Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Wodnik

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Wodnik
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

W momentach trudnych pamiętajcie, że aniołowie zawsze są przy Was i robią wszystko, żebyście nie doznali żadnej krzywdy. I nawet jeśli czasem zdaje Wam się, że wszystko zmierza w złym kierunku, to po jakimś czasie dojdziecie do wniosku, że ten kierunek był najlepszym jaki mógł się Wam przytrafić.

Wiadomość dla Niej: nie bój się prosić. Rozmawiaj z aniołami, proś ich o pomoc, o wsparcie zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Nie zawsze mogą spełnić wszystko, bo bez twojej prośby, zgody i akceptacji nigdy nie działają w rzeczywistym świecie.

Wiadomość dla Niego: spodziewaj się samych dobrych rzeczy i jeszcze lepszych wydarzeń. Nawet jeśli teraz znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia albo w takim, w którym nie wiesz co masz dalej robić w sprawach miłosnych skup się na swoich pragnieniach i czekaj na ich realizację.

Wiadomość dla Nich: czerpcie radość z każdej spędzonej razem chwili. Bawcie się jak dzieci w piaskownicy. To cementuje wasz związek i pogłębia Wasze uczucia. Pomyślcie jak to było kiedyś, gdy pierwszy razem byliście razem. Była wielka radość. Odtwórzcie ją teraz na nowo.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel