Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioły i demony cz. II

Anioły i demony cz. II
Maria Maria 2022-04-07 12:43

Miesiąc temu pisałam Państwu jak wyglądało moje  „spotkanie” z demonem.

Spotkanie, to może zbyt dużo powiedziane, raczej wizyta nieproszonego gościa. I może bym poprzestała na tym artykule, ale jedna z koleżanek ezoterycznych, udzielająca porad na tym portalu,   napisała artykuł o ośmiu znakach Anielskiej Opieki.  Dlaczego wspominam o tym, ponieważ chcę  Państwu opisać jeden ze znaków, który ja odbieram.  Dla niektórych osób są to brednie, ale my wróżbici i osoby związane z ezoteryką, na takie znaki i wszelkie inne oznaki, jesteśmy bardzo wyczuleni.  Odbieramy je silniej, łatwiej je wychwytujemy, albowiem mamy  świadomość ich istnienia.

Zdarzyło się w moim życiu tak, że poważnie zachorowałam i podczas choroby, praktycznie kiedy byłam kilkadziesiąt dni  „przykuta”  do łóżka,  towarzyszył mi bardzo przyjemny, aromatyczny, słodkawy zapach.  Nie jestem i nie byłam w stanie określić tego zapachu, ponieważ nie potrafię tej foni z niczym porównać. Nie był to zapach pochodzący od dezodorantów ani perfum, które używałam ja i domownicy. Ponadto ten zapach wyczuwałam tylko ja, domownicy czyli moja rodzina, nie czuła nic. Praktycznie, przez cały okres choroby, ta aromatyczna foń, była ze mną.  Kiedy wróciłam do zdrowia, zapach zniknął.  Ale to nie koniec. Od tamtych dni minęło kikanaście miesięcy i w przeciągu tych kilkunastu miesięcy, jeszcze dwukrotnie czułam taki sam zapach wokół mnie. Wychodziłam z domu, zapach wychodził ze mną, poruszałam się po mieszkaniu, zapach poruszał się ze mną i rodzina w dalszym ciągu nie czuła nic. Mój Anioł otaczał mnie swoją opieką i dawał znak, że jest ze mną.                   

 

A co, jeżeli mamy obawy czy Anioły opiekują się nami?  Możemy moc opiekuńczą naszych  Aniołów   wzmocnić  poprzez Talizman o nazwie Pieczęć Siedmiu Aniołów. Talizman ten jest jednym z najpotężniejszych, działa na sfery naszego życia -  zdrowie, miłość bądź finanse, a które wymagają polepszenia.  Pieczęć Siedmiu Aniołów to także symbol ochronny, dlatego powinien być z nami w naszym życiu codziennym.

Na Talizmanie tym, znajdziemy imiona siedmiu Archaniołów, którzy władają siedmioma planetami.

 

                                            

 

Archanioł Rafał -– niesie nam pomoc przy problemach zdrowotnych. Pomaga także przy problemach emocjonalnych. Jest władcą Słońca.

 

Archanioł Michał - jest opiekunem ludzi i rzeczy materialnych. Jego planeta to Merkury.

 

Archanioł Gabriel -– podobnie jak Michał, jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Archanioł od naszych spraw codziennych, od naszych zmartwień i trosk. Jego planetą jest Księżyc.

 

Archanioł Zafkiel - jest wsparciem dla naszych trudnych doświadczeń, niebezpieczeństw, trudnych wyzwań. Jego planetą jest Saturn.

 

Archanioł Zadkiel - opiekuje się naszą motywacją do działania i komunikacji. Jego planetą jest Jowisz.

 

Archanioł Kamael - wspiera naszą energię psychofizyczną. Działa przeciw wysiłkom demonów, które pragną destrukcji naszego świata. Jego planetą jest Mars.

 

Archanioł Haniel - wspiera naszą stronę duchową i emocjonalną. Z jego pomocą możemy rozwijać  ścieżkę życiową i włsne ja. Jego planetą jest Wenus.

 

Talizman Siedmiu Aniołów to pieczęć bezpieczeństwa, oprócz imion znajduje się na nim także łacińskie motto - „Dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia”. Ponadto trzeba wiedzieć i pamiętać o tym, że Talizman ten działa trochę w dziwny sposób, przynosi człowiekowi noszącemu go szczęście, a jego działanie często jest zaskoczeniem dla właściciela. Otrzymujemy to, co nas naprawdę uszczęśliwi, a nie to co według nas miałoby nam zapewnić szczęście. Anioły znają nasze głębokie pragnienia i te świadome i te nieświadome, wiedzą lepiej od nas jakie mamy potrzeby.

Dlatego, jeżeli nie czujemy się bezpieczni, o wsparcie zawsze możemy prosić Siły Anielskie.

wp

Nasi Eksperci

wp