarę. Anioł wspomaga w walce z nerwowością i skupianiem się na swoich problemach. Chroni podczas transakcji handlowych. Daje dobrą wolę. Nakłania do dotrzymywania obietnic oraz do szczerości. Czasem przynosi przyjaźń możnych i ważnych ludzi. Nakłania ich do wysłuchiwania i spełniania próśb przeciętnych ludzi. To też anioł wyzdrowienia.

 

Aladiah 6-10 V

Odpowiada za eliminacje karmy i regenerację moralną. Skłania do poprawy życia. Uzdrawia z wszelkich chorób. Daje moc psychicznego i fizycznego zdrowia. Odpowiada za regeneracje i oczyszczenie na wszystkich poziomach. Uwalnia od nagromadzonych negatywnych wpływów. Inspiruje i namawia do doprowadzania spraw do końca. Panuje nad wścieklizną, gniewem i epidemią. Zwalcza lęki, depresje i brak wiary w siebie. Rozwija towarzyskość i przyjaźń. Stymuluje solidarność miedzy ludźmi. Pomaga tym, którzy popełnili błędy i obawiają się je ujawnić. Ułatwia zrównoważenie duszy, ciała, serca i umysłu.

 

Lauviah 11-15 V

Obdarza wielka mądrością. Chroni przed katastrofami tak naturalnymi jak i osobistymi. Czasem daje władzę. Sprzyja ekspansji i przynosi sukcesy. Pomaga zrozumieć sytuację i daje umiejętność komunikacji i właściwego działania. Pomaga osiągać sukcesy. Jest uzdrowicielem i bierze udział w procesie zdrowienia. Pomaga unikać ekscesów. Otwiera na przyjaźnie. Nakłania do życia i rozwoju duchowego. Chroni przed zazdrością i kłamstwem. Zabezpiecza przed plagami, piorunem i niepomyślnymi wydarzeniami. Pomaga zwyciężać. Zarządza sławą, chwałą i bogactwem.

 

Hahaiah 16-20 V

Chroni przed wrogością i objawia osobowość wewnętrzną. Daje umiejętność interpretacji snów oraz zsyła prorocze sny. Chroni i daje natchnienie. Skłania do dążenia do pozytywnych sytuacji. Pomaga radzić sobie z kłopotami. Uczy radzić sobie z agresywnością i impulsywnością. Skłania do zastanowienia się gdy sytuacja jest trudna. Podtrzymuje w walce z fanatyzmem i gwałtownością. Pomaga w bronieniu swoich praw. Pomaga dochodzić do prawdy.  Wpływa na myśli, opinie i odsłania tajemnice. Chroni przed przeciwieństwami losu i pomaga w potrzebie.

 

Yezalel  21-25 V

Daje zręczność w działaniu i dobra pamięć. Pomaga w przypadku męczącej samotności. Uczy, że może ona być pozytywna. Dodaje w związkach harmonii, porządku i pokoju. Pomaga w dojściu do zgody. Wpływa na wierność w małżeństwie. Pomaga godzić się małżonkom. Uczy przyjaźni i uprzejmości. Wpływa korzystnie na bystrość umysłu. Ułatwia zapamiętywanie i uczenie się. Rozwija wolę i entuzjazm. Ułatwia posługiwanie się słowem mówionym i pisanym. Pomaga w trudnych sytuacjach w tym w wyjściu z nich.

 

Mebahel 26-31 V

Podchodzi sprawiedliwie. Jest wyrozumiały i przychylny. Chroni niewinnych i uciemiężonych. Czasem wybawia. Kocha prawoznawstwo. Włada prawda, wolnością i sprawiedliwością. Daje natchnienie. Odpowiada za intuicje, przeczucia i inspiracje. Pomaga w mądrej ocenie sytuacji. Rozwija umiejętność rozróżniania i jasność umysłu. Pomaga zdemaskować fałszywe świadectwa w sprawach sadowych. Wpływa pozytywnie na harmonie w grupach ludzi. Chroni przed zazdrością. Pomaga podczas egzorcyzmów. Chroni przed fałszywymi świadkami. Przynosi ochronę majtku przed zakusami innych. Upomina oczerniających. Sprzyja studiom prawniczym. Daje wygrane procesy.

wp

Nasi Eksperci

wp