Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Lew
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Wiesz doskonale jak to jest być szczęśliwym i radosnym, pod warunkiem, że nie daje o sobie znać Twoja wielka duma. To pozwól sobie na chwile radości. To budulec szczęśliwego i spełnionego życia. Gdy jesteś radosny doskonale wiesz, że wszystko jest możliwe. Radość przyciąga dobre momenty. Rozwiązują się problemy w najlepszy możliwy sposób.

Wiadomość dla Niej: Strzała amora właśnie leci w Twoim kierunku. Przyjmij ją z godnością i wiedz, że właśnie to czas na piękną, romantyczną miłość. Zawsze dziękuj za to, co przyniósł Ci los, bo to najczęściej jest interwencja anielska.

Wiadomość dla Niego: nie oczekuj, że zawsze i wszystko będzie dla Ciebie i tylko Tobie podporządkowane. Zachowanie równowagi w dawaniu i braniu jest bardzo istotną cechą harmonijnego życia. Zachowuj tę równowagę i staraj się też coś dać od siebie, w takim samym stopniu co otrzymujesz. Wtedy będziesz żył w poukładanym związku pełnym miłości.

Wiadomość dla Nich: wszystko jest na dobrej drodze do Waszego spełnienia. Pewne sprawy wymagają po prostu swojego odpowiedniego okresu. Czas działa na Waszą korzyść. Pracujcie nad sobą, kochajcie się i pozwólcie działać aniołom. Zobacz jakie postępy uczyniliście w ostatnim czasie. Wasze wysiłki zostaną odpowiednio nagrodzone.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel