Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Rak

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Rak
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Pamiętajcie drogie Raki, że nic tak nie wpływa pozytywnie na człowieka jak to, że czasem jest nagradzany. I nie chodzi tu bynajmniej o zaspokajanie swojego ego. Po prostu bycie docenionym za swoją pracę, życie, postępowanie to jest coś ważnego. Nie ma się co tego wstydzić. A czymś zupełnie wspaniałym jest, jeśli jesteście doceniani w związku. I tego serdecznie życzą Wam aniołowie.

Wiadomość dla Niej: bądź uważna. Nie pytaj tysiąc razy czy on Cię kocha, czy nie, a staraj się zauważyć zmiany i różnice. Jestem przekonany, że jesteś w stanie szybko to dostrzec. Ale wpierw musisz się nauczyć patrzeć, na Niego, w Jego oczy, w postępowanie i zachowanie. Nie analizuj, a poczuj.

Wiadomość dla Niego: aniołowie przekazują Ci modlitwę o pogodę ducha: Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,

i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Wiadomość dla Nich: Aniołowie zsyłają na Was wiązkę miłości. Tak subtelna energia, która otacza Was i powoduje, że Wasza miłość rośnie. Jest tylko jedna prośba. To zadziała pod warunkiem Waszego otwarcia się na miłość. Przez to, że jesteśmy obdarzeni wolną wolą na wszystkie ingerencje anielskie musicie wyrazić zgodę i być na nie otwarci.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel