Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Strzelec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Strzelec
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Otwórzcie swoje serca na miłość. Niech to będzie uczucie, które poczujecie całym swoim sercem. Serce to organ, który nie tylko pompuje krew, ale również jest magazynem miłości, dobrych emocji i uczuć. Tak jak wysiłek fizyczny pozwala prawidłowo pracować Waszemu sercu, tak samo napełnianie serca dobrymi pozytywnymi uczuciami powoduje, że działa ono również prawidłowo po stronie energetycznej.

Wiadomość dla Niej: zastanów się czy nie nadszedł czas, aby zmienić kierunek, w którym chcesz zmierzać w swojej sferze uczuciowej. Może obierane dotychczas cele nie były tymi, które przynoszą Ci satysfakcję i spełnienie uczuciowe. Nawet jeśli się zdecydujesz na zmianę tego kierunku pamiętaj, że aniołowie wciąż będą obok Ciebie i będę oświetlać Twoją nowo obraną drogę

Wiadomość dla Niego: zawsze zachowaj umiar i rozsądek. Dawaj tyle ile sam chcesz uzyskać. Znajduj równowagę we wszystkim co robisz, a szczególnie w relacjach z ukochaną osobą. Jeżeli czegoś od Niej oczekujesz pamiętaj, że tyle samo powinieneś dać od siebie.

Wiadomość dla Nich: wybierzcie sobie wspólny cel życiowy. On pozwoli Wam podejmować decyzje nawet w trudnych dla Was sytuacjach. Gdy nie ma życiowego celu, także w miłości, trudno jest mówić o tym czego pragniecie, jakie są Wasze bolączki i co nie gra w Waszej relacji. Dziś usiądźcie i obierzcie swój wspólny cel.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel