Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Panna

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Panna
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Bądźcie otwarci na przyjęcie miłości. Zauważajcie jak pewne sytuacje uzdrawiają się i obfitują w dobre wydarzenia. Deszcz obfitości, miłosnych przeżyć spadnie na Was i otworzy drogę do spełnienia uczuciowego. Pamiętajcie przy tym, że za każde dobro warto podziękować Bogu, Wszechświatowi innym istotom zaangażowanym w tworzenie tego dobra.

Wiadomość dla Niej: kiedy ostatni raz marzyłaś o cudownej, spełniającej się miłości? Chyba bardzo dawno, dlatego dziś aniołowie chcą Ci przekazać za moim pośrednictwem, żebyś nie bała się marzyć. Znajdź chwilkę czasu, usiądź lub połóż się zrób sobie dobrą herbatę, przymknij oczy i zacznij marzyć o wspaniałym uczuciu, o drugiej kochającej osobie. Zobaczysz jak pozytywny efekt to przyniesie w Twoim życiu.

Wiadomość dla Niego: poświęć trochę czasu na zabawę we dwoje. Może zbyt intensywnie pracujecie, a przecież czas swojego życia trzeba równomiernie przeznaczać zarówno na pracę i wysiłek jak i na zabawę i czerpania z niej radości. Dlatego zaplanuj ze swoją drugą połówką dobrą zabawę, która jeszcze bardziej przeniesie Wasze uczucia na wyższy poziom i scementuje relację.

Wiadomość dla Nich: należy Wam się odpoczynek, ale nie w stylu leżenia w łóżku i nic nie robienia. Ten odpoczynek zaplanujcie sobie w SPA, albo na relaksujących masażach. Poświęćcie go też na wspólne przyrządzenie dobrych, zdrowych posiłków, a później delektujcie się ich smakiem. Razem.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel