Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Waga

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Waga
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Skupcie się na swoich pragnieniach. Zwizualizujcie je w swoich myślach. Praktyka medytacji może w tym pomóc. Nie brakuje Wam romantyzmu zatem teraz spróbujcie sobie wyobrazić tą idealną sytuację w Waszych związkach i z ukochanymi osobami też w relacjach rodzinnych. To może przynieść pozytywny efekt w świecie materialnym. Aniołowie sugerują: jak najwięcej marzyć i wizualizować swoje marzenia w świecie realnym.

Wiadomość dla Niej: każdy związek wymaga pracy. W związkach jesteś czasem jak szef w firmie, który musi dbać o całokształt, ale czasem możesz być też pracownikiem, który musi coś dać os siebie. Pomyśl jakby to było, gdyby Twoja sfera uczuciowa była taką firmą, o którą musisz dbać codziennie. Bądź dobrym przedsiębiorcą dla siebie i swoich bliskich.

Wiadomość dla Niego: jeśli czujesz, że coś się skończyło – nie brnij w to dalej. To co było dawno odeszło i nie ma sensu tego ciągnąć za sobą. Patrz przed siebie a nie za siebie. Gdy odwracasz głowę w tył, ciągle patrząc byłe momenty możesz nie zauważyć tego, co przed Tobą. Potkniesz się i znowu upadniesz. A po co.

Wiadomość dla Nich: dobrze Wam zrobi wspólny wyjazd. Nie jedźcie do przeludnionego miasta tylko na łono natury. Spacerujcie jak najczęściej w spokoju. Czasem nie trzeba wiele do siebie mówić, a wystarczy trzymać się za ręce, spacerować i oddychać świeżym powietrzem.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel