Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Amulet

Amulet

Czym jest?

Amulet jest niewidzialną tarczą, która zyskuje swoją moc podczas noszenia. Odbija on od noszącego złą energię i spojrzenia. Działa w chwili zagrożenia neutralizując je. Może też nigdy nie zadziałać, jeśli nie będzie takiej potrzeby, jeśli nie będzie zagrożenia.

Jak działa?

Od wieków wiadomo, że amulet to osobisty przedmiot o charakterze magicznym. Mimo rozwoju technologii amulety dalej są świetną ochroną, której nikt nie umie podważyć czy też zakwestionować. Dzisiaj wielu z nas jest bardziej potrzebny. Odpowiednio zaprogramowany powinien strzec przed chorobami słabościami, niepowodzeniami życiowymi. Amulet zwiększa siły witalne na co dzień, dostarcza radość z życia, wzmacnia naszą pogodę ducha. Amulet jest również doskonałym pomysłem na prezent, o ile jest dany z czystą intencją, ze szczerego serca. Może być również doskonałą formą biżuterii. Może być też odziedziczony. Trzeba go jednak koniecznie oczyścić, przywrócić mu blask energetyczny.

 

Jak oczyścić nowy amulet?

Nowy amulet, świeżo zakupiony, znaleziony, bądź otrzymany oczyść w dymie białej szałwii, potem zakop go w ziemi na kilka dni. Może to być również doniczka z twoim ulubionym kwiatkiem.

 

Jak na co dzień dbać o własny amulet?

By oczyszczać go na co dzień potrzebujesz białej świecy. Płomień oczyści amulet z negatywnej energii.

 

Jak działać pracować z amuletem?

Zapal świecę, oczyść umysł z trosk dnia codziennego, wykorzystaj  muzykę relaksacyjną, medytację. Gdy poczujesz odpowiedni moment, weź swój amulet w ręce, zrób serię głębokich wdechów i wydechów. W ten sposób pompujemy energię, łączymy się z energią kosmosu. Na wdechu mówimy do amuletu, jak do najlepszego przyjaciela, co nam potrzeba, na przykład zdrowia, pieniędzy, ochrony. Czynność tę powtarzamy od kilku do kilkunastu razy, aż poczujemy to w swoim wnętrzu. To znak, że dzieje się magia. Ten rytuał dbania o amulet powtarzamy najlepiej raz w miesiącu podczas pełni Księżyca, lub wtedy gdy czujemy ku temu jakąś wewnętrzną potrzebę, gdyż może to oznaczać, że nasz amulet to komunikuje poprzez naszą energię podświadomości.

Gdy mamy ciężki dzień warto pod strumieniem bieżącej zimnej wody przepłukać amulet i pozostawić go do wyschnięcia. To bardzo ważne, ponieważ tego dnia On również intensywniej pracował, działał z nami.

Może potrzebujesz ochrony i magicznego wsparcia, a może chcesz przyciągnąć szczęście i dobrobyt? Od dawna amuletami były kamienie, bóstwa, nasiona, które symbolizowały wzrost, a także drobne kości. Chociaż w różnych kulturach i religiach amulet przybiera różne formy, to ludzie przypisują amuletom wszelakie działania. Amulety swoją historią sięgają starożytnego Egiptu, kiedy to amulety nosili wszyscy – kobiety, mężczyźni, a także dzieci. Miały one chronić umarłych, zapewniając ochronę i błogosławieństwo bogów oraz ułatwić dotarcie do świata pozagrobowego. Obecnie w działanie amuletów wierzy wielu ludzi. Prostym przykładem są kamienie, które mają przynosić szczęście, dobrobyt i powodzenie w różnych sferach życia. Ludzie od zawsze chcieli mieć wpływ na swój los. Z amuletów korzystają nawet te osoby, które nie wierzą w to. Bardzo często posiadają one słonika z trąbą do góry na szczęście lub też coraz bardziej popularne łapacze snów. Przetrwały również stare i dobrze znane wielu osobom takie amulety jak oko Horusa lub Ręka Fatimy, która często pojawia się na malowidłach w jaskiniach. Bardzo często występuje także w czasach dzisiejszych, będąc nie tylko częścią biżuterii ale także amuletem. Niezależnie od tego jakie kto ma podejście czy też zdanie, proponuję wypróbować na własnej skórze działania amuletu. Ale pamiętaj o kilku zasadach, żeby dobrze dla ciebie pracował. Nigdy nie użyczaj go innym osobom. Amulet należy tylko do Ciebie i tylko Tobie może pomóc. Postaraj się go nie opuszczać, nie zdejmować. Dbaj o jego czystość poprzez regularne oczyszczanie. Musisz wierzyć w to, że działa. Twoja wiara w jego zdolności może doprowadzić do tego, że będzie ci pomagał z łatwością. Jeśli to amulet na bogactwo, to noś go w portfelu, ale w innej przegródce niż pieniądze.

Warto również pamiętać, że jeśli zgubimy amulet nie należy rozpaczać. Zapewne spełnił już swoją rolę i nie był nam już dłużej potrzebny. Zostawił nam po sobie wolną przestrzeń na coś nowego. Pamiętaj również o tym, aby powstrzymać się przed noszeniem zbyt wielu symboli o różnym działaniu. Może to spowodować zanieczyszczenie energetyczne, a w twoim życiu zamęt i chaos. Amulet jest świetnym prezentem dla kogoś nam bliskiego, komu chcielibyśmy subtelnie pomóc w życiu. Amulety są na tyle bezpieczne, że możemy podarować je nawet swojemu dziecku.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp